mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 12.06.2024 : 05:38:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 373620 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #270 : sreda, 13.05.2009 : 14:09:10 »

Ko berem poste in zgodbico od majas, kakšen vragec je Poco, sem večno hvaležna svoji omahljivosti, da nisem uspela posvojiti kakšnega rjavega malčka iz škatle. Sem že celo poslala mail za njih v Horjul.....
Sem že to napisala ene parkrat tule na forumu.
Majo sem tudi vprašala, če kaj ve, kakšne so Pocijeve sestrice, pa se je enkrat v šoli izkazalo, da je vsaj ena od Pocijevih sestric pravi grizli/poper, tako da očitno kri ni voda. Za ostale ne vem kakšne so po karakterju.
Čeprav so cukri za požret lepi, pa to ni pasji karakter, ki smo si ga predstavljali za našo družino. Itak da je krasen za tistega tapravega, za nas pa ne.
In tako so vsi malčki iz škatle šli, jaz pa sem bila kar žalostna, da nobeden ni prišel k nam in sem še kar iskala tistega tapravega za nas. Ob opisih Pocijevega karakterja pa mi je bilo itak jasno, da za nas ni tapravi.
In potem sta prišli Kisska in Lupčka.
No, moj si je izbral Kissko/Missy in to pa JE taprava punca za nas Kiss Cheesy
Taka nežna lubica, da ne morš verjet. Včasih mal nagaja, večinoma pa je cuker na kubik.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #271 : sreda, 13.05.2009 : 14:11:20 »

Pa še svaljkec je, kar je pa oh in sploh super Wink Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #272 : sreda, 13.05.2009 : 14:24:02 »

Ja, po videzu je to pes, ki si ga nikoli v življenju ne bi izbrala, če bi bilo omejitev samo nebo in moje želje.
Torej Missy je Kiss:
- psica
- majhna
- kratkodlaka
- dooolga
- ima špičast gobček

Moj po videzu idelaen pes je Roll Eyes:
- pes
- velik
- zelo kosmat
- da ima tako bolj ˝tumpasto˝ glavo - ne vem kako naj drugače napišem, kakor bernc ipd...

Ampak Missy je ravno taprava za nas, ne morš verjet, kako se življenje obrne, in mi z njim Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #273 : sreda, 13.05.2009 : 14:30:21 »

Ja, po videzu je to pes, ki si ga nikoli v življenju ne bi izbrala,
Shocked Shocked Shocked
Missy, ti se kr knam preseli  Angry Sicer je futr zlo omejen in na splošno ni nek komfor, ampak vsaj ti takih reči ne bo treba poslušat  Angry Angry
Prijateljica M.  Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #274 : sreda, 13.05.2009 : 14:34:48 »

Missy tega ne posluša, ampak posluša skoz kolk je lepa, pa pridna, pa zlata, pa naša, pa cukr in kar je še tazga.
No, včasih pokasira tudi kakšno pripombo na temo osebne higiene in ustnega zadaha, ampak to so prave marginalije napram hvaljenju opisanemu pred tem Roll Eyes
Kva pa ti misliš Mila Angry
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #275 : sreda, 13.05.2009 : 14:37:02 »

Svaljkci so najboljši  Wink
Missy in Skokec sta idealna psa zame....točno takega bi si izbrala, če bi lahko takrat izbirala.
Tako pa sem dobila črno različico Pocota Angry  Smiley
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #276 : sreda, 13.05.2009 : 14:44:14 »

Jaz sem tud zmeri bila bolj za veliiike psičke, z velikimi bučami za čohat pa stiskat (ala Pega) Smiley Pa smo tud mi z Glu zadel v črno Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #277 : sreda, 13.05.2009 : 16:22:54 »

Jaz sem bila pa zmeraj za majhne pse, dolgodlake, za v torbico, po možnosti črne (in po možnosti yorkije) - no, pol pa najdem Cockto: resasto kratkodlakarico, čisto blond, s polkilometrskimi nogami kokr en mini hrt, čist podivjana...skratka, spet en najboljši pes na svetu! Cheesy Kiss Wink

Oprosti Missyka, ker ti smetim temo - na, enga lupčka!  Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #278 : sreda, 13.05.2009 : 22:17:12 »

Sploh ni panike, vas je luštno brat, zato pa smo tukaj gor, ane Wink?

A, še to. Missy sem počesala ene dvakrat s tistim kao furminatorjem in je šlo ven  Shocked Shocked Shocked dlake.
OK, kul, fino, fajn....
Ampak, stanovanje je bilo še vedno polno dlake Huh
No, pol, po enem cajtu mi je potegnilo, da je tista krtača potegnila ven samo poddlako, tazgornja dlaka pa je ostala praktično nedotaknjena Shocked
Torej, vzamem zoomgrrrrr Roll Eyes krtačo in začnem česat. Mislim, kolk je šlo pa potem še tiste tavrhnje dlake ven, ne morš verjet.
Torej - najprej kaofurminator krtača in nato ŠE zoomgrrr krtača. Samo ena ali druga NI dovolj Wink
Zdaj mora Mici naša prenašat dvojno dozo česanja, nad katerim ni tooolk zlo navdušena. Saj pusti, ker je srce po duši, ampak uživa pa ne. Rajši bi kaj drugega, ne z lepoto povezanega počela Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #279 : sreda, 13.05.2009 : 22:41:55 »

Missy, nasi trije so bili danes tudi pakrtaceni, tako da te cist razumejo, da si zdaj utrujena tko kot oni. Ziher se svetis direkt za na modno pisto   Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #280 : petek, 15.05.2009 : 16:01:16 »

He he, česa si tudi jaz ne bom NIKOLI izbrala.... sem si vedno govorila...

in to je majhne čupaste terierske psičke!

 Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #281 : petek, 15.05.2009 : 16:14:32 »

Kaj se pritozujete nad izgledom. Jaz si nikoli nisem zelela crno belega pticarja z rjavimi prameni, pa ga imam  Grin
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #282 : petek, 15.05.2009 : 16:30:42 »

V bistvu, če jaz svojo druščino pogledam...
Hm, dolgodlake mačke mi sploh ne potegnejo, zato sem vzela najbolj oskubljeno kuro iz Gmajnic. In kaj imam zdaj? Eno kepo dlake, pod katero je spet dlaka, pa dlaka, pa pol dolg nič.
Belih živali "ne maram" oz. jih moja oblačila ne marajo, ker naj bi bila črna in ne črno-bela, upd, belo - črna. In kaj grem jaz mojim lepim oblekcam naredit? Privlečem domov pretežno belega psa  Roll Eyes Huh
Pa kmalu za tem še mal pisane mačke (najbrž v tolažbo oblekcam, da ne bodo samo belo - črne, al kako  Huh )...
No, ja... Povprečje naj bi nekako popravljal Simba s svojo svetlečo in kratko dlako, samo sem to itak pokvarila takoj, ko sem domov privlekla škota  Lips Sealed Huh Roll Eyes Tongue
Tako, da je sploh brezveze komentirat. V glavnem so mi všeč črne, kratkodlake živali... Ja, itak. No, pa saj vsega ne moremo imet, a ne?  Cool
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #283 : petek, 15.05.2009 : 16:31:50 »

He he, česa si tudi jaz ne bom NIKOLI izbrala.... sem si vedno govorila...

in to je majhne čupaste terierske psičke!

 Grin Grin

Ja, pa mačke tudi niso zate, anede?  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #284 : nedelja, 17.05.2009 : 10:04:17 »

V glavnem so mi všeč črne, kratkodlake živali... Ja, itak. No, pa saj vsega ne moremo imet, a ne? Cool

Yo, pa kako to, da si tele preproste želje ne moreš izpolnit Roll Eyes.
Daj malo pobrskaj po mojpes.netu, gotovo se oddaja kakšna črna kratkodlaka žival Tongue
Pis of kejk Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines