mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 23:15:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: radi bi kužija
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: radi bi kužija  (Prebrano 30774 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #30 : četrtek, 25.09.2008 : 13:34:40 »

A ste si pogledali slike psov in opise v zavetišču, v katerega podforumu ste? Če ja, vam je kateri padel v oči? Ste potem naredili naslednji korak, t.j. poklicali vodjo zavetišča za več informacij o njem? Namreč samo ona živi s temi psi, v tem primeru je "strokovnjak" zanje, kot so tudi zaposleni v ostalih zavetiščih ki so dnevno v kontaktu s psi za oddajo. Večina ljudi na tem forumu pse v zavetiščih pozna samo is slik.
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #31 : četrtek, 25.09.2008 : 13:36:22 »

Samči...da ne bo preveč "drkanja" ti svetujem, da se obrneš na kakšnega vzreditelja kodrov. Lastniki le-teh pravijo, da ne puščajo dlake in da so v redu tudi za tiste, ki so alergični za dlako. najbolje, da pokličeš v klub kjer ti bodo vedeli kaj več povedati. Mislim, da je tudi šnavcer dobra izbira (če se ne motim).
Drugače je pa težko rečit, da je kakšen kuža, ki ne bo popuščal popolnoma nič dlak.
Srečno pri izbiri in verjamem, da bo kuža v dobrih rokah.  Smiley
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #32 : četrtek, 25.09.2008 : 13:37:49 »

Vsi psi iz kateregakoli zavetišča si enako zaslužijo dober dom.Itak.

Žal pa imajo v kar nekaj zavetiščih zelo malo možnosti,da ga dobijo,ker jih žal lahko posvoji vsak,ki ima 5 minut časa in slučajno pride mimo,ne pa tak,ki je primeren posvojitelj.To sem mislila tudi s tem in onim.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #33 : četrtek, 25.09.2008 : 13:38:37 »

Moj post je namenjem samči, namreč sedet za računalnikom in čakat da ti ljudje ponujajo posamezne pse ni način, ali pa samo jaz vse skupaj tako zastopim. Al glede česa bi sploh radi nasvete?

Dlaka je obširen pojem, lahko je je veliko, lahko manj, ampak načeloma jo psi kar imajo. Preko foruma vam nihče ne more povedat koliko se "guli" posamezen zavetiščar.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #34 : četrtek, 25.09.2008 : 13:40:45 »

Moj post je namenjem samči, namreč sedet za računalnikom in čakat da ti ljudje ponujajo posamezne pse ni način, ali pa samo jaz vse skupaj tako zastopim. Al glede česa bi sploh radi nasvete?

Dlaka je obširen pojem, lahko je je veliko, lahko manj, ampak načeloma jo psi kar imajo. Preko foruma vam nihče ne more povedat koliko se "guli" posamezen zavetiščar.

No,to sem hotela povedat. Smiley
Logiran
samči
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #35 : četrtek, 25.09.2008 : 13:41:03 »

Samči...da ne bo preveč "drkanja" ti svetujem, da se obrneš na kakšnega vzreditelja kodrov. Lastniki le-teh pravijo, da ne puščajo dlake in da so v redu tudi za tiste, ki so alergični za dlako. najbolje, da pokličeš v klub kjer ti bodo vedeli kaj več povedati. Mislim, da je tudi šnavcer dobra izbira (če se ne motim).
Drugače je pa težko rečit, da je kakšen kuža, ki ne bo popuščal popolnoma nič dlak.
Srečno pri izbiri in verjamem, da bo kuža v dobrih rokah.  Smiley

oh hvala. končno en bolj pameten nasvet Smiley kodri mi ravno niso glih, prej kak šnavcer. če je nekaj dlak še gre, saj ne prčakujem da jih ne bo nič Wink.

Hvala Cheesy
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #36 : četrtek, 25.09.2008 : 13:41:34 »

Žal pa imajo v kar nekaj zavetiščih zelo malo možnosti,da ga dobijo,ker jih žal lahko posvoji vsak,ki ima 5 minut časa in slučajno pride mimo,ne pa tak,ki je primeren posvojitelj.To sem mislila tudi s tem in onim.

Misilm da je bolje da ne debatiramo o tem kdo je primeren kdo ne. Ker .... bi bilo hudo ...
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #37 : četrtek, 25.09.2008 : 13:43:45 »

O tem nimaš niti kaj dosti debatirati,je individualna zadeva pri vsakem psu,ki jo lahko oceni človek,ki psa pozna.

Pri psih iz zavetišča,je po zakonu za to odločitev pristojen vodja zavetišča.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #38 : četrtek, 25.09.2008 : 13:44:37 »

A lahko nekaj vprašam?

Kaj dela tale tema v Zavetišču Horjul?
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #39 : četrtek, 25.09.2008 : 13:44:46 »

Malenkost Samči.  Wink
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #40 : četrtek, 25.09.2008 : 13:45:17 »

O tem nimaš niti kaj dosti debatirati,je individualna zadeva pri vsakem psu,ki jo lahko oceni človek,ki psa pozna.

Ja in ravno o tem bi se dalo debatirati koliko je lastnik zavetišča sposoben oceniti kateri pes je primeren za katerega človeka ....
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #41 : četrtek, 25.09.2008 : 13:46:47 »

Samči kaj pa kakšna varianta hrta ali kaj podobnega ?
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #42 : četrtek, 25.09.2008 : 13:47:37 »

V večini slovenskih zavetišč se s tem sploh ne ubadajo:prideš,vzameš,plačaš posvojnino,greš.Žal.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #43 : četrtek, 25.09.2008 : 13:49:04 »

Izkušnje imam žal samo z enim zavetiščem, in še te niso dobre žal ,...
Ampak to je že druga tema
Logiran
samči
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #44 : četrtek, 25.09.2008 : 13:51:04 »

Samči kaj pa kakšna varianta hrta ali kaj podobnega ?

A niso hrti veliki kužki? Bom pa pregledala pasme, poklicala v klub Polono, ker vidim da tukaj že čisto po "slovensko" vre  Roll Eyes

Hvala vsem, ki ste mi bili pripravljeni pomagat over and out.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: radi bi kužija
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines