mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:13:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 369804 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #105 : četrtek, 22.01.2009 : 09:12:57 »

Draga Missy, veš kako pravijo, žlahta - strgana plahta  Roll Eyes  Wink Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #106 : torek, 27.01.2009 : 09:46:50 »

Ho, naša Missy pa rada sedi na dveh stolih naenkrat, rada ubije dve muhi na en mah in kar je še takih dvojnih zadev Cheesy...

Včeraj zvečer oba z možkom sediva en poleg drugega na kavču Roll Eyes in Missy nekaj menca h komu naj bi se natlačila v naročje. Na koncu se parkira pri mojemu, ampak po nekaj časa crkljanja izvede en mali maneverček Shocked.
Rit pusti pri mojemu, glavo in sprednje tace pa parkira v naročje meni.
Glede na to, da je bolj rolka tip psa, ji je med nama malo hrbet na dol krivilo, ampak se ni dala motit.
Uspelo se ji je crkljati pri obeh naenkrat. Meni sploh ni izgledalo udobno, ampak glede na to, da je tako ležala kakšno urco, je moralo bit že faaaajn Kiss Kiss
Češpla scrkljana Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #107 : torek, 27.01.2009 : 10:03:52 »

Iiija, pa še eno zanimivo lastnost ima Missy - če jo pelješ na ˝navaden˝ sprehod po ulicah, polju... se vleče ko ena stara bakica Roll Eyes - nos pri tleh, vse prevohat, mal pojača brzino samo če vidi kaj zanimivega....
Ko pa jo pelješ v gozd, pa je prav tako na štriku, tam je pa druga zgodba Shocked Shocked.
Čist se ji odpiči in na štriku nabija kroge v galopu - mislim majke mi, dobi čist nizko ˝štrasenlago˝, ki, roko na srce, že itak ni prav visoka in dirja kot odvezana Lips Sealed.
Njena super lastnost pa je, da do centimetra natančno pozna dolžino fleksija Kiss Kiss, tako da o smučanju na vodi pri nas ni ne duha ne sluha Cheesy.
No, saj je itak premajhna, da bi sploh lahko opazneje povlekla Tongue, ampak ona se v 99,9% ustavi, tik preden se štrik napne do konca Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #108 : ponedeljek, 02.02.2009 : 14:10:40 »

Pa dobr no, zdaj se moram pa pritožit še jaz! Angry Angry
Tole nikamor je pelje in ne vem kako naj vam povem, da se mi dogajajo krivice na kubik Undecided.
Najprej tamal šef zaštrajka in noče it na izlet, kar sicer podkrepi z vnetim grlom in tavelk šef se mu pridruži pri tem štrajku. Kar posledično pomeni, da gresta na izlet samo tavelka in tamala šefla. In jaz? Ja n'č, ostanem tudi doma Sad.
Naj povem, da je šlo za izlet v zasnežene pokrajine medvedov in jazbecev, ter ostalih blagodišečih lovskih trofej. In me kruto in brezsrčno pustijo doma Shocked. Sploh ni bilo niti kančka razmišljanja, ali bi me vzeli s sabo. N'č!
Tavelka šefla je samo vprašala tavelzga šefa, če me bo doma imel in on je, ne da bi trenil, rekel da ja.
Torej odpadem kot knof od gat, meni nič, tebi nič. Ko da me ni, noben me n'č ne praša, nobenmu se ne smilim, N'Č Shocked Sad Angry!
Ko se vrneta šefli domov, pa se tavelk šef pohvalca, da me je danes že šestindvajsetkrat pelu ven na sprehod in da sem bila ful živčna, pa da sem cel čas neki cvil'la in da sem nasploh križem in uživčneno gledala in postopala naokoli.
Tavelka šefla neki časa posluša tole brezpredmetno hvalisanje s količino sprehodov, mrtvoladno Cool pogleda proti moji kastroli za hrano (grrrrrrrr) in praša šefa, če mi je dal dons že kej za jest Shocked Shocked Shocked.
In on ne da bi se poču po čelu in z nadsvetlobno hitrostjo letu nafilat skledo, neeee, še na dolgo in široko razpreda in razmišlja in debatira a je bla hrana, al ne. NI JE BLO!!!!!!!!!!
Sploh n'č! Angry Angry Angry
In jaz sem navajena jest dvakrat na dan, ker je to bojda dobro za vitko linijo, kakršno imam. Kaj oni mislijo, da sem tko vitka zato, k me tolk sprehajajo in mi nudijo toliko možnosti za rekreacijo? Japajade. Gre za zdrave prehranjevalne navade, jesti večkrat in po malem Roll Eyes.
In ja, to še ni vse.
Včeri mi moja šefla pripravi hrano in mi jo da na stalno mesto.
Kot odvezana furija naredi ene dva kroga po bajti z metlo, sesalcem in cuno Huh, prleti nazaj v kuhinjo in se začne naglas krohotat. Zbobna skupi celo familijo in krohotajo se vsi. A mislte da je blo smešn? Ne, ni blo Sad.
Poslušte ta veleum - MOJO skledo s hrano je pustila na pultu, tisto posodo, lepo diht zaprto s pokrovom, v kateri ima pa spravljeno zalogo moje hrane, pa je postavila meni na tla.
Ja kako pa naj jem iz zaprte posode, no kako Cry?
Še dobro, da smo bili popoldan na polju in da me je mal nafilala s sirčkom, ko sem bla pridna in sem vedno pritekla, ko me je poklicala, tako da čisto izstradana nisem bila in sem lahko stoično počakala, da se je taprava posoda znašla na tapravem mestu in da sem se pošteno najedla. Tako kot se za psa mojega ranga spodobi.

Vaša ZelouživčnenogledajočaMissy Angry Sad Shocked Cry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #109 : ponedeljek, 02.02.2009 : 14:14:27 »

Uboga uboga najbolj uboga Missy  Kiss Kiss

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #110 : ponedeljek, 02.02.2009 : 14:18:13 »

Ma ja, od ljubezni se ne da živet, sej to veste, a ne? Cry
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #111 : ponedeljek, 02.02.2009 : 15:43:59 »

Smetka mora nujno začet razmišljat o razširitvi kapacitet.
Se mi zdi, da je kar večina živali tkole mučenih kot ti, draga Missy in tole je zrelo samo še za odvzem.
Stradanje, šikaniranje, zanemarjanje - vse, vse - ni da ni!  Cry
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #112 : ponedeljek, 02.02.2009 : 15:57:18 »

Ja, se pa tukaj takoj vidi razlika v mentaliteti šefa in šefle - on me ven vlači ko stokam, ona pa TAKOJ na HRANO pomisli Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Še dobr Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #113 : ponedeljek, 02.02.2009 : 16:15:26 »

hehe, Missy lepa, ti se pa obnašaš kot naša Pika  Kiss  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #114 : ponedeljek, 02.02.2009 : 17:18:31 »

 Grin A človečnjakom šefica tudi pozabijo dat za jest  Roll Eyes. Pa verjetno so zrezki še za v olje dat  Tongue. Tole je pa hudo za prenašat.
Na tole pokrajino te pa niso vzeli verjetno zato, da jim ne bi za kosilo medvedjih zrezkov zrihtala. Glede na to, da si jazbečarska  Roll Eyes. Pri nas stražemo samo s perutnino  Roll Eyes, nekje drugje, so pa pač medvedji zrezki.
Missy, žal mi je za uživčenost in stres, ki ti ga povzročajo tvoji človečnjaki  Angry. Bi si lahko kakšno kopel privoščila in počitnice, sej boš ja še siva ratala. Ne daj se, bernska kri teče po tvojih žilah. To pa tudi šteje nekaj  Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #115 : ponedeljek, 02.02.2009 : 17:23:26 »

ej, Missy, tale tvoja je pa res mal strešena.  >:(A sebi tud kdaj vrže recimo zmrznem futer na mizo? Ne, aneda ne? Mislm...  Angry
Za zbutat bo (bi reku Poco (od Majas) prav nič uživčneno in mušnis Muri (od Moonbeamke) bi ga moralno podprl z eno mačjo nočno serenado in Ficko (od Cats) bi gledal in se učil (ker je še ves zelen). Tko, kar povej ji, strešenki tvoji, kaj se ji obeta! Tongue

Tanartabol, Missy, da se pridružiš Milinemu sindikatu (ki bo, kot kaže, imel iz dneva v dan več članov). Grin
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #116 : ponedeljek, 02.02.2009 : 17:27:41 »

Ficko (od Cats)

A ni Ficko od mameF, od Cats pa Mila? A so kej menjale pa jst nič ne vem o tem? Wink Cheesy

Drugače pa Missy - Glu pravi ''I hear you!''  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #117 : ponedeljek, 02.02.2009 : 18:58:02 »

 Shocked Shocked Hudiča!! Pa se mi je zdelo, da je nekaj oranžnega šmugnilo pod kavč!!  Shocked  Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #118 : ponedeljek, 02.02.2009 : 19:24:44 »

AUČ!  Lips Sealed Sori, mamaF, sori, Cats, sori, Mila, sori, Ficko....
eh pa kva se opravičujem, sej ste vse iste, izkoriščevalke in mučiteljice mačk  Angry (anede Mila in Ficko) Wink!
ej Missy, vidiš, kaj si zakuhala s svojim jamranjem - sm vse pomešala. Še dobr, da mačke in ženske  Cheesy- boh ne dej, da bi desce! Shocked
Zdej sm pa še jst čist uživčnena.... Roll Eyes
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #119 : ponedeljek, 02.02.2009 : 19:25:53 »

Shocked Shocked Hudiča!! Pa se mi je zdelo, da je nekaj oranžnega šmugnilo pod kavč!! Shocked Grin
to je bla pa gotov kšna oranžna ex kura, ki jo je Mila zbutala, sem brala v eni od tem nekaj na to temo...no barva ni bla omenjena, ampak ko s lih sama rekla... Wink
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines