mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:27:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 369786 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #135 : ponedeljek, 09.02.2009 : 09:41:23 »

Grrrr, jaz sem strašni pes Misa  Angry Angry Shocked
V soboto sem bila pri eni fejst simpatični teti na veterini, ki pa ni počela nič fejst simpatičnih stvari z mano.
Moja šefla smotana je pozabila feromonsko salamo Poli, al pa vsaj blagosmrdeče ribice doma in bila sem strašno strašna Angry Angry
Teta mi je hotla moj lep ženski ponos (beri: dolge krasne krempeljce) poščipat, pa nisem pustila, ker še vedno upam, da bom enkrat srečala Metropesualca Skokija in sem hotela biti zanj še posebej lepa, z dooolgimi nohti seveda Cool
Teto in šeflo sem resno opozorila z manjšim šavsom in rehlim stiskom zobovja okoli dolgih rokavov, nakar sta me iz tiste katastrofalno bele mize dali vsaj na trdna realna tla, potem sem se šla še malo sumorestling, potem pa je moja zarjovela Shocked nekoliko bolj odločno Lips Sealed in sem pač prenehala Huh
Sej, kaj pa nej, pamtnejši baje odneha Cool
Zdej moja šefla načrtuje nakup nekega ščipalca in tavelke Poli salame in s šefom sta se že dogovorila, da on me bo omamil s tavelko Polko (neeee, baje me ne bo usekal po glavi), ona bo pa medtem nohte ščipala Lips Sealed
Pa da vidimo....
Se še beremo na to temo Wink

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #136 : ponedeljek, 09.02.2009 : 09:54:43 »

joj, še s Pikine strani - o uboga Missy!  Sad Huh
Posluš - a se teb kremplci res ne obrusijo kar sami od sebe oz. s tvojo manjšo pomočjo, ko bi, recimo, strastno in strašno brskala po kakšni zmrznjeni zemlji ali pa betonu in iskala nafto? Meni se in sva obe z mojo celi veseli!  Cheesy
Moja pa nč ne brska in si jih mora poščipat, kremplce svoje. Izbrez Poli salame to nardi, kr sama od sebe, ka ne mara met dolgih (verjetno še ni slišala za metropesualca Skokija?!) Tongue
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #137 : ponedeljek, 09.02.2009 : 09:56:21 »

Ojej-jej! Pa ne da bo sladka mala Missy bojni pes ratala? Angry
Skoki ji sporoča, da dolgi nohti niso kul, kratki in urejeni so pa zakon (tako kot njegovi Roll Eyes Tongue). Mogoče bo to kej pomagal Grin Grin Grin.
Uspešno ščipanje vam želim!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #138 : ponedeljek, 09.02.2009 : 09:59:59 »

Neee, se sami ne obrusijo Angry, sploh ne tisti tazgornji na sprednjih tacah, je tak kot igla za šivanje usnja - dolg in zavit Lips Sealed.
Neee, Missy ne bo bojni pes ratala, ker je sicer prava zlata pupa, imam pa občutek, da jo je bilo zelo strah....
Ji bom sporočila, da Skoki ˝the lepotec˝ ne mara dolgih nohtov. Mogoče bo kaj pomagalo Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #139 : ponedeljek, 16.02.2009 : 10:08:24 »

Juhuhuhu, mi smo pa včeraj spoznali bivšo Horjulko Fanči (ex Abba) in njeno starejšo ˝sestro˝ Oli Smiley Smiley
To sta dve veeeeliki lepi babi in samo predstavljate si lahko, kako je izgledalo, ko sta se Fanči in Missy (zadnje čase kar Mici Roll Eyes) igrali.
Oli je opazovala iz varne (za Missy seveda) razdalje, ker nad malimi kužicami ni ravno navdušena...
Ko je mladina le predolgo norela, je prišla malo pogledat in na Misko prav elegantno in umirjeno zarenčala, ravo toliko, da je jo je Miska odkurila stran in jo pustila pri miru Wink.
Sicer pa se pusti ljudem prav lepo počohat Kiss
Fanči pa je povsem druga zgodba. Psica, ki se veseli življenja in se ne zaveda svoje velikosti, se pa raaada igra in je uiiiber prijazna Kiss
Smo morali po sprehodu Mici našo očistiti tudi po hrbtu, kjer običajno ni umazana, ker sta se s Fanči ˝malo˝ podili naokoli.
Šefica in šef od tehle dveh valikih bab sta pa tudi super. Smo malo počvekali Smiley
Upam, da se še kdaj srečamo - smo skoraj sosedje Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #140 : torek, 17.02.2009 : 11:45:39 »

Mici, kaj?

Ti, Missy, posluš, pri vas pa nimate mačkov al kako? Ker meni to ljubkovalno ime mičken diši po.... ah, raje ne povem.  Cool Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #141 : torek, 17.02.2009 : 12:47:59 »

Moja šefla je uibr  uibr uibr alergična na mačjo dlako. Tako da Mick (takih ki predejo) pri nas žal ne bo Sad....
Baje je 5 minut v prostoru, kjer se nahajajo mace in joka in stoka in smrka, skratka pušča pri vseh odprtinah še cel dan Shocked Roll Eyes

Bom kar edinka ostala in se pustila razvajat do konca. Saj veš, deljena pozornost sucks.... Cheesy Wink Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #142 : torek, 17.02.2009 : 14:23:45 »

Imam jaz eno sestrično iste sorte, ki se baje zaduši od bližine dlake, pa je bila z Milo v isti sobi dve uri in N-Č  Wink Torej, Missy, naj si tvoja omisli eno gorenjsko predilko in stvar rešena (ji jaz lahko zrihtam čist poceni pa malo rabljeno) - da ne rečem, kako bo šele tebi zabavno, hihihi  Cheesy Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #143 : torek, 17.02.2009 : 14:35:12 »

Missy bi se preverjeno ful dobro ujela z mačkami ki imajo rade/so navajene na pse.
Take dobre dušce kot je ona ne najdeš daleč naokoli.
Bi se igrala s sosedovim mačkom, pa on ni čisto siguren kakšen čuden stvor ga ˝napada˝, ko Missy gre proti njemu. In ona gre k njemu na lep in razigran način, saj se vidi po drži telesa, da bi se samo igrala. Pride do njega in maček jo počaka, takoj ko pa se ona v bližini njega premakne, naredi maček grbo in klofutne in piha in gre stran.
Sem prepričana, da bi ful uživala z mačkom.
Poleg moje alergije obstaja še ena ovira, ki se ji reče moj mož... In prav zato, ker je alergija res huda ima mož pred mano mir in mu z mačkom ne težim. Sicer verjetno bi....
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #144 : torek, 17.02.2009 : 14:37:45 »

Ajoj, kocka, to pa je hudo  Sad ma alergije znajo prenehat, mogoče te bo spustilo, ko boš ven iz pubertete, kaj praviš?  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #145 : torek, 17.02.2009 : 14:40:38 »

Žal se je s puberteto šele začelo Tongue
Mogoče bo prenehalo z meno Cool
In bom stara uglajena gospa z mački potem Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #146 : torek, 17.02.2009 : 14:41:49 »

wtf - kocka, evo, sožalje za alergijo.  Cry
Sem lih rekla nedolgo nazaj, da to bi bla pa zame tanartahujša kazen božja, kar jih je.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #147 : sreda, 18.02.2009 : 08:15:08 »

Uh, sem tolk žalostna Cry...
Missy se je naredil med smrčkom in zgornjo ustnico en tak nemaren rdeč flek, sedaj so z njega odpadle dlake, tako da je mesto praktično golo. Na otip bi lahko bilo tudi nekoliko hrastice naokoli.
Enkrat je podobno že imela na spodnji ustnici, pa je šlo samo stran po mazanju z bepantenom, se mi je zdelo da se je ranila na eni žvečki.
Ne vem kaj bi to lahko bilo, je pa res, da je zadeva izbila, ko je nekajkrat intenzivno brskala hrano iz konga Undecided. Ampak mi ne izgleda kot rana, je bolj taka rdečica ala kakšna kožna bolezen/alergija.
Počakam še kakšen dan, da vidim, kako se bo razvijalo.
Držite pesti, da gre na bolje, sicer gremo k vetu Sad.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #148 : sreda, 18.02.2009 : 08:17:07 »

Aja - nič se tam ne praska in tudi liže se ne nič bolj kot ponavadi, torej tako, da bi človek mislil da jo srbi/boli. Vsaj ko smo mi doma ne....
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #149 : sreda, 18.02.2009 : 08:17:13 »

ajoj, Missy - veš, da držimo pesti in še tačke, da ni, kako že reče Mila... aha - da ni N-Č hudga. Smiley Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines