mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:29:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 366084 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #90 : sobota, 17.01.2009 : 19:12:41 »

Lalala, Miska je prišla s smuèanja Cool, kjer se je vzorno obnašala (pridna punca) in ker je bila na kmetih, smo jo iz Miska prekrstili v Micka Roll Eyes.
Slikice sledijo kmalu...

kakšni srečneži ste, ker imate psičko sposobno vzornega vedenja Cheesy
ji pošiljamo kičaste lupčke od kičastih ne-vzornih psov Skokija in Pocota Kiss Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #91 : ponedeljek, 19.01.2009 : 22:44:59 »

Evo, po preteku termina ˝kmalu˝  Roll Eyes popam še malo slikic, ki pa so - glej ga zlomka - spet samo notranje. Kot da naš pes ni nikoli na sprehodu Huh  Shocked
Očitno moramo kupit fotiča, ki bo se sam metal za nami, ko bomo šli ven.... Lips Sealed

Missy v pozoru - le kaj se tukaj dogaja??


Pika, tale je zate Cheesy


Po novem ležimo takole Shocked


Počitniški privilegij - Micka na postelji Roll Eyes


Micka je bila res vzorna. Ko smo šli smučat je pač počakala v apartmaju in ni niti čivknila. Kot da je ni.
Na sprehodih je pa itak carica. Samo na snegu se ji vohalno totalka odrola in za 100m rabiš 10 minut. Voha vse naprej in nazaj, po zraku in v globino, skratka prevoha vse in vlečemo se kot kurja čreva (kadar imamo pač čas). In če se vračaš po isti špuri, potem nazaj grede prevoha še sledi, ki jih je naredila prej sama - čist mem Roll Eyes Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #92 : ponedeljek, 19.01.2009 : 22:47:19 »

Missy lepotička  Smiley  A je to slučajno mini bernc  Roll Eyes Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #93 : ponedeljek, 19.01.2009 : 22:49:28 »

Uaaa mini bernc Shocked - mogoče se je naš Nace reinkarniral v Missy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #94 : ponedeljek, 19.01.2009 : 23:04:25 »

Aaaaaa zopet sladkorni kič  Cheesy ma ne vem, kjera je bolj lušna, bjonda ali črna Cheesy Cheesy pozerki mali Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #95 : ponedeljek, 19.01.2009 : 23:09:05 »

Hahaha, tamala je res lahko model za baročnega angelčka - okrogla, blont in skravžljana Roll Eyes.
Rožičke pa na fotkah res odlično prikriva Wink. Missy že ve, da ima takle ˝angelček˝ lahko tudi ostre in trde rožičke Angry
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #96 : ponedeljek, 19.01.2009 : 23:13:05 »

Evo Cats, samo za tebe i tvoje društvo Cheesy

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #97 : ponedeljek, 19.01.2009 : 23:14:04 »

Model za angelčka, zakaj pa ne? Mene so za moj prvi pustni bal (pri letu in pol) našemili v hudička, ker je to baje bil edini pravi lik zame  Roll Eyes pa samo poglej, kakšna angelska duša je iz tega zrasla  Cool Tongue Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #98 : ponedeljek, 19.01.2009 : 23:15:32 »

A daj nehi no, kocka, poglej ju no, kvintesenca pridnosti in angelčkosti  Kiss Kiss Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #99 : ponedeljek, 19.01.2009 : 23:24:49 »

Model za angelčka, zakaj pa ne? Mene so za moj prvi pustni bal (pri letu in pol) našemili v hudička, ker je to baje bil edini pravi lik zame  Roll Eyes pa samo poglej, kakšna angelska duša je iz tega zrasla  Cool Tongue Cheesy
Se mal bojim, da ne bi ratalo obratno - jo našemim v angelčka, pa bo zrasel hudiček Shocked Roll Eyes Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #100 : torek, 20.01.2009 : 06:29:14 »

o Missy, vidim, da si ti tudi kot elastika!  Cheesy
Ja no, ni kej - samo tanartabolše to znamo, kenede. Wink
Fajn se mate, drušna.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #101 : torek, 20.01.2009 : 11:32:02 »

Ha Pikica, sej ne morem bit slabša od tebe Tongue - itak pa sva stari frendici, ki imava pač skupne interese - elasticiranje npr... Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #102 : sreda, 21.01.2009 : 13:05:21 »

Huh, sem pozabila vam sporočit eno mal bedno novičko - moja tamala šefla enkrat iz čistega mira, ko se pač jaz lepo ogledujem naokoli, kar tako mim grede prijavi:
Ej glejte kok Missy uživčneno gleda!!!!

Ne morte verjet - cela moja  ˝kao˝ familija  Angry Angry se u sekundi začne valat od smeha in od takrat naprej je to njihova interna fora.
Zdej nej mi pa en pove, kva hudiča to sploh pomen, zakva mi to (pa tud en drugmu) govorijo, kako to sploh zgleda, ker špegla mi noben ne da, da bi ta svoj ˝uživčnen˝ pogled lahko vidla sram....

Skratka to je pr nas ena uibr smešna beseda in vsakič k jo kdo izgovori, se pol prou bedast usi režijo.
Tavelka šefla je pa še najbl otročja pr celi zgodbi Shocked Angry

Vaša splohneuživčnenogledajočamissy Cry
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #103 : četrtek, 22.01.2009 : 06:54:16 »

Missy, jst mislm, da to pomeni, da te je nekdo ob živce spravu in pol gledaš....no....uživčneno. Tko kukr če te kdo užali, pa gledaš užaljeno. Po moje to ni nč slabga mišljeno - pa naj se valjajo od smeha, če se hočjo, smeh je zdrav in je res fajn, da so tvoji zdravi, a ne, pa še veseli za povrh. Cheesy
Še ti se spomni kšno smešno zanje, pa se jim smej nazaj - recimo, da so mal opohani al pa tko kej. Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #104 : četrtek, 22.01.2009 : 07:59:03 »

M oaza, to sm tud jst najprej mislna, pa sm pol ugotovila, da so zlo neekzaktni in da to besedo uporablajo kr tko, čist povprek Angry Shocked
banda!
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines