mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:47:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 366151 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #15 : nedelja, 19.10.2008 : 18:53:45 »

Sem spoznala to malo horjulsko bejbiko. Se mi zdi, da je to ena prelepa in zelo radovedna psička. Ja malce je res okrogla, ampak ni debela (prisrčno okrogla je;)).

Kocka jaz ti lahko svetujem to kar je meni vzreditlej ob sterilizaciji - avtomatično sem tretjino obroka zmanjšala - recimo namesto 300g dnevno Alba prejme le 200g. Potem še jabolko za posladek, pa kak priboljšek na sprehodu. Res je , da ona pokuri veliko, ker z njo tečeva dolge razdalje vsak dan.
Mogoče, če znaš ti in otroka rolati, lahko greste tako na sprehod z missy, bolj počasi, pa bo. Ona se bo natekla, vi pa tudi malo pretegnili.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #16 : ponedeljek, 20.10.2008 : 07:45:32 »

O Alba, hvala za nasvet - žal je Maša za rolerje še malo premajhna (drugo leto bo pa že), Urban pa ni preveč zainteresiran. Jaz pa tudi kdaj rabim svoja zapestja Cheesy Roll Eyes
Bomo še nekoliko zmanjšali količino hrane in se še malo potrudili glede gibanja, pa bo...
Tudi Alba je ena fuuul lepa psička. Ful so mi bla všeč njena ušeska (mehka in kosmata Kiss)
BTW, tudi moj sin ugotavlja, da je dlaka na koncu ušesk najbolj mehka Smiley
Upam, da se še kdaj srečamo, moram pa rečt, da te še nikoli nisem videla na našem koncu, mi pa v vašega tudi ne zahajamo...
Uživajte v lepih jesenskih dnevih še naprej...
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #17 : ponedeljek, 20.10.2008 : 08:33:08 »

Žal sem v tistem koncu manj, čeprav včasih tečemo tam čez hrib pa do industrijske.

Tudi vi uživajte v teh lepih dnevih, pa en koš  Kiss za Missy.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #18 : ponedeljek, 27.10.2008 : 10:00:08 »

Helou, mi smo pa v soboto v šoli spoznali Pocota in Tačko. Missy in Tačka sta se po koncu šole fuuuul igrali in noreli in motili naslednjo rundo tečajnikov Roll Eyes, Tačka je res ena fina punči!
Zelo sem bila vesela da sem spoznala Pocota Kiss in bila sem res presenečena, kako mali je. Naj še povem, da je bil res zeeeelooo priden v šoli, prav vzoren. Majas, kr nehi širit neresnice o njem Grin Tongue Roll Eyes
Naj še povem, da sem bila Pocota posebej vesela zato, ker smo se že skoraj odločili posvojiti eno od njegovih sestric, pa smo zasnji hip stisnili rep med noge in sedaj lahko samo rečem da mi je žal.
Da ne bo pomote, uiber smo veseli da imamo Missy Kiss Kiss, ker je superduper fajn punči, samo tisti malčki so pa tudi kjut da je kej.
Se pa v življenju veliko stvari zgodi z razlogom in mislim, da bo že za nekja dobro, da smo počakali na Missy!!
Vsem sošolcem  Kiss, Irončku pa še posebej. Je bil tokrat res zelooo priden Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #19 : sreda, 29.10.2008 : 09:45:39 »

Evo nas z novim slikovnim materialom...
Khm, končno smo doma ugotovili kam z odvečnimi praholovilci (plišastimi igračami) Cheesy
No, tole nas naučijo v šoli pri Xeni - zdej sem pa prava zver, boste videli  Angry


Pol pa mal plen ocufam in raztrgam Roll Eyes

Rezultat pa na koncu izgleda takole Cheesy

Zelo rada pa tudi poziram (beauty hidden in the beast  Grin Cheesy Wink )




Evo to je to - u, pa še neki - a lohk reklamiramo tegale psa? Je tolk zrastu, da pri računalniku skor ne more bit več u naročju  Shocked Roll Eyes Tongue
Hehehe, sej ne, ker Missy je naša in mi je ne damo Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #20 : sreda, 29.10.2008 : 10:04:20 »

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #21 : sreda, 29.10.2008 : 10:09:47 »

O Missy, luškana si  Cheesy Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #22 : sreda, 29.10.2008 : 16:58:31 »

nujno je treba organizirat fotosešn Skoki + Missy Wink

glavici imata tako podobni, da bo pomojem zelooooo kičasto...

lp, maja Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #23 : sreda, 29.10.2008 : 21:04:40 »

majas ni blema, sam povej kdaj, pa se zmenimo.
Kičasto mi je všeč - vsaj pri psih  Tongue Roll Eyes Cool
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #24 : sreda, 29.10.2008 : 21:54:53 »

Glu in Missy bi mogli met kakšne horjulske vlečne boje očitno Smiley Ful je fletna!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #25 : sreda, 29.10.2008 : 22:02:45 »

A tale je pa res Skokiju podobna Smiley   Ubogi medo  Grin  Ja nekdo mora poskrbet, da se populacija pliškotov ne bo preveč razštevilčila po bajti  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #26 : sreda, 29.10.2008 : 22:41:36 »

Ja hvala za pohvalce Kiss. Pliškoti so pa resno ogrožali naš življenski prostor. In kot pravim, vsaka stvar se enkrat izkaže za nekaj dobra. In tudi zaloga pliškotov se je Cheesy Grin Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #27 : četrtek, 30.10.2008 : 06:40:46 »

a veš kva, kocka - takile pliškoti so čist reciklabilni (al kuko bi se temu reklo) Wink. Pri naši "bojevnici" je bil aktualen luškan dobro rejen levček, ki pa je nekega dne na brzino drastično shujšal - nekako tko, kot tale roza stvarca od Missy (in tudi stopnja zadovoljstva na kužinih facah je ful primerljiva!) Cheesy Pa bomo šli do povštrmejkerja (=gun, ka dela poštre), da nam da malo file pa do čevljarja, da ga nazaj zašije (al pa bo rajš mamica laks vdela v šivanko), pa bo spet za en cajt.
A takle vas xena uči? Mi še nismo tega vzeli...komi čakam! Grin  Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #28 : četrtek, 30.10.2008 : 07:51:55 »

Ja oaza sej vem, da ni ravn okolju prijazno tole početje sram, sam naša jih tolk zdemolira, da sploh ni za zašit Roll Eyes.
Pa damo pol novga pliškota iz zaloge...
Kar se pa tiče gorenjskega dialekta ga pa kr dobr razumem, čeprov nism gorenjka, mi je pa najljubši  Kiss Wink
Še sama včasih mal po gorenjsk zavijem, kr tko iz gušta veš Cheesy Wink aja mi praumo pa pouštrmohar unmu k pošutre dela
Ful mam rada redke pa stare besede, kaj čem, tko da ti kr razpali, te je ful luštn brat...
Pa primorce, pa ljubljančane, pa vse ostale tud, da ne bo pomote, vsi ste super Kiss
Pr Xeni se pa učimo same fajne stvari - sam moja Missy nikakor noče dat prostor - samo na kavču al pa na eni taki velki peni k jo ma na tleh, da se z mulčki gor vala, na ploščicah, parketu al pa zunej pa boh ne dej Shocked Angry Opica!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #29 : četrtek, 30.10.2008 : 13:34:27 »

a gospodičnica noče dat prostor zunej? Ejej, fina rita tale tvoja Missy!  Wink
Jst sm mojo Piko učer trenirala čisto namenoma prostor zunej, na polju, ka je blo mokro pa blatn...ma sva pršle domov kukr dve pras**i obe (zato ka nazaj grede sva se pol še mal škropili z lužami, se razume ane, ene so ble dokaj prozorne, druge pa drekasto rjave barve al pa blatne, no, če se lepš sliš) in tolk dobr se že douh cajt nisem mela, Pika je pa tud kar šajnala od same sreče. Probita bit še vidve kdaj pra**ičke, je tkooooo zabavn! Cheesy Grin Cheesy Grin
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines