mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 02:25:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Iron
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Iron  (Prebrano 39284 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #15 : četrtek, 16.10.2008 : 15:12:28 »

ona fotka, kjer leži na hrbtu in zobke kaže, je pa direkt za na "upside down dogs" - je ena tema kle na forumu, z linkom na res hude fotke - za dan polepšat. Priporočam!
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #16 : četrtek, 16.10.2008 : 16:07:41 »

Oaza88, sem poskušala pogledati to temo, pa jaz nimam dostopa Sad. Žal.

Alexx- Iron je bil po super enkratnem nasvetu v soboto priden ko bubica v šoli, zdaj po tanovem niti na sprehodu nimam več težav, seveda razen z vlečenjem Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #17 : četrtek, 16.10.2008 : 20:20:50 »

Ja kdaj ga pa zjutraj zbujate, lepotca, da takole križem gleda? Full je faca Grin Cheesy
Logiran
stefi5
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #18 : sobota, 25.10.2008 : 16:00:01 »

Kako je bilo pri veterinarju? Je zdaj s tačko vse v redu?  Huh
Se pa nikoli ne naveličam gledat njegovih slikc. Ta ko se zbudi je pa najboljša. Smiley
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #19 : ponedeljek, 27.10.2008 : 10:50:29 »

Alexx- Iron je bil po super enkratnem nasvetu v soboto priden ko bubica v šoli, zdaj po tanovem niti na sprehodu nimam več težav, seveda razen z vlečenjem Cool
Ja, ja - saj ti vsi verjamemo!
Najbolj fleten, najbolj scrkljan, zdaj naj bi bil pa še najbolj priden?!? Ja, ja!  Grin  Roll Eyes

Saj veš, da te samo mal' hecam!  Wink
Lepo, da je priden! Pa res je že ful zrasel!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #20 : ponedeljek, 27.10.2008 : 11:34:08 »

Ironček je bil fuuul priden v soboto. Sem ga že pohvalila v temi od Missy, tako da kar drži tisto zgoraj...
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #21 : petek, 28.11.2008 : 09:37:03 »

Ironček je bil v sredo na "lepotni operaciji", dobil je botox v čelo, da ne bo več tako gubast in povečali so mu žnabeljčke Grin. No, v resnici so mu odstranili tole bulo, ki je ostala od prve operacije

http://i109.photobucket.com/albums/n59/tanjaja/Picture203.jpg

in sedaj bo tako še 10 dni, potem gremo odstraniti šive

http://i109.photobucket.com/albums/n59/tanjaja/Picture135.jpg

Moram še povedati, da sem zelo vesela, ker se je tačka krasno zacelila in so mu istočasno, ko je že bil na mizi ven pobrali še "šraufe". Mulc mali se seveda že obnaša kot da ni bil operiran in bi on že veselo nagajal in divjal. Se je pa izkazal za totalnega "heroja", ko so mu jemali kri in v smeh spravil veterinarko, ki mu jo je jemala. Ko mu je prvič hotela vzeli kri se je ravno premaknil in zraven jokal kot da mu v živo režejo tačko, ko pa je poskusila ponovno, so bili kriki še hujši, veterinarka se je začela smejati in ga milo pogledala in rekla, kaj se pa tako dereš, saj igle še zraven nisem dala Grin. Me je cela prigoda precej spominjala na čase, ko je bil sin mlajši in je tulil še predno so mu iglo sploh pokazali Tongue.

Tršica Xena, če slučajno bereš, Iron je nažalost šolanje za letos končal, upam, da ni bil najbolj nemogoč pubertetnik Roll Eyes. Pridem pa sama v nedeljo, da bom na tekočem in da bova lahko potem ko bo vredu sama vadila doma, prav?


Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #22 : petek, 28.11.2008 : 09:59:44 »


Tršica Xena, če slučajno bereš, Iron je nažalost šolanje za letos končal, upam, da ni bil najbolj nemogoč pubertetnik Roll Eyes. Pridem pa sama v nedeljo, da bom na tekočem in da bova lahko potem ko bo vredu sama vadila doma, prav?


Absolutno. Seveda, pridi sama, pa naslednjo soboto po DIPLOMO! Smiley

Katarina
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #23 : petek, 28.11.2008 : 10:12:26 »

Ironček zlatko, pocajtaj se, pa ne preveč kravžljat živčkov svoji mami...
Itak da je super da si bil v šoli - a veš kako znamo mi sedaj cenit svoje pubertetnike Roll Eyes Tongue Grin Cheesy
Saj se hecam, to veš, a ne?
 Kiss Kiss od Missy
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #24 : petek, 28.11.2008 : 10:38:31 »

Kako je pa mali zrastel Shocked, pravi lepotec je!! Kiss Kiss
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #25 : petek, 28.11.2008 : 10:49:47 »

Ja res je zrasel, pa tako hecno raste (sem že malo pozabila, kako je imeti mladiča Cool), zdaj ima rit višje kot prve tačke Grin
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #26 : petek, 28.11.2008 : 11:04:37 »

Bravo heroj "mali"! Kmalu se pocajtaj, da bomo potem skupaj noreli. No vidva kosmatinkota bosta norela, midve z Ironcat pa kuhanga vinčka pili  Grin
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #27 : petek, 28.11.2008 : 12:23:12 »

Mene pa pri tejle temi vedno prime, da bi iiiiiiiiiiiii in oooooooo in  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss

Pa ne smem!  Tongue
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #28 : petek, 28.11.2008 : 12:27:09 »

Krasen pes, res.
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #29 : sobota, 29.11.2008 : 15:04:38 »

Irončka smo po najtaboljšem nasvetu previli kar sami in se je tečaj prve pomoči vsaj enkrat izkazal za koristnega Tongue. Se pa moram pohvaliti, da sem to naredila celo sama in to jaz, ki že ob besedi igla, kri, rana, šivi zlezem skupaj Grin. Sem si že parkrat v življenju naredila totalen "blamaž", ko sem zlezla kje skupaj, nazadnje pri zobarju, ko so sinu ruvali zob sram. Tako da ja, sem ZELO ponosna sama nase Cool

http://i109.photobucket.com/albums/n59/tanjaja/Picture140.jpg

Dej babnca pusti me na miru, ali ne vidiš da spim, koga pa brigajo tvoji podvigi in me moraš zdaj slikat. In zakaj ravno zdaj Roll Eyes

http://i109.photobucket.com/albums/n59/tanjaja/Picture137.jpg
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Iron
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines