mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 02:02:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 110847 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #60 : ponedeljek, 17.10.2005 : 13:24:27 »

Ja pri moji sošolki je isto z mucko kužek mladiček jo lovi po celem stanovanju pa še bl lovski pes je. Pa kregata se glede hrane pa vode. Mačka pije njegovo vodo on je pa njeno hrano hehehe. Sej mogoče si že vidla tega mladička je mešanček čokoladne barve, pa kratko dlako ma. Luškam pesjanček Wink:
lp
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #61 : ponedeljek, 17.10.2005 : 18:21:49 »

aja, vidla sem ga ja. Take povešena ušesa ima, ne! Pa ful se mu sveti dlaka!? Kako pa vidva  z Tai či (a semprav napisala, da ne gledam nazaj). Kako gre navajanje na čistočo. Kako se kaj razume z otroci? Kaj grize?
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #62 : torek, 18.10.2005 : 11:17:33 »

Z navajanjem na čistočo še kar gre, z otroki se mi zdi da se zelo dobro razume. Grize pa ful jo morm odvadt. včeri v pasji šoli jo je njena učiteljica ki jo ima Tai-Či zelo rada kregala Tongue zaradi tega pa se mi zdi da zdaj kar malo manj grize vsaj včeri.
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #63 : torek, 18.10.2005 : 13:48:22 »

O, super da sta šla v šolo. Meni je kar žal da nisva šla, čeprav nimam problemov, ampak mi gre na živce ko se mu kar meša, ko je kakšna psica zraven. Ah, bo že malo odrastel.
Danes sva šla v BTC, pa nazaj, peš, pa je zdaj čisto zmatran! Spi, bošček mali, he he! Sva šla kupit šampon zanjega, Gimborn imajo v akciji, pa neke  piškotke, pa saj veš, vedno nekaj!
No super da vama gre! Še malo, pa bo samo zunaj lulala.
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #64 : četrtek, 20.10.2005 : 14:35:50 »

No Marička kako kaj? Se mi zdi da sem danes vidla Kala na sprehodu ko sem šla v šolo. Tai-Či zadnje dneve zelo uboga zna sedi pa lezi pa obe tački dat Cheesy je kar ubogljiva. Sam včasih me pa kar ignorira ko ji dam kakšen ukaz. Je bila tud v šoli pohvaljena ko smo bili včeraj v Tivoliju.
lp
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #65 : četrtek, 20.10.2005 : 21:53:28 »

Aja, da si ga vidla. Mogoče, da je bil z mojim fotrom, ker mene ni blo doma.
To,da te ignorira, je samo trma! Ful so trmasti pekinezi. Ko si nekaj vtumba v glavo, ni več pomoči! Potem pa ga malo pobožaš, pa je v redu. Se omehča, pa gremo naprej. Meni se tudi zdi, da so ful hitro dojemljivi. Kal se je tudi hitro vsega naučil, samo prostor oz. lezi nama ni jasen. Ostalo pa znava vse in se mi zdi, da je vedno bolj priden! Tudi na sprehodu ni več podivjan.  A mi lahko napišeš, kako sta se naučile lezi? Aja, povej mi, kako je Tai či z česanjem. Se rada češe? Kal kar nekaj prostestira. Komaj že čaka, da je konec.
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #66 : petek, 21.10.2005 : 12:37:53 »

Ko se spraviva česat ji dam njeno najljubšo žvečilno palčko in med tem ko ona žveči jaz z njo lahko počnem kar hočem  Grin. Od začetka se malo upira in se obrača nazaj pa gleda krtačo pol se pa osredotoč na palčko in nama gre prav lepo.
Lezi sem jo naučila tako da sem ji pred smrček dala priboljšek (ona je bila v sedečem položaju) in ga pol spustila na tla pa mal naprej povlekla ona mu je pa tako sledila in se je zraven ulegla na tla. Sicer pa ne gre z vsemi kužki tako saj nekateri vstanejo da bi prišli do priboljška.
Pol je pa še ena možnost ki sem se jo naučila v pasji šoli. Usedeš se na tla stegneš eno nogo  pa jo glih tok skrčš da nastane majhna luknja. pol daš pa briketek pod njo pa ga mal naprej povlečeš da mora kuža če ga hoče dobit it pod nogo in ker bo luknja premajhna da bi šel v stoje pod njo se bo moral uleči. Dobr je da mu daš zraven kakšen znak z roko ker pol ko boš probala bre pomoči noge da se bo spomnu kaj to pomen sam pol pa ta ukaz počasi opuščaš da je zmeri manj očiten in dodaš zraven bedsedo. Ne vem če si kaj razumela od tega tko da kr vpraš če te kej zanima.
Logiran
KARMENKA
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 51


« Odgovor #67 : petek, 21.10.2005 : 12:45:47 »

No vidim, da vsaj eden v soli poslusa. Lepo Wink Cool

LP K
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #68 : petek, 21.10.2005 : 12:49:52 »

Ja sej je tud zanimivo za poslušat. Ne pa tko dolgočasno kot v "človeški" šoli.
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #69 : petek, 21.10.2005 : 20:56:34 »

Ej leni, hvala. Bova šla takoj na učenje ! TNX! Tisto, ko sedi in spustiš piškotek nama ni nikakor ratalo. Vedno je vstal oz. dvignil ta zadnjo. Bomo to probali. Juhu Wink
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #70 : sobota, 22.10.2005 : 09:37:29 »

Ja upam da vama bo šlo Wink. Nama s Tai-Či je tudi na ta način prav lepo šlo. Si že kej probala?
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #71 : nedelja, 23.10.2005 : 09:04:52 »

Ne še nič! Ta vikend nisem šla z njim, je sam z mojimi starši! Danes, ko pride domov, pa v akcijo! TNX
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #72 : nedelja, 23.10.2005 : 18:28:42 »

Joj, kašno lepo medvedko imaš! he he, luštkana kepica. Ko se spomnim, da je bil Kal tudi tak, jooooj, je hitro zrasel. Čisto je zmatran zdajle. Sva imela že prej kar dolg sprehod, po poti spomina in tovarištva, pa potem še divjanje z Tai-či! Samo pit je šel, pa spat, he he. Naslednjič, ko se srečamo pa upam, da bova imele kaj več časa, ne!?
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #73 : torek, 25.10.2005 : 14:29:20 »

Joj škoda ko se pa zmeri zvečer vidmo ko je že tema. Tai-Či je tud čist navdušena nad Kalom sam ko pa vid briketek pa v moji roki pa hitr naprej šiba Tongue. Pa kakšne nagravžne polže je mela pol v dlaki ko sta se tko valala po blatu. Poročaj kako vama gre učenje!
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #74 : torek, 25.10.2005 : 15:28:09 »

Včeraj pa v nedeljo sva tudi probavala! Zaenkrat zgleda v redu! Samo ne vem kako bo, ko bom probala brez noge! No, pa saj bo! Kal pa ni mel polžov, he he, ampak neko blato! Joj, na največjo svinjarijo smo se spravili! Bom poročala
lp
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines