mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 15:45:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 110886 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Patrishk.
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #660 : nedelja, 19.04.2009 : 17:08:54 »

Hvala. Zdaj me je pa sram zarad tistga s sestrico... sram drugače sem pa iz Domžal, SPB. št 88.
Logiran
Patrishk.
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #661 : nedelja, 19.04.2009 : 17:17:15 »

aja pa za vlečenje na sprehodih ? res mi gre na jetra, ko vidim ene psičke, ki lepo hodijo ob nogi in ne zategujejo in vlečejo štrika, pol me pa lastnice tistih cuckov gledajo kot da sem z marsa padla, ker ne obvladam svojega pritlikavca. ma kdo kakšen nasvet ? tudi v za to vprašanje namenjenih temah sem že brala, gledala in poskušala te fore , samo nič ne vžge. priboljški ? nebi rekla. povoha in gre spet lepo vlečt. igračka ? ja, za 5 minut. ustavljanje, obračanje, vlečenje nazaj ... nepomaga ! res sem že obupana. se mi zdi , da bom , če ne bom tega vlečenja odpravila, vlekla do konca njegovega življenja, razen , če se bo tako izmozgal, da ga bom v starosti prenašala samo v pasji potovalki ( torbi). pa še nekaj. mami je rekla , da tudi če bi pes pobegnil, se izgubil, umrl ali pa bi ga ona prodala ( spet denar) , ga nebi pogrešala. kaj naj naredim , da bi ji prirasel k srcu ? saj ga občasno tudi poboža in pozdravi , ko pride iz službe, več pa ne.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #662 : nedelja, 19.04.2009 : 17:40:42 »

Glede vlecenja na povodcu, je bilo v neki temi veliko govora o tem a je ne najdem vec - ce slucajno se nisi cesa sprobala ... Drugace se jaz ne spoznam, zal, nimam psa Sad

Brala pa sem, da je potrebno veliko vztrajnosti in da se situacija ne popravi cez noc.

Glede odnosa tvoje mami pa na zalost mislim, da ne bos mogla narediti prav dosti. Kaksen odnos ima tvoja mami do psa, smo ze sami pogruntali, brez da bi ti zapisala. Mislim, da raje poskusi, da ga bo tvoja sestrica pravilno vzgajala in ga imela rada, in da svojo sestrico kaj naucis. Ker si starejsa sestra, te bo verjetno poslusala Smiley
Ocitno se bos morala za psicka potruditi ti sama, zal Sad A mogoce bo tudi mama imela psicka raje, ko se bo lepse obnasal Wink Res upam, da ti bo kdo znal svetovati.

Lp

 
Logiran
Patrishk.
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #663 : nedelja, 19.04.2009 : 19:17:38 »

saj se obnaša zeloooooo lepo, ne sili k njej ipd. njo motijo dlake ( imeli smo mačka - 3 ure , pa je že ponorela) in pa to , da me liže po obrazu. mene to sploh ne moti, ker mi on pač tako izkazuje ljubezen. vprašanje imam še o zatezni ovratnici - pekinezer in zatezna ? a sme imeti zatezno in kako le-ta vpliva na psa in pasjo psiho ?
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #664 : nedelja, 19.04.2009 : 19:24:34 »

Dajte temu psu poiskat dom, ker tole vse skupaj je...
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #665 : nedelja, 19.04.2009 : 19:50:37 »

Yo, mislim, da si malo prestroga. Kjer je volja tam je pot. Sama sem bila stara 12 let, ko sem dbila prvega psa in ga sama vzgajal, izšolala, tekmoval v agilityju itd. Moji starši sicer niso imeli negativnega odnosa do psa, za šolanje pa se vseeno niso brigali. Če ima  res rada psa in je vsaj malo potrpežljiva,ga  ji bo uspelo vzgojiti v prijetnega spremljevalca.

Patrishk, pojdi v knjižnjico, oboroži se s knjigami o psih, preberi poglavja o šolanju in vzgoji, ter se loti dela. Naj ti bo delo s psom izziv in rezultati bodo hitro tukaj. Vzami si vsak dan pol ure za psa, pojdi na sprehod in se intezivno ukvarjaj z njim, ter ga šolaj. Tudi na forumu je ogromno nasvetov o šolanju, ki ti bodo v veliko pomoč.

Začni počasi in ne pričakuj sprememb čez noč. Če boš vztrajna, se ti bo bogato obrestovalo in boš ponosna na svojega lepo vzgojrnrga psa.

Jaz bi tudi pekinezerju nataknila (majhno), zatezno ovratnico in ga z njo pričela učiti povelja poleg. Tudi o tem, kako, je že mnogo napisanega. Dobijo se tudi naylonske zatezne ovratnice, ki ne bodo poškodovale dlake.

Veliko uspeha!
Logiran
Patrishk.
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #666 : nedelja, 19.04.2009 : 20:04:24 »

yo , se opravilčjem ker sem mislila, da na forumu lahko kaj vprašaš ne da bi te taki kot si ti ves čas kritizerali in žalili.  Shocked očitno je forum samo za kritizeranje ne pa da nekaj lepo vprašaš in ti nekdo potem LEPO odgovori nazaj in po možnosti odgovori tako, da ti odgovor POMAGA.  Angry
jaz te ne bom prenašala in če se misliš spravljati name in mojo družino bodi raje tiho, kot pa da govoriš neumnosti.  Lips Sealed
Hvala za PRIJAZEN odgovor, tina.g , za psa pa si dnevno vzamem več kot pol ure.  Wink od mojega prihoda iz šole do 9- 10 zvečer je Tarzan vedno z mano, ne glede na to, kam grem.  Smiley

Še nekaj bi vprašala. Včeraj sem bila na Dunaju, odšla sem ob 3 zjutraj in se vrnila danes ob pol enih zjutraj. ko sem prišla domov, je Tarzan od veselja kar izgubil sapo in ni mogel dihati. Huh Sestra mi je povedala, da ni niti jedel niti pil, samo jokal pred vhodnimi vrati . a se je preveč navezal name ? Undecided strah me je, ker se bliža tabor s šolo in gremo za 3 dni v portorož. skrbi me, da ga bo še kap, ko me tri dni nebo in potem, ko bom prišla nazaj, sploh nebo mogel zadihati od veselja in bo umrl  Cry  Cry  Cry . ali pretiravam ? Undecided

Yo , iz tega lahko sklepaš, kako s psom ravnam in koliko se brigam zanj. Wink  Če te pa to še ni prepričano se pa lahko srečaš z mano pa boš videla kako najina love funkcjonira.  Kiss
                                                                                                                                                      Paty in Tarzan
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #667 : nedelja, 19.04.2009 : 20:07:58 »

Ja, morda sem se malo nerodno izrazila. Mislila sem, da si vzami pol ure na dan na sprehodu izključno za šolanje. Seveda je pa super, da sta cel dan skupaj in tudi ta čas izkoristi za učenje kakšnega novega povelja.
Logiran
Patrishk.
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #668 : nedelja, 19.04.2009 : 20:26:57 »

seveda ! tako ali tako obvlada sedi, lezi, taco( leva ) , drugo taco (desna) , prosi ( usede se in dvigne sprednje tace - smešno za znoret ) , glas , hop (skoči v luft) in išči ( po navadi kakšno igračo). učim ga pol ure, potem pa kkšne 3 urce prostga cajta ( igre , priboljški ) pa ene 15 20 minut učenja. pol mu dam pa mir. zunaj pa se požvižga name. če mam njegovga ježka me 5 minut gleda, pol me pa ne šmergla pa če mu dam sto briketov. ga nemorm nč uzun učit, ko se pa zlaufa pa zmatra, ponavad zaspi za pol ure, pol pa učenje.  prejšnje vprašanje pa ostaja :


Še nekaj bi vprašala. Včeraj sem bila na Dunaju, odšla sem ob 3 zjutraj in se vrnila danes ob pol enih zjutraj. ko sem prišla domov, je Tarzan od veselja kar izgubil sapo in ni mogel dihati.  Sestra mi je povedala, da ni niti jedel niti pil, samo jokal pred vhodnimi vrati . a se je preveč navezal name ?  strah me je, ker se bliža tabor s šolo in gremo za 3 dni v portorož. skrbi me, da ga bo še kap, ko me tri dni nebo in potem, ko bom prišla nazaj, sploh nebo mogel zadihati od veselja in bo umrl  . ali pretiravam ? 

 Hvala za odgovore
Logiran
Patrishk.
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #669 : četrtek, 23.04.2009 : 13:58:01 »

Jana?
Logiran
Patrishk.
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #670 : četrtek, 23.04.2009 : 14:12:19 »

  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Jana, ti si taka KURBA da kr nemorm vrjet.  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry Zbrisala si moje sporočilo opis Tarzana in kle mi težiš kako smem pisat. Mislš da ne hodm u šolo ? Shocked Pisala bom tko kokr hočm. Še za tisto dobrodelno organizacijo za pomoč lastnikom. Sad Sm misla da je forum lih zato da vprašaš po kakšni ceni, in kje se stvari dobijo , če imakdo s tem izkušnje itd.  Cry  Cry  Ne ti mi morš težit kle naj grem naokol po trgovinah. Neki ti povem. NE BOM ŠLA !!! NAMEST DA ČS ZAPRAULAM KO HODM OKOL PRAŠAM ČE MA KDO TO OPRSNICO IN KOLKO PRIBLIŽNO STANE IN ČE KDO VE, KJE SE TO DOBI.  Angry PAČ NIMAMO VSI STO UR NA DAN DA SE ŠETAMO PO TRGOVINAH IN IŠČEMO OPRSNICO ZA ŽIVAL.  Angry  Angry  HVALA LEPA NIKOL VEČ NE PRIDM NA TA  Shocked POFUKAN  Shocked FORUM krava debilna  Angry
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #671 : četrtek, 23.04.2009 : 14:13:54 »

adijo pamet, froc nevzgojen Shocked
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #672 : četrtek, 23.04.2009 : 14:17:46 »

Zdej se mi bo pa čist zares roka sprožla skoz monitor!  Angry

Ti smrkla nevzgojena! Vse, kar si zaslužiš je ene par čez rit, pa ušesa navit! Če bi bila jaz tvoja mama, bi vid'la vraga in pol. Kakšne štacune! Doživljenjsko ukint žepnino in nagnat delat čez praznike! Pa računalnik ukin't!

Prej se pa še opravičit! Jezik in usta bi ti bilo treba s sirkovo krtačo in žajfo zribat!  Angry Angry
Logiran
Patrishk.
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #673 : četrtek, 23.04.2009 : 14:18:33 »

ti bom jst dala froc neuzgojen !!! kako bi se ti počutla če bi ti edn kr neki brisu tvoja sporočila katera si sestavlala 2 uri skp, pol pa še o dobrodelni organizaciji in pomoč lastnikom psov. sej zato pa je forum, da kej prašaš , ne ?!!! ne pa da ti solijo pamet in te žaljo. !! bla bla bla, kalsang.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #674 : četrtek, 23.04.2009 : 14:24:08 »

Froc, a sploh veš, kaj pišeš?

Opis Tarzana je bil zrel za prijavo! Iz vsakega tvojega posta je očitno, da se ti sanja ne o pravi skrbi za žival, poleg tega jih pa še končaš s stavkom, da te ne smemo kritizirat. Ja, pol pa najbolje da se briše, da ne bo kdo tvoje fouš modrosti še oponašal.

Preden boš še kaj po forumih pisala in bila pametna, se najprej poduči, kako se žival skrbi. To, kar si do zdaj napisala o svoji skrbi za Tarzana je katastrofalno. Če ga imaš rada, se boš naučila bolje in pravilno skrbeti zanj. Ne stane nič. V knjižnico, pa si izposodi kakšno knjigo o psih. Čez počitnice pa delat in našparat za pasji tečaj jeseni. Če mu hočeš dobro. Če pa ne, pa lahko ostaneš runkl do konca življenja, samo v tem primeru bo kdo prej ali slej brisal tvoje poste oziroma te kam poslal. Upam samo, da pri tem ne bodo preveč trpele živali v tvoji oskrbi.

Tiste dve uri, ki si jih porabila za kracanje neumnosti po forumu, bi pa mirno lahko porabila tako, da bi šla do prve trgovine za živali, se pozanimala o oprsnicah in kakšno tudi izbrala, namesto da zdaj žališ veliko pametnejše in starejše od sebe.
Logiran
Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines