mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 19:37:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 369624 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #60 : nedelja, 23.11.2008 : 07:18:17 »

Missy - tiste tavelke "kure" pa raje kar pri miru pusti! Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #61 : nedelja, 23.11.2008 : 10:22:35 »

O terapevtka Missy Kiss, smo vas prav pogrešali včeraj v šoli Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #62 : nedelja, 23.11.2008 : 21:42:38 »

Ja kure so bile najbolj na udaru Cheesy - predvsem to smo si ogledovali, ostala divjad ni bila preveč zanimiva Roll Eyes
Eh, upam da pridemo v nedeljo - kaj smo pa zamudili?
Kaj zelooo zahtevnega?
 Smiley
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #63 : ponedeljek, 24.11.2008 : 12:32:47 »

Zelo veliko ste zamudili, boste meli veliko domače naloge Cool.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #64 : ponedeljek, 24.11.2008 : 12:45:51 »

Khm, kaj pa smo zamudili  Shocked???. A lahko vsaj kakšen hint prosim?
Sicer pa sem iz zanesljivih virov pravkar izvedela, da je imela Missy prvič bližnje srečanje s snegom in da ji je bil všeč. Pravzaprav je z gobčkom delala male kepice iz snega in jih potem pojedla Cheesy Kiss Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #65 : četrtek, 04.12.2008 : 12:19:25 »

Naša Missy je postala pravi naročni pes. Bolj nazačetku sem omenila, da se Missy pravzaprav ne turi v naročje in da je na drugi strani kavča prav zadovoljna, ko gledaš TV. Torej, stanje se je po skoraj neprekinjeni dvotedenski prisotnosti mojega možka na kavču popolnoma spremenilo Roll Eyes.
Nekaj postov nazaj sem omenila, da cele dneve preleži dobesedno na njem in da je postala kao ˝terapevtski˝  pes Tongue.
In ker je razvada postala navada, se Missy sedaj veselo naturi v naročje vsakemu, ki se za več kot eno minuto parkira na kavč. In to v najbol nemogoče poze. Če si ti popolnoma zverižen na kavču, se ona zveriži še bolj, samo da se parkira nate. Je kot ena Barbapapa Cheesy - svojo obliko popolnoma prilagodi tvoji Shocked.
In potem se turi na našo tamalo Shocked Shocked, pa na tamalga Kiss Kiss, pa skratka na vsakega....
Sploh ni vsiljiva, če jo daš dol ne pleza nate nazaj za vsako ceno, ampak sprememba je res očitna Smiley Smiley
Je pa kar težka Roll Eyes - včeraj je kar nekaj časa zvečer ležala na meni, uf Huh Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #66 : četrtek, 04.12.2008 : 12:22:31 »

he he. A Missy je težka  Grin. Potem moraš prit k nam na obisk, da te kdo obteži s pravimi kilami  Cheesy.
Ej sam, naročni psi so naravnost zakon. Kdor tega ne pozna mu je lahko žal, a ne Missy  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #67 : četrtek, 04.12.2008 : 13:04:14 »

Ja, sej vem no Roll Eyes. Res ni teeežka, ampak ko se ti za ene 3 ure naturi v naročje in tam nepremično leži, se teža kar nekako potencira Tongue.
Noge pa otrdijo, ker se kao nočeš premaknit, da ti grelec ne pobegne Grin Grin Wink
No, Flipa bi pa res rada enkrat ob priliki spoznala, norčka lumpastega Kiss Wink Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #68 : četrtek, 04.12.2008 : 13:17:01 »

hehe... ne se pritoževat dokler ste lahko na kavču Tongue, pol ko bo zmanjkalo prostora za vas, pol bo štala Wink

se vidimo v šoli! Cheesy
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #69 : četrtek, 04.12.2008 : 18:17:45 »

Ravno to sem hotela napisati, da dokler je prostor na kavču se ne pritožuj Grin, kaj bi pa rekla, da ti dnevno Iron zleze v naročje in se hoče crklati kot en mucek Roll Eyes. Missy le ostani naročni pes Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #70 : petek, 05.12.2008 : 08:40:00 »

Ja res je Miska za to bolj primerna. Ampak sem prepričana, da tudi Ironček najde kakšno pozo, ki ustreza vam in njemu Roll Eyes Cheesy  Kiss
Majas tvoji so pa itak lih tapravi za v naročje (hint hint - rabite večji kavč) Tongue Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #71 : torek, 09.12.2008 : 13:35:12 »

Eh, se mi je že večkrat zdelo smešno, pa moram napisat, ker me zanima, če vaši tudi počnejo isto.
Po tuširanju si kožo namažem s kremo Roll Eyes in že pribremza do mene Missy in mi CELE noge - do koder seže (oz. kolikor časa pač pustim) poliže. U nulo Roll Eyes Shocked Shocked. Trikrat, če je treba. Isto naredi, ko si namažem roke.
Jeziček se ji ovije kar okoli treh prstov naenkrat in šiba ven in not kot pri kakšnem kuščarčku.
Imamo potem smejalne urice, otroci se kar po tleh valjajo, ker je to res smešno gledat, kako steguje jezik, ki se ji raztegne v nenormalno dolžino Cheesy Grin Cheesy.
In ko liže to počne z vso močjo, ne kar tako malo za hec.
Včasih si grem roke potem umit in si jih še enkrat namazat, ker kreme res ne ostane nič gor.
Ful je frikica na kreme. Kiss Kiss
Tega ji ne dovolim prepogosto, ker verjetno ni prav dobro, če liže kremo non stop, ampak kadar pa začne, pa zlepa ne neha Smiley
A imate vi tudi take čistilce doma?
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #72 : torek, 09.12.2008 : 13:39:52 »

Moji bi, a ne dovolim.

Katarina

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #73 : torek, 09.12.2008 : 13:43:24 »

Zakaj pa ne? A je kakšen poseben razlog?
Saj to se sedaj zgodi kakšne 2x na mesec, bolj za hec in če jo napodim tudi takoj neha, je pa smešna da je kaj... Tako da kakšne hude škode zanjo ne vidim.
Ko je prvič začela sem skoraj dol padla od smeha.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #74 : torek, 09.12.2008 : 22:25:57 »

...ker tko fajn žgečka, kenede, kocka?  Wink Naš pokojni Triško je to tudi z veseljem počel (ne ne, ne se zdaj ustrašit -  ni umrl zaradi kreme!). Pika zaenkrat samo voha - no pa saj že to fletkano žgečka. Liže pa še ne. Mogoče čaka, da zamenjamo kremo in najdemo njenemu okusu primerno?! Tongue
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines