mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 05:57:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: radi bi kužija
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: radi bi kužija  (Prebrano 30671 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #135 : ponedeljek, 29.09.2008 : 13:02:52 »

Žvalce pa ne moreš kar prodat, oddat ali pa postavit v garažo na hold.

Definitvno. Ko se odločiš zanjo je s tabo do konca. Mora biti enakopraven član družine, čeprav ne more glasovati o zadevah Wink.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #136 : ponedeljek, 29.09.2008 : 13:04:18 »

No, tukaj pa smo na isti valovni dolžini očitno kar vsi. Kar je super.
Živalce na dolgo, avto pa na hitro.
Še bolje je, če imaš nekoga ki za nakup avta poskrbi namesto tebe. Ti se samo strinjaš ali le nekoliko navigaš kaj bi rad. Da namesto mercedesa ne dobiš pižoja Grin Cheesy  Wink


Logiran
mabu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #137 : ponedeljek, 29.09.2008 : 13:28:37 »

Hehe, Helena, avto v dveh minutah ... Kocka, jaz sem bolj sama za vse, pa sem ob podpisu za lizing in hkrati prvem ogledu avta peljala zraven sodelavca, ki je potem vsem okoli na dolgo in široko razlagal, da sem kupila avto, kot bi šla v trgovino po kilo kruha, haha. Samo pri barvi sem vztrajala. Tipično babje, vem ... Me pa veseli, da nas je več tako "ubrisanih" tukaj.
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #138 : ponedeljek, 29.09.2008 : 13:55:37 »

ja js se na avto ne smem kej preveč navezat,ker je moj dec magnet za razbijanje njih. pol pa naj rečejo da ženske ne znamo vozit. do zdaj je še pri vseh on mel nesrečo.
Logiran
error7891
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #139 : ponedeljek, 29.09.2008 : 14:48:25 »

To je edini forum, ki ga jst kolikor toliko prebavljam, ker je moderiran tako kot je treba. Kjer se vsaj približno drži neke tematike, ne glede na vse možne stranske veje, kamor zaidejo/mo v takihle debatah.

Looool, pridna, tu si ga pa vsekala. Če bi se forum moderiral tako kot je treba, bi se izbrisalo okrog 90% vseh sporočil v tejle temi vključno z mojim, ker nimajo nič kaj zveze s prvotnim vprašanjem.  Wink Smiley
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #140 : ponedeljek, 29.09.2008 : 15:02:52 »

Tole je itak vse prej kot prvotna tema,pa nas je očitno moderatorica pustila,da se vsaj tule malo izživljamo Tongue Smiley

Hecam se.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #141 : ponedeljek, 29.09.2008 : 15:17:14 »

error7891, ce bi bral sporocila v tej temi, bi vedel, zakaj ni moderirana in ne bi izpadel poleg ostalih tudi ti ... nadaljujte sami.
Pobili se ocitno se niste in imate ravno se toliko casa, da izlijete svoje frustracije (ali pa veselje) v tole temo, medtem, ko jaz pripravljam slike in porocilo s piknika.
Potem bo tudi tale tema moderirana, brez skrbi. Morda boste celo spregledali, cemu je namenjen tale forum, rubrike in teme v njem.

Me pa ob tem zanima (pa da vidim brihtne glave, ce je v vas ostalo se kaj pozitivnega), ali pisete sem in drugam samo zato, da ima tisti, ki brise, kaj delati? Morda ve error7891 odgovor?

Prijetno popoldne vam zelim!
Logiran

Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #142 : ponedeljek, 29.09.2008 : 15:19:03 »

Jana, pa ne se sedaj ti jezit, ker smo se ravno pobotal in pobožal med sabo Grin
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #143 : ponedeljek, 29.09.2008 : 15:23:45 »

Seveda skrbimo tudi zato,da ima moderator kaj za počet Smiley Roll Eyes Tongue

Hecam se(spet).

A vidite,kolk se imamo radi-japajade. Kiss
In kolk bi pogrešali forum,če ga ne bi bilo.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #144 : ponedeljek, 29.09.2008 : 15:27:25 »

Pmaxi, se nic ne jezim, temvec uzivam v pripravljanju materialov s piknika Wink Smiley

Medtem morda v branje nekaj, kar je najbrz se popolnoma neznana "literatura" veliko prevec internet uporabnikov. Tudi marsikoga tukaj.

"Netiquette" ali internetni bonton

Bodite pozorni na dolocilo, ki vas bo morda le prepricalo, da se morate najprej prepricati, ali ste prisli v zavetisce za zivali ali v stacuno z Mercedezi. error7891, velja tudi zate. Saj se se spomnis predhodnih tem, v katere si pisal, kajne?
Logiran

nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #145 : ponedeljek, 29.09.2008 : 15:39:50 »

Citat
Predstavljaj si, kako bi se počutil, če bi bil v koži tistega, ki ga napadaš. Stoj za svojimi stališči, pri tem pa pazi, da ne prizadeneš drugih.

Khm...zanimivo....

Citat
Ponudi svoje znanje in pomagaj z odgovori tistim, ki postavljajo vprašanja.

Citat
10. pravilo: Odpusti drugim njihove napake

Tudi ti si bil nekoč novinec.

Vsakdo je bil nekoč novinec v elektronskem svetu. Ni imel vsak možnosti branja teh napotkov. Torej, ko kdo naredi napako, naj bo ta slovnična, tipkarska, neumno vprašanje ali po nepotrebnem dolg odgovor, bodi prizanesljiv z njim. Če je napaka majhna, ni treba reči ničesar. Tudi, če te razjezi, dvakrat premisli, preden reagiraš. Če imaš sam dobre navade in si natančen, ti še ni dopuščeno, da popravljaš napake vseh drugih.

Če si se odločil nekoga obvestiti o njegovih napakah, stori to raje zasebno. Zavedaj se, da morda sam ne ve, kako je prav. Ne bodi aroganten pri opozorilih.

 Wink Pa saj je vse zapisano...
Logiran
error7891
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #146 : ponedeljek, 29.09.2008 : 16:21:14 »

Me pa ob tem zanima (pa da vidim brihtne glave, ce je v vas ostalo se kaj pozitivnega), ali pisete sem in drugam samo zato, da ima tisti, ki brise, kaj delati? Morda ve error7891 odgovor?

Razumem da te teme nisi mogla urediti, ker si bila na pikniku in pripravljala stvari za piknik (ker na pikniku nisi bila 2-3 dni Smiley) Ne razumem pa zakaj nima še kdo drug kakšnih pooblastil od tebe, da bi lahko tačas delal red. Če je, potem delo opravlja slabo. Ni potrebno dajati nikakršnih drugih argumentov, ker je ta tema že dosti zgovorna. Če ni nikogar, potem je malo neodgovorno da forum z 8791 člani moderira ena oseba. Pač pomoč mora biti.

Jaz bi se teh stvari lotil tako, da bi prvo sporočilo, ki ne bi imelo blage veze z vsebino prvega sporočila, in vseh ostalih 5 odgovorov, ki bi prileteli v roku 2 minut na to temo izbrisal. Konec. Bi se ljudje hitro naučili še tega, ker tukaj se naučijo marsikaj, in bi vedeli, da s takšnimi sporočili ne bodo prišli daleč.

To početje ima le en minus! To je, da se pa na vsakih 100 tem najde ena, ki je konkretno zašla iz svoje teme, ampak se je pa razvila v eno lepo poučno debato, iz katere se potem da kaj naučiti. Takih tem je pa mogoče res škoda. Ampak vedno je tako, da če želiš nekje pridobiti, moraš nekje drugje nekaj vzeti.

Ko bi bil naslov teme "rad bi kužija" bi se tam debatiralo vse kar se tiče tega, če bi pa bil naslov teme "kdo ima daljšega" bi pa se debatiralo o tem. Cheesy

Je pa še ena možnost, da namesto da bi se sporočila izbrisala, bi bila na začetku foruma ena tema z naslovom npr "nakladalnica" in potem bi se vse, namesto da bi se izbrisalo, pač preneslo tja in potem bi lahko, kdo pač ne more ponoči spati, bral odvečne stvari in mogoče še pisal svoje veleumne komentarje. Wink

S temle sporočilom ti nisem želel soliti pameti in delaj tako kot misliš da je najbolj prav. Verjamem, da se trudiš po svojih najboljših močeh.

P.S.
Se že veselim slik iz piknika. Kje pa bodo objavljene? Na prvi strani? Roll Eyes
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #147 : ponedeljek, 29.09.2008 : 19:23:37 »

 Grin Grin kako se nekateri obracajo po vetru...

nekaj strani nazaj je 1234 napisala:
Muči me to, da je na forumu vedno bolj očiten krog ''tistih'' in ''onih''. In če nisi ''tisti'', nimas; kaj praskat.
Moti me tudi to, da imajo novopečeni člani, ki se včlanijo na ta forum z dobrimi nameni, kmalu dosti vsega, ker si nihče ne vzame časa, da bi jim stvari razlozil. Ker se pač niso rodili izobrazeni. Ker se pač nihče ni.
Ker takoj, ko skoči eden, skočijo vsi. In se sploh ne ozirajo niti na okoliščine, niti na sogovornika...na nič.
V čem je fora, da ne smemo komentirat tem? Nekateri jih lahko. Nekateri jih ne smemo.
Nekateri lahko napišejo marsikaj. Nekateri pa niti ne dobijo priložnosti, da bi razložili, kaj mislijo s svojim pisanjem.

Na to pisanje je error7891 odgovoril::
Zelo dobro si ocenila situacijo. Do podobnih zakjučkov sem malo nazaj prišel tudi sam.

...in vendar je bilo dovoljeno pisati tako "tistim" kot "onim" in ni nihce brisal poste od "teh" ali "onih" in roko na srce, res ste napisali marsikaj... vsi po vrsti tako "tisti" kot "oni".
 
Zdaj je pa najlazje kriviti moderatorje  Grin Grin Grin za vse kar ste sami spravili sem gor. No, pa nic hudega. Se bomo popravili... obljubimo.
Se pa zelim ze vnaprej opraviciti, ker ne vem kdo so "tisti" in kdo "oni" in bo kdaj pa kdaj v kos letel post tako od "tistih" kot od "onih".  Wink Hja, kaj cem, vedno in povsod sem pac politicno neopredeljena  Grin Grin
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #148 : ponedeljek, 29.09.2008 : 21:12:14 »

Drejči, jst že vnaprej sprejemam opravičilo  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #149 : torek, 30.09.2008 : 06:50:26 »

Hvala administratorju/moderatorju ker smo lahko povedali svoje mnenje Smiley.
Pa čeprav res v popolnoma neprimerni temi sram.
Upam, da samči najde pravega psa zase.
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: radi bi kužija
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines