mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 22:30:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: radi bi kužija
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11]   Dol
Natisni
Avtor Tema: radi bi kužija  (Prebrano 30667 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #150 : četrtek, 02.10.2008 : 11:03:54 »

Zelo rada bi odgovorila na nekatere poste (in ker vem, da je moderatorjem drugače dolgčas  Grin ), vendar se je v moji odsotnosti nabralo veliko preveč vsega že za prebrat, kaj šele odgovarjat na vse in še tema se je obrnila v drugo smer.

Kljub vsemu se mi zdi vljudno vsaj pokazat, da sem pogledala, da ne ignoriram in da sem dojela, kaj ste napisali. Zelo, zelo preveč dobro in močno razumem, čutim in se strinjam s temle postom:

agnes..................lepe misli,ampak nekje med vrsticami je pa začutiti eno tako sofisticirano (vsekakor prijazno)norčevanje..........iz marsikoga.

Pa ne gre samo za agnes (ki je celo na prijazen način napisala, da smo brezsrčni idioti). Marveč za marsikoga, ki se je spravil pisat v tole temo.

Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #151 : četrtek, 02.10.2008 : 18:17:36 »

Pa sem mislila, da sem jasna, ampak nekateri vztrajno iščete dlako v jajcu in skrite pomene tam, kjer jih ni. Veliko užitkov in veliko veselja ob tem. Kar mislim, sem napisala in za tem stojim. Brez skritih misli in skrivanja pomenov med vrsticami. Kaj pa vi iz tega potegnete, je pa odraz čisto in samo vas samih. Pa srečno!
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: radi bi kužija
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines