mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:18:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Praznični pasji mladički
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Praznični pasji mladički  (Prebrano 32326 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #30 : ponedeljek, 03.12.2007 : 10:02:39 »

Jaz sem tudi to našla  Angry
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #31 : ponedeljek, 03.12.2007 : 10:07:55 »

Sem jim že pisala v njihovo "skupnost"....
Logiran
črka
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #32 : četrtek, 06.12.2007 : 13:28:11 »

Ja, mi pa ga dobimo za božične praznike  Smiley (naključje), mešančka zlatega prinašalca, vendar sploh nisem pomislila, da bi bil kot darilo. Pa, saj je pes živo bitje, kot mi! Kako bi se počutili, če bi nas kdo zaprl v škatlo kot darilo  Sad. Žalostno!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #33 : sreda, 10.12.2008 : 23:57:36 »

http://poptv.si/?tid=4020 - od 1,11 ure naprej

V TV oddaji so poklonili spanjela Speli Mocnik.

Hm ..., sploh ne vem, kaj naj si mislim. Oddaje ne gledam, sem si pa pogledala ta del, kjer so ji dali 6-mesecnega psa, vmes pa se zezali, da je samo za snemanje.

Kakorkoli, menim, da je bilo sirsim mnozicam s tem podano skrajno neprimerno sporocilo.
Logiran

NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #34 : četrtek, 11.12.2008 : 00:08:58 »

Špela je v oddaji povedala, da psička te pasme že en čas "išče" (bi ga verjetno tudi najdla, če bi ga res iskala).
Sporočilo širši javnosti je pa prav bedno: Za božička si želim.... in tudi dobim. Mogoče ni bilo mišljeno ravno dobesedno, ampak december je tukaj, sigurno ni naključje.




Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #35 : četrtek, 11.12.2008 : 00:11:00 »

Ja psa naj bi imela že od prej, pa to itak sploh ni važno, važno je, da bodo ljudje zdaj mislili, da je psička dati za darilo cool  Angry In ja, točno to: božični prazniki se bližajo. Groza!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #36 : četrtek, 11.12.2008 : 08:10:26 »

Ja, tega psa ima že od prej in je njen - je bila to kao fora. Je pa res, da bodo sedaj nekateri mislili, da je fensi dajat žival za darilo Angry
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #37 : četrtek, 11.12.2008 : 09:43:38 »

Ja jaka fora, ko pogledaš komentarje pod ta prispevek na 24ur.com, te pa res samo na sekret odnese. Večina ljudi je še vedno tako naivna in neumna.

Nimam nič proti če bi meni mož podaril psa za božič, ampak vseeno ne gre to tako. Psa je najbolje, da si lastnik sam izbere iz legla, itak pa hodiš leglo že prej gledat in ga ne kupiš na horuk.

Raje naj namesto kmetije naredijo reality show - en mesec s Smetko, pa naj ji sledijo non stop, pa bodo ljudje videli kako primitvna rasa smo.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #38 : četrtek, 11.12.2008 : 09:47:22 »

Ja itak da je to čist mimo Angry
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #39 : četrtek, 11.12.2008 : 10:08:08 »

Ja, tega psa ima že od prej in je njen - je bila to kao fora. Je pa res, da bodo sedaj nekateri mislili, da je fensi dajat žival za darilo Angry

Ce je tako, je to se vecji kretenizem brez primere. A ta dva cepca nimata pojma, kaj se jima pred nosom dogaja? In taki ljudje so tako priljubljeni? Nekaj bolanih stosov streseta, pa dobijo vsi mehka kolena.

Sem gledala samo zadnji del prispevka, ker mi oddaja pac ne sede in je ne gledam, ampak tega, da je pes njen ze od prej, niso povedali. Kot tudi nimam pojma, ker pac ne berem tracarij in ne sledim takim ljudem, zato nisem imela pojma, kdo je Spela Mocnik. Me pac Kmetija ne zanima, ker je zame drug primer kretenizma. Vem pa, da jo veliko ljudi gleda, kot gleda veliko ljudi cepca iz te oddaje in na zalost je tako, da le-ti zelo radi posnemajo vse kretenizme, ki jim jih "prodajajo" taki ljudje.

Najhujse je to, da mnogo ljudi gradi vsak dan, potem pa nek osebek podre ves trud v nekaj minutah.
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #40 : četrtek, 11.12.2008 : 10:11:59 »

Jaz vem kdo je Špela Močnik zato, ker vsak dan cca pol ure poslušam Radio Hit zjutraj ko se peljem v službo. In tam mi ona povsem sede in jo rada poslušam Smiley.
Mislim da si tadva na oddaji nista niti v sanjah predstavljala, kaj takle štos potegne za sabo Angry
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #41 : četrtek, 11.12.2008 : 10:15:35 »

Ja oe oddaji sta kretenski, ampak kaj ko ju gleda na tisoče podobnih kretenov.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #42 : četrtek, 11.12.2008 : 11:33:12 »

tole moram napisat, ampak PLIIIIZ preberite do konca, preden začnete pisat reakcije: tudi jaz sem podarila svoji sodelavki in kolegici majhnega, ljubkega mucka.  Smiley

Dala sem ga  v lično majhno škatlo, v katero sem prej naredila veliko lukenj  za zrak, jo lepo zavila - pa sva šla, jaz in škatla z muckom, na obisk in praznovanje vselitve v novo stanovanje.Obložena miza je bila tako vabljiva, da sem za par minut kar pozabila na svoje darilo - dokler se ni mali mucek začel oglašat, prav milo je mjavkal, pa sem hitro vstala in izročila darilo sodelavki. Uf, kar mrzel pot jo je oblival, ko je odpirala škatlo Shocked - še dobro, da je mucek kmalu nehal jokcat.


Sem namreč nastavila zvonjenje na GSMju na zvok mačjega mjavkanja in nastavila budilko, da je mjavkal ravno takrat enkrat, ob pravem času za izročitev darila. In mali podarjeni mucek - iz dass mase - z močnim magnetkom od takrat naprej krasi hladilnik tele moje kolegice. A sm vas dobr prestrašla, a?  Cheesy Tongue
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #43 : četrtek, 11.12.2008 : 11:56:43 »

Jaz pa ne želim, da mi Dedek Mraz prinese psa. Bi bila pa nadvse vesela pisnega potrdila, da se moja boljša polovica strinja  s še enim pasjim družinskim članom.

Torej:

Dragi Dedek Mraz,

imam samo eno željo. Prosim, da Borisa prepričaš, da imeti 4 pse ni noben bav-bav in da je skoraj enako kot imeti samo 3. 

Hvala.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #44 : četrtek, 11.12.2008 : 13:35:04 »

Sasenka, uh...kot bi mi misli brala, samo da bi jaz to napisala za 5-ga, saj 5 je skoraj isto kot 4.... Smiley
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Praznični pasji mladički
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines