mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:51:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Handlarska pot Kaje in Ule
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Handlarska pot Kaje in Ule  (Prebrano 15146 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #15 : nedelja, 30.11.2008 : 12:04:57 »

Hehe veš, da! Tako fino pogreje posteljo... Cheesy
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #16 : sreda, 24.12.2008 : 22:42:39 »

Vesel božič in srečno ter zdravo leto 2009!  Kiss

Ula, Mateja, Kaja & Brik

[attachment deleted by admin]
Logiran
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #17 : nedelja, 18.01.2009 : 20:13:20 »

Včeraj in danes sta potekali razstavi v Ljubljani. Brik je bil po več kot pol leta ponovno prijavljen na razstavo.

V soboto je Brika razstavljala Kaja. Dobila sta prav dobro oceno. V ring je peljala tudi Kirti (tibetansko španjelko) s katero sta dobile ZP.
Jaz sem se prijavila na JH. Čez celo dopoldan sem iskala kužka, ki bi bil primeren za JH, ampak sem na koncu vzela Brikija. Ni mi bilo žal. Bil je priden, drugi psi ga niso zanimali... Res prijetno nas je vse presenetil. Ker nas je bilo v starostni skupini 13-17 let kar 15 se je sodnica odločila za 7 finalistev. Med njimi sva bila tudi midva!  Cheesy Cheesy Že za ta uspeh sem bila vesela. Še bolj pa, ko so napovedali prvo mesto. Bila sva midva  Cheesy Briku ni bilo nič jasno, ko je dobil toliko lupčkov in kasneje priboljškov. Na koncu sva postala tudi BIS junior handinga.
Kaja tokrat ni šla tekmovati v SH.

V nedeljo pa ponovno v gospodarsko razstavišče.  Smiley
Tokrat sem Brika razstavljala jaz. Imeli smo specialko tibetanskih pasem. Tudi tokrat smo dobili prav dobro oceno. Poleg Brika sem razstavljala tudi veliko švicarko s katero sva dobile CACIB.
Kaja je tokrat razstavljala Brikovo polsestrico Angelco, ter pomagala Vesni pri razstavljanju njenih španjelčkov.

Za JH sem si sposodila tibetanskega španjela Zidana. Na koncu si je za SH sposodila Zidana tudi Kaja. Midva tokrat nisva prišla v finale, s Kajo pa sta dosegla 1. mesto!  Cheesy Cheesy

Najlepša hvala TagTu (Tatjani), ki nama je zrihtala prenočišče in njeni hčerki Karin, Simonu ter Brikovi mami Cini, ki so nas lepo sprejeli!  Kiss
Hvala tudi Vesni (Lobsang) za posojo Zidana!  Kiss
Logiran
zamaro
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #18 : sreda, 22.04.2009 : 13:56:15 »

iii lepo:D
Logiran
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #19 : nedelja, 14.06.2009 : 09:34:32 »

Ojla!

Že dolgo se nisva javili.  Roll Eyes

Na Winter Winnerju v Celju sem ponovno šla na JH z Brikom. Uvrščena sva bila na tretje mesto  Cheesy Tudi Kaja je šla v SH, vendar ni prišla na stopničke.

Na naslednji razstavi, v Mariboru tokrat jaz nisem prišla v filane. Je pa Kaja v SH zasedla 1. mesto v mlajši skupini in 1. mesto skupno s koker španjelko Bello (lastnice Neže - Nezzek).  Cheesy

Šli sva tudi na specialko za tibetanske pasme v Avstrijo. Kaja je razstavljala Brika, dosegla sta odlično 2 in R. CACA.

Potepali pa sva se tudi v Umagu na dveh CACIB razstavah. Prvi dan je Brika razstavljala Kaja, dobila sta odlično 2, R. CAC. Jaz sem šla v JH z veliko šnavcarko in bile sva 3. Naslednji dan sem Brika razstavljala jaz, dobila sva odlično 1, CAC in R. CACIB. Tudi tokrat sem šla v JH z ruskim hrtom in pristala na 5. mestu.

Naslednja razstava je bila državna razstava v Hrušici. Vesni sva pomagali razstavljati španjele. Seveda pa sva tudi šle tekmovati v JH in SH. V JH-ju sem bila skupaj z tibetanskim španjelom Woodyjem 2., Kaja pa v SH-ju z tibetansko španjelko Bagy 1. v mlajši skupini in 1. tudi skupno!  Cheesy Cheesy

Na mednarodni razstavi v Portorožu sem prvi dan v JH-ju dosegla 4. mesto, drugi dan pa 3.  Kaja je v SH-ju oba dneva dosegla 2. mesto.  Smiley Smiley

Pa še nekaj slikic:

[attachment deleted by admin]
Logiran
zamaro
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #20 : torek, 30.06.2009 : 09:15:50 »

 Cheesy
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Handlarska pot Kaje in Ule
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines