mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:00:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Praznični pasji mladički
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Praznični pasji mladički  (Prebrano 32325 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #45 : četrtek, 11.12.2008 : 13:40:30 »

Sašenka, pa še celo sumim, da vem, kateri bi bil pri vas kuža Nr.4... Wink  - Povej, kje pričakamo Borisa v zasedi in mu družno pihamo na dušo  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #46 : četrtek, 11.12.2008 : 21:44:03 »

Mah a sploh naj kaj napišem??
Sem si šla zdajle pogledat samo tisti odsek.. groza od groze!!  Angry Angry

Ej punce vi imete več kot 3 .. jaz bi imela pa 2..  Roll Eyes pa sem si še 1 komaj izborila..  Tongue

PS: Aja Božiček, če dobim še psa št. 2 rabim večjo posteljo!  Cool
Logiran
Monster
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 219


« Odgovor #47 : četrtek, 11.12.2008 : 22:17:21 »

A je v redu če po mailih malo forwardam vse tiste linke do člankov? Se mi zdi res taka poučna tema ki b jo moralo čim več ljudi prebrati, še posebej zdaj pred prazniki.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #48 : četrtek, 11.12.2008 : 22:19:59 »

Lahko, vendar nikakor spamat, temvec poslat poznanim z osebnim mailom.
Logiran

Monster
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 219


« Odgovor #49 : četrtek, 11.12.2008 : 22:32:34 »

Hehe, ne, seveda ne. V mislih sem imela moje prijateljice, pa kakšno sodelavko. Hvala!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #50 : sreda, 31.12.2008 : 10:03:41 »

Ja, tega psa ima že od prej in je njen - je bila to kao fora. Je pa res, da bodo sedaj nekateri mislili, da je fensi dajat žival za darilo Angry

No, da norost nima meja, je danes zgodba s kavalirjem in Mocnikovo se v Delo in dom. Za posrat.
Nikjer ne pise, da je njen od prej. Pise celo, da je svojo zeljo omenjala prijateljem, da ne ve, kdo je izbral tega psa, da je pripeljan iz Ceske ..., da je sla prvi dan nakupit vse zanj ...
No, pri sestih mesecih ga "uci sobne cistoce, pa sestmesecni mladic je bil nekaj casa preplasen, ni si upal nikamor, zadrzeval se je samo v dnevni sobi pri kavcu ..." Pameten nakup, bi rekla, kjerkoli so ga ze staknili.

Petra Maurer veliko pise o psih, celo specialne TV oddaje je delala ali jih se dela (ne sledim), pa prispevke s prireditev ... Pa da oseba, ki naj bi poznala pomen zivega darila napise tak clanek? Iz tega lahko samo ugotovim, da se zelo dolgo ne bo prav nic bolje. Ne na podrocju takih daril, ne na podrocju zavrzenih zivali, ne na podrocju preprodaje ... Skratka, taki ljudje delajo zato, da zivalim v Sloveniji ne bo nikdar bolje.
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #51 : sreda, 31.12.2008 : 10:11:33 »

Za bruhat, dobesedno.
Jaz nimam kavalirjev, imam občasno samo zavržene mačje duše. Klicev mali milijon. Nemogočih ob nemogočih urah. Mislim... Hja, z vsakim se pogovorim, potem grem pa neprej... Po raznih forumih, v "našo" črno listo posvojiteljev...
Glejte, če vam, nekdo pred mano ni dal mačka, ga tudi pri meni ne boste dobili.
Dajte si dopovedat, da živali niso darilo nekomu, za katerega niste našli boljšega darila, no!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #52 : sreda, 31.12.2008 : 10:12:18 »

O, kriza. Članek sem ravnokar prebrala.   "Ko se bomo resno začeli učiti, bo verjetno lažje",  enkrat na teden psička skrtači in "govori se, da je bil pripeljan iz Češke"...

- Naklada današnjega Deloindom je 164.600 izvodov (prepisano s strani 5).  Undecided
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #53 : sreda, 31.12.2008 : 10:22:37 »

Jah tudi jaz sem videla tale članek, ki ga nisem brala do kona.. (škoda mojih živcev).

Brez veze..
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #54 : sreda, 31.12.2008 : 12:29:22 »

Moja prijateljica novinarka pravi, da novinar ne sme izrazit svojega mnenja, lahko sicer predstavi razlicne plati zgodbe, ampak ne sme zavzemati nobenega stalisca, da bi ohranil objektivnost. Torej, nima veze, kaj je prav ali kaj ne, pise se o vsem brez kakrsnega koli pokazatelja, kako bi moralo biti.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #55 : sreda, 31.12.2008 : 12:48:23 »

Ima pa novinar verjetno moznost odklonit pisanje nekega clanka, s katerim bo narejena skoda? Predlaga predstavitev nekoga drugega? Najbrz z argumenti tudi pri urednikih kam pridemo? Ali pac ne in je novinarstvo postalo boj za sluzbo in bralce?
Logiran

frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #56 : sreda, 31.12.2008 : 12:58:12 »

Vsaj v naši hiši je tako, da itak novinar predlaga temo in potem mora urednik to odobriti. Je pa novinarstvo (vsaj kolikor jst slišim in vidim) res postalo boj za službo.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #57 : sreda, 31.12.2008 : 15:05:44 »

Ima pa novinar verjetno moznost odklonit pisanje nekega clanka, s katerim bo narejena skoda? Predlaga predstavitev nekoga drugega? Najbrz z argumenti tudi pri urednikih kam pridemo? Ali pac ne in je novinarstvo postalo boj za sluzbo in bralce?

V teoriji in z etičnega vidika ja, v praksi večinomaj ne. Ta članek je verjetno itak bolj kot ne Pr varinata in če se je urednik za tako stvar odločil, je pač našel eno žrtev, ki je tak članek napisala.
Logiran
Fitzgerald
novinec
*
Sporočil: 40


« Odgovor #58 : petek, 02.01.2009 : 01:28:59 »

Aha, sem vedela, da je v eni taki reviji (sem mislila, da je bil v Oni). Skratka, mene je tale nestrokovno spisan članek povsem pogrel. Pa tako na izis spisna. Pa tistile "trmast, ker je še mlad". Groza. Koliko škode so naptravili s tem člankom. Saj nisem mogla verjet očem. Sem pričakovala še kak nauk v stilu Ne kupujte živali v darilo in spodaj pripis: Špela je za "darilo" že vedela. Pa res je bil že nekam velik na slikah.  Angry

Razočarana. Bo kdo napisal kako protestno pismo?
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #59 : petek, 02.01.2009 : 16:22:42 »

To je res - novinar (razen v komentarjih, kolumnah itd.) ne sme (direktno) izražati svojega mnenja.
Seveda pa objektivnosti ne more dosegati na ta način, da predstavi samo eno plat zgodbe,
kar žal v slovenskih medijih premnogokrat beremo.

Novinar ima vsekakor možnost, da izbere sogovornike, ki jih navaja v svojem članku. Od njega je
potem odvisno, koliko kompetente ljudi bo uspel najti in motivirati za sodelovanje pri prispevku
ter katere njihove izjave bo štel za ključne in jih objavil v prispevku.

Seveda so pa vse to standardi, ki jih "najresnejši" slovenski informativni mediji mnogokrat ne dosegajo,
kaj šele revijalni tisk.

Bo torej kdo poslal ugovor v pisma bralcev?  Smiley Sama sem zadnjič pisala ugovor na uredništvo 24ur (glede
članka, ki nagovarja k podarjanju živali), vendar nisem prejela nobenega odgovora  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Praznični pasji mladički
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines