mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 23:11:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 278301 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #75 : četrtek, 02.10.2008 : 20:41:38 »

Poco je spet jedel lastni drek! Angry Pacek se gre naskrivaj posrat in potem hitro žre svinjarijo... seveda to tudi izbruha... Pacek mali! Ga minutko ne gledaš in je že štala!
Skoki se ga izogiba, ker smrdi!

Kako naj mu to početje preprečim? Zakaj je drekce?

v kletki ne kaka, samo 24 ur na dan pa tudi ne more biti zaprt...

Lp, maja Angry
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #76 : četrtek, 02.10.2008 : 20:55:16 »

Z drekcem se pa tud Sisi včasih posladka.  Angry In ponavadi opazim prepozno (ko je že pomalicala) oziroma ko mi hoče dat lupčka (fuj fej). Pa tud jst ne vem, kako to preprečit.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #77 : četrtek, 02.10.2008 : 20:58:44 »

A sta pogledali po starih temah na forumu? Spomnim se, da par debat na to temo je že bilo. Mogoče bi tam našli kako pametno idejo.
Res vama nisem fouš teh otroških for...  Undecided Sej za brat zveni zabavno, ampak v živo gotovo ni. Sploh če ti pocar potem še pobruha kar je požrl  Shocked
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #78 : četrtek, 02.10.2008 : 21:17:06 »

Evo, dve temi sem našla, mogoče bo tu kaka ideja za vajina Gurmana:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,23839.0.html
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,3092.0.html

Wink
Tjasa
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #79 : četrtek, 02.10.2008 : 21:48:53 »

Meni do sedaj ni še noben pojedel svojega drekca. Si je pa malo potem, ko sem ga dobila Lux privoščil konjski drekec na Rožniku in en mačji drekec pod blokom. To je bilo vse v enem vikendu in se od takrat ni več ponovilo. Je bil pa kregan pa konjski drekec smo iz gobca vlekli, za mačjega pa prvo sploh nisem dojela, videla sem da nekaj žveči in sem mu hotela preprečiti pol sem ga pa povohala....bljak. Smo šli takoj gobec prat.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #80 : petek, 03.10.2008 : 06:39:39 »

Tudi naš bernc je kot mladič (cca 6 msescev do enega leta) občasno pojedel kakšnega Angry
Potem pa smo mu začeli dodajati neke vitamine in minerale (se ne spomnim kaj), ker naj bi mu kao nekaterih sestavin primanjkovalo v hrani.
Zadeva je po kakšnem mesecu ali dveh prešla. Pa ne vem ali jo je prerastel, ali pa zaradi dodatkov k prehrani Undecided.
Packi mali, bolj smrdi, bolj jim paše Shocked.
Da o pasjem projektu: Valjanje po dreku/mrhovini/vsem mogočem najbolj nagravžno smrdečem sploh ne govorim.
Držte se!!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #81 : petek, 03.10.2008 : 06:46:53 »

mi bomo imeli na naslednji uri male pasje šole prav to temo - če bo kaj koristnega (zagotovo bo!), bom napisala kr u temo od Pike (ex. Pombar), ajprou. Je pri nas kar mala katastrofa - bolj zaudarja, bolj je njami.... Bljak!! Angry
Logiran
ulabong
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 129


WWW
« Odgovor #82 : petek, 03.10.2008 : 11:54:04 »

ja Twix je zadnjic tudi en drek pojedu...sam nisem ziher ali je bil človeški ali pasji.. fuuuuuuuj Shocked

Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #83 : petek, 03.10.2008 : 14:15:55 »

Bodite veseli, meni se bernka skoraj vsak mesec 2x povalja v dreku (mačjem, človeškem, karkoli samo pasjem ne), potem pa sledijo borbe s šamponom.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #84 : petek, 03.10.2008 : 14:49:11 »

Naš davno pokojni Bobi, se je valjal po vsaki mrhovini, ne pa po dreku, pa tudi jedel ga ni. Nekoč je našel kup gnilih rib in znorel od veselja, jaz pa od "veselja". Kopali smo ga najmanj tedensko, pa še "po potrebi". In bolj ko smo ga kopali, bolj se je valjal. Izrazito je sovražil vonj po svežem! Grin
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #85 : petek, 03.10.2008 : 17:46:01 »

Vidim, da imamo tekmovanje, kateri od naših psov je večji pujs Grin Bine je zadnjič uspel požret precejšnjo količino konjskih fig. Še dobro , da sem ga pravi čas stresla s postelje, ker bi mi sicer celo kepo tega  izbruhal na kovter Roll Eyes Bljak Angry
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #86 : petek, 03.10.2008 : 18:38:38 »

Hmmm... valjanje  Grin
Roki je enkrat našel kup krave in to od znotraj navzven, maščoba, vamp, ...blek, fuj...Prišel je cel masten, bi lahko ocvirke delala iz njega  Angry   Cel tedn sem ga kopala, a je vonj še vedno vztrajal  Tongue  Grozno je bilo  Grin

Ja ti Poco mali  Roll Eyes  Maja tebi pa ne zmanjka dela. Ti mali dve pošatki je treba ukrotit  Smiley  Ja najstnik je, ta mali Poconar  Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #87 : petek, 03.10.2008 : 20:45:57 »

Poci Poc spet bruha in to konkretno (pa danes ziher ni jedel dreka, ampak samo predpisano dietno hrano)... smo bili na dežurni veterinarski službi. Je dobil zdravilo proti bruhanju in proti driski. Upam, da bo jutri bolje in en dan ne bo treba na kliniko Roll Eyes v šolo jutri ne sme!

zjutraj (na kontrolnem pregledu) je bilo pa ok - ušeska so bolje, tačka tudi!

lahko noč, maja Smiley
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #88 : sobota, 04.10.2008 : 15:24:03 »

Draga Skoki in Poco, Sisi vaju sprašuje, kdaj lahko dobi avtogram.  Cheesy

Super prispevek!
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #89 : sobota, 04.10.2008 : 16:17:24 »

 Grin Grin Grin

sta se jezila nase... mulca mala!

hvala za čestitke Wink se vidimo v Tivoliju? mi smo cel vikend v Lj!

lp, maja Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines