mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 09:11:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 369490 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #75 : torek, 09.12.2008 : 22:57:09 »

Skoki je tudi čisto nor na kreme Tongue - vse bi pojedel z mene, če pa se namažem s kako zeliščno zadevo za masažo, se mu pa kar zrola od dobrega... seveda mu tega ne pustim, je pa na smrt smešen ko probava in kar opleta z jezikom in se slini. Cheesy
kadar ima kako ranico in je treba uporabiti kremico, da se hitreje pozdravi se pa nastavlja in je ves ponosen, potem pa poskusi pojesti... Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #76 : ponedeljek, 22.12.2008 : 09:37:21 »

Dragi moji, malo zimske praznične idile vam privoščim - če imate še kaj otroka v sebi vam bo gotovo všeč...
My favorite....
http://www.youtube.com/watch?v=EvDxSW8mzvU

In letošnji (žal edini) sneg v Ljubljani nam je prinesel en veeeeliiik plus - ker so bile Missy padajoče snežinke takooo všeč, se sedaj tudi dežja ne brani več in gre na sprehod brez težav Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #77 : ponedeljek, 22.12.2008 : 14:56:03 »

Aja, sem pozabila dodat še tole - včeraj, ko je po mesecu dni posijal sonček, se je Missy dobri dve uri sončila na balkonu Cheesy. Vmes sva šli še na sprehod, ampak z balkona sploh ni hotla noter. Se ji je prav videlo kako uživa 100 na uro Kiss
In nazaj je dobila tepih, po katerem je na začetku rada lulala. No, sedaj tega ne počne več (trkam), imamo pa že potegnjene nitke na večih mestih, ker po tepihu zakopava Shocked Angry
Z jaslic okoli prenaša ovčke, na jelki pa s smrčkom ziblje kugle in jih potem gleda, kako migajo sem in tja.
Imeli sva tudi šnelkurs spoznavanja sesalca, ker se ga boji.
Na začetku se ga ni bala, ko pa sem jo enkrat prav na hitro morala sfenat,  se od takrat boji tudi sesalca.
Ker je zelo požrešna, nama je šlo kar dobro. Ribice je vzela celo dol s prižganega sesalca, splazila se je pod cevjo ipd, samo da bi dobila papico...
Ko sem isti dan nadaljevala s sesalcem pa je spet bežala pred njim - opica mala Roll Eyes Kiss Je očitno opazila, da ni rib gor Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #78 : ponedeljek, 05.01.2009 : 09:55:28 »

Evo, še eno malo voščilo za novo leto mojim e-prijateljem, ko je že ravno tak čas:

Najlepši dnevi so taki kot škratki,
kar naprej rastejo, pa so vedno prekratki!


Obilo najlepših dni v letu 2009 vam želi Missy z družino [/size]
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #79 : torek, 06.01.2009 : 00:06:05 »

 Grin
Tudi vam škratkom, vse lepo želimo nazaj  Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #80 : torek, 06.01.2009 : 06:38:13 »

Vi ste eni škratki Cheesy Cheesy
Srečno novo leto nazaj Kiss Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #81 : torek, 06.01.2009 : 07:44:37 »

Iiii, pa smo res eni škrati. Taki mali, pridni in včasih, ko nam kdo nagaja, malo žleht.
Prov tapravi Cheesy

Missy sporoča, da je preživela praznično pokanje takole:
%&˝0""$**(&$*((//$#$=?=?? Shocked Shocked Cry Cry Angry Angry Huh Sad Sad Cry Cry

Prej sploh ni reagirala na poke Shocked in sem bila blazno srečna, ker je bilo tako, pravzaprav sem bila čisto presenečena, da se jih ne boji.
Potem pa je bila za božič na sprehodu in so ji praktično pod ritjo uštimali en ognjemet Angry. Od takrat naprej je bila cela štala, ki pa se je sčasoma vsaj nekoliko pomirila. Kot da bi se malo navadila na pokanje. Ampak samo toliko, da več panično ne leta naokoli ko poči - je pa takrat čisto v pozoru in čaka, kdaj ji bo kaj zgrmelo na glavo, kdaj se bo odprla zemlja in jo pogoltnila, al neki tazga Roll Eyes.
Ker se to seveda ne zgodi, potem ker nekoliko začudeno zavzame nazaj osnovni horjulski položaj - naročno kavčanje Wink.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #82 : torek, 06.01.2009 : 09:17:50 »

Uboga škratka  Kiss

Mila je, na moje veliko presenečenje, čeprav pokanja ne mara (ne zganja panike, le v slabo voljo jo spravi) gledala z mano ognjemet za Novo leto  Shocked Namestila se je na kavču, odkod je videla skozi okno, medve z mamo sva se ves čas pogovarjali, češ. lej kok je lepo in fajn, in je očitno ugotovila da je ta hrupna reč celo nekoliko zabavna, prav pozorno je spremljala celi šov  Cheesy

P.S. Missy, če boš kdaj prišla na obisk, tukaj se gnezdi cel kup ribic - pri nas so menda dobre samo za nogomet špilat - le povohat boš mogla malo po skritih kotih  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #83 : torek, 06.01.2009 : 09:34:24 »

O jupiiii, enkrat se oglasim in vse prevoham. Voham pa raaaadaaaaa Cheesy.
Aja, pa jem tudi raaaadaaaaaa Roll Eyes Tongue
Tako da, ribice, pazte se.....

Kako pa Mila gleda na splošno na pse?
A ste že kdaj imeli pasje obiske doma? Me zanima čisto tako iz firbca Smiley

Jaz, kadar poka, ne delam nobene drame, če je možno ji dam še kakšen priboljšek. Sem pa morala močno mojga v roke vzet, ker je, nežna dušca Roll Eyes, hodil za psom in ga tolažil, ko je pes delal dramo. Se mu je smilila, pa jo je mal tolažkal....
Saj meni se tudi smili Sad, samo drama queen pa ne bom podpirala. Potem se ji itak zdi, da je še hujš, tako kot pri otrocih. Se udari in najprej pogleda tebe a naj se zjoka, al ne Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #84 : torek, 06.01.2009 : 10:09:12 »

Kako pa Mila gleda na splošno na pse?
A ste že kdaj imeli pasje obiske doma? Me zanima čisto tako iz firbca Smiley


Tega pa ne vem, ker je, odkar je z mano, kontakt s psi imela le v čakalnici pri veterinarju, ko jo je en nevzgojen NO hudo nalajal  Roll Eyes zmagica bi verjetno znala povedat kaj bolj detaljnega o tej temi.

Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #85 : torek, 06.01.2009 : 10:11:47 »

Cats, Mila je gotovo gledala ognjemet, ker se ji je zdelo, da se na nebu gromozanski Petori prikazujejo Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #86 : torek, 06.01.2009 : 10:15:21 »

 Grin Grin Grin Grin
Zala, tole je pa carsko Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #87 : torek, 06.01.2009 : 10:20:35 »

Zala, čist možno da imaš prav, ker je prav srepo zrla v spektakl  Grin Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #88 : sobota, 17.01.2009 : 16:48:19 »

Lalala, Miska je prišla s smučanja Cool, kjer se je vzorno obnašala (pridna punca) in ker je bila na kmetih, smo jo iz Miska prekrstili v Micka Roll Eyes.
Slikice sledijo kmalu...
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #89 : sobota, 17.01.2009 : 18:12:46 »

ooooo komi čakam sliiiiiikc! Jupi, Micka - to mi delej! Cheesy
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines