mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 23:29:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 280146 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #975 : petek, 26.06.2009 : 11:15:44 »

Hmm, majas, tole ni bilo ne "ja" pa tudi "ne" ne Wink Grin

Ne, ni bilo, ne.  Wink

Čakam na usodni "da", upam, da čim prej...  Roll Eyes Cool

Lp, Maja Smiley

ps: Poco mi spet dela take, da bi ga najraje nekam dala za nekaj časa - danes recimo, se je spet začel zaganjat v ljudi...  Angry Očitno sem premalo uporabljala pozitivno motivacijo v zadnjem tednu. Narediva nekaj korakov naprej, potem pa spet nekaj klikne v njegovi glavi in smo spet nekje zadaj, kjer niti pod razno ne želimo biti... Sad Vsaj ugriznil me ni med današnjim prepirom. Pa spet mu bo treba ukiniti vse bonitete. Eh  Huh ko pa veveričja besnoča mine, je pa mali sonček... in potem niti fejst huda nanj ne morem ostat.
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #976 : petek, 26.06.2009 : 19:13:13 »

Ko takole pišeš o Pocotu, se mi zdi, da pišeš o moji Lini Undecided
Moja ni veverica, je pravi hudič! Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #977 : petek, 26.06.2009 : 20:54:01 »

Vsaj ugriznil me ni med današnjim prepirom. Pa spet mu bo treba ukiniti vse bonitete.

A to resno misliš? No, moj samojed zadnje čase kr neki renči name in na mami. Mislim da ga daje ljubosumje ker je Boni bolan in ima zdaj on manj pozornosti.. Pol mu pa rečem jaz - dej nehi se delat, sej itak vemo da si mevža.. Grin Grin Sam dela se da je pogumen, pol se pa skrije za mano, čim gre en tovornjak mimo.. Grin
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #978 : petek, 26.06.2009 : 23:14:24 »

Lynn, jaz se s tem renčanjem ne bi hecala. To nikakor ne more pomeniti nič dobrega. Se ne bi mogoče pogovorila s kakšnim strokovnjakom?
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #979 : petek, 26.06.2009 : 23:29:30 »

Hm, a misliš da je resno. Jaz mislim, da je malo užaljen ker je zdaj Boni bolj v ospredju in da ni nič resnega. Saj ne renči glih pogosto, v glavnem kadar čuva hrano, ali pa če mu Boni kaj nagaja.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #980 : sobota, 27.06.2009 : 01:24:10 »

Če renči nate in na tvojo mamo, nekaj ni ok. Drugje sem prebrala, da si bila že pri Xeni. Bi jo bilo dobro še enkrat obiskati.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #981 : sobota, 27.06.2009 : 09:39:01 »

Ja, sej mi je bilo žal ker smo prenehale, ampak sem čist zgubila voljo, ker je Boni bolan. Mislim, da je tudi zato začel renčati, ker prej ni renčal, čeprav ne renči tko kot da bi hotel ugriznit, ampak sam tko mal rrrr. Čuti se, da je nekaj jezen, čeprav precej neupavičeno, ker ni to zdej, da ga zapostavljamo, bom pa poiskala strokovno pomoč če se to ne bo nehalo.
V glavnem zarenči kadar mora iti v sobo ko grem od doma, ali pa če čuva svojo hrano kar pa prej ni počel.

Pri Xeni smo bile zaradi plahosti, no zdaj pa poleg tega da je plah (čeprav doma nikoli ni bil plah, on ima svoje stvari ki se jih boji, npr. avtobuse, motoriste in če sliši vlak se tudi ustraši) še renči.. Ampak ni pa to tisto opozorilno renčanje, bolj tko, pusti me, ker nočem v sobo..


Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #982 : sobota, 27.06.2009 : 09:51:44 »

Moje skromno mnenje je, da je začel renčat + ostalo ravno zato, ker se vse vrti okoli Bonija in ja, kolikor berem, je zapostavljen. Ne govorim zdaj o tem, da mu ne date hrane, da ne gre na sprehod ali kaj podobnega, pač pa o čustveni zapostavljenosti. Zberi se in prenehaj s tem, ker boš prejkoslej imela veliko težavo. Na tvojem mestu bi začela z njim delat po nasvetih Xene - pokliči jo ali se dobi z njo (kakor sta pač zmenjeni) in začni migat.
Žal mi je, da je Boni zbolel, zavedaj pa se, da ni center sveta in zaradi njegove bolezni ne more vse ostalo obstat. Oz. obstalo ne bo, potencirale se ti bodo težave drugje...
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #983 : sobota, 27.06.2009 : 10:20:49 »

Ja, sej jo bom, če ne bo nehal renčat. Čeprav ga še zmeraj veliko crtljam, jaz nimam občutka da je zapostavljen. Konec koncev, ko smo dobili njega, se je pa vse vrtelo okoli njega pa Boni ni nič renčal. Drugače ni to, da je agresiven, ko zarenči, ga pobožam in mu rečem, priden bodi, pa neha renčat in je zadovoljen.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #984 : sobota, 27.06.2009 : 10:26:45 »

Ja, sej jo bom, če ne bo nehal renčat.

Sam od sebe ne bo oz. bo brez ugotovitve vzroka nehal, ko bo dosegel svoje, česar morda ne boste opazili, bo pa kasneje bolj izrazito - ko mu kaj ne bo prav.
Ali pa bo renčanje prešlo v kaj drugega...

Čeprav ga še zmeraj veliko crtljam, jaz nimam občutka da je zapostavljen. Konec koncev, ko smo dobili njega, se je pa vse vrtelo okoli njega pa Boni ni nič renčal.

Crkljanje ni intenzivno ukvarjanje s psom oz. ne odtehta prav ničesar.
In ne primerjaj enega psa z drugim, se zna slabo končat.

Drugače ni to, da je agresiven, ko zarenči, ga pobožam in mu rečem, priden bodi, pa neha renčat in je zadovoljen.

Ja, sliši besedo priden, torej pohvališ njegovo vedenje, t.j. renčanje. Seveda je zadovoljen, naslednjič pa ponovi vajo, ker čaka na pohvalo.

Jaz mislim, da nimaš kaj čakat, ampak si strokovno pomoč dobi čimprej.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #985 : sobota, 27.06.2009 : 11:07:11 »

Ne vem, tudi moj mešanček je imel obdobje ko je renčal, potem je sam od sebe nehal. Če se renčanje ne bo nehalo pa bom zagotovo poiskala še kakšno strokovno pomoč.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #986 : sobota, 27.06.2009 : 11:15:49 »

Jaz mislim, da on samo hoče več pozornosti in zato renči (ker je pač najbrž prizadet, ker se vse vrti bolj okoli Bončija), tako da se bom zdaj več z njim ukvarjala in bom vidla ali bo potem še renčal.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #987 : sobota, 27.06.2009 : 11:22:33 »

Lynn, sem hotla bit tiho, pa še čisto napačna tema je za tole (majas, sorry  Kiss), ampak doma imaš psa, ki renči nate, ti pa ga zato še nagrajuješ. Nehaj delat neumnosti in se takoj posvetuj s Xeno, v tvoje in v njegovo dobro.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #988 : sobota, 27.06.2009 : 11:32:40 »

Jaz mislim, da on samo hoče več pozornosti in zato renči (ker je pač najbrž prizadet, ker se vse vrti bolj okoli Bončija), tako da se bom zdaj več z njim ukvarjala in bom vidla ali bo potem še renčal.

Torej ga boš za renčanje nagradila.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #989 : sobota, 27.06.2009 : 14:18:32 »

Ja, se opravičujem če je napačna tema,  to sem napisala zato ker je majas napisala "vsaj ugriznil me ni med današnjim prepirom" in sem se spomnila, da je pa moj renčat začel.
Če bom ocenila, da je potrebno da se posvetujem s strokovnjakom, brez skrbi da se bom, ampak sem imela tudi prej mešanca ki je rad svoje uveljavljal, pa sem mu lepo dopovedala da to ni prav in je odnehal s preiskušanjem mej.

 
Logiran
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines