mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 01:37:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 110846 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #675 : četrtek, 23.04.2009 : 14:25:32 »

Brez skrbi, Patrishk. ne bo vec pisala na tem forumu, ce pa bo slucajno toliko nesramna in se poskusala registrirati z drugim imenom in podatki, bom uporabila prav vse pravne poti, da ji to onemogocim.
Zgoraj zapisano naj ostane, ker je pisala tudi po drugih temah in je prav, da tudi ostali vidijo, s kaksnimi imamo opravka.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #676 : četrtek, 23.04.2009 : 14:30:02 »

Vprasanje je, koliko je resnice v njenih pisanjih, zal pa nisem pripravljena brati kozlarij, da bi ugotovila, ali v resnici tako skrbijo za zival ali ne.
Zal se vseh ne da resiti, ker pa gre tukaj za pisanje po netu, pri katerem se lahko razpocimo, pa ne bomo ugotovili, kaj je res in kaj ne, starsev pa od nikoder, lahko samo srcno upamo, da pes zivi vsaj za silo pasje zivljenje, ceprav se bojim, da mu ob taksnih ljudeh ni ravno postlano z rozicami.
Logiran

sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #677 : četrtek, 23.04.2009 : 14:39:17 »

Ravno to sem hotela napisati...ubogi ta pes. Mislim že 2 dni nanj.
Logiran
Princ Simba
otrok do 14 let
*
Sporočil: 9


« Odgovor #678 : četrtek, 23.04.2009 : 15:50:43 »

No , pa sem zopet nazaj. Wink Po štirih mučnih mesecih v bolnišnici sem znova med vami, da zopet kaj vprašam in pokomentiram.
Moj bog , Patrishk. . Si moja soimenjakinja in kar ne razumem , kako ti je uspelo napisati takšne neumnosti.  sram Kar nerodno mi je, ker nosiš enako ime kot jaz, z razliko od tebe, da sem stara 13 in bom jutri 14. Še preden si psa nabavila, bi se morala pozanimati in naučiti kaj o tej pasmi. Kaj pa pasja šola ? Tvoja mati pa je res grozna oseba. Kako lahko ponori od dlak ? Saj tudi pes spušča dlake, ane. Huh Pa še o denarju par besed. Misliš, da bi ti bilo lepo, če tvoja mati ne bi plačala tvojega šolanja ? Ti bi lepo doma ostala , nevedna in nerazgledana , kot si, pa ne bi dobila priložnosti , da se dokažeš. Misliš , da je pes samo igrača ? Vsak tvoj stavek, ki si ga zapisala, je prav gotovo napisala tvoja sestrica, kajne da. Ja ja, saj vem, Patrishk. . Najlažje je potunkati svoje "tamale" in jih žaliti s takimi neumnostmi.  Shocked Verjetno je tvoja sestrica [če jo sploh imaš ] bolj pametna od tebe, in kaj takega skupaj ne bi spackala. Ko pa si 2 uri sestavljala besedilo o tvojem psu - lahko bi ga peljala na šetnjo, ali pa se igrala z njim in ga učila novih trikov. Tvoj pes je mešanček, kot moj, in se mu po slovensko reče "pekinezer" , vendar s pravim pekinčanom nima skupne niti ene same samcate dlake. Kastriraj ga, ali pa ga vsaj ne daj za skok. Zaradi denarja, seveda. Kastracija pa ja košta. Koliko že Huh
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #679 : četrtek, 23.04.2009 : 15:59:17 »

Princ Simba, kako lepo, da si se oglasila. Zelo rada preberem, ko mladi napišete kaj pametnega. Res! Drugače bi imela res slabo predstavo o stanju med današnjimi najstniki. Wink
Logiran
Princ Simba
otrok do 14 let
*
Sporočil: 9


« Odgovor #680 : četrtek, 23.04.2009 : 16:03:31 »

Ah , nič takega. Samo včasih me taki komentarji prav iz tira vržejo , in če pomislim, kako je temu psu... Tudi jaz živim blizu D
Logiran
Princ Simba
otrok do 14 let
*
Sporočil: 9


« Odgovor #681 : četrtek, 23.04.2009 : 16:05:12 »

Ah , nič takega. Samo včasih me taki komentarji prav iz tira vržejo , in če pomislim, kako je temu psu... Tudi jaz živim blizu Domžal , v Depali vasi, a se vedno sprehajam po Domžalah. Še nisem videla tega ubogega psička, ki se mi prav zares smili. Če bi lahko, bi ga vzela k sebi, a mi to urnik ne dopušča.  Cry
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #682 : četrtek, 23.04.2009 : 16:13:21 »

Hm ..., Kalsang, ne se veseliti prezgodaj. Princ Simba je namrec Patrishk. v "stari-novi" preobleki.

Deklico obvescam, da bom v primeru, da se ne odstrani popolnoma z mojpes.neta, obvestila starse, obenem pa prijavila nadlegovanje ponudniku internet storitev, preko katerega dostopas do interneta.
Zdaj to ni vec hec, temvec bom vztrajala do konca, da se nam izognes v velikem loku.
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #683 : četrtek, 23.04.2009 : 16:29:38 »

Ze videno...enih 100 krat. Grin Grin Grin
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #684 : četrtek, 23.04.2009 : 16:31:14 »

 Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #685 : četrtek, 23.04.2009 : 16:35:20 »

Citat
  Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry  

Si te v zivo predstavljam. Grin
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #686 : četrtek, 23.04.2009 : 16:38:40 »

Hehehe... Me dostikrat srbijo prsti, da bi mulariji ušesa navi(ja)la, tole tamalo bi pa še posebej iz gat stresla.  Cool

Čeprav po drugi strani pa ta raz/zaplet niti ni tako slab, saj po vsej verjetnosti otroče nima Tarzana, Simbe, kakršnega koli psa, niti kakšne druge živali. Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #687 : četrtek, 23.04.2009 : 16:42:19 »

Pa ves kaj je se fajn? Tole otroce ni tvoje, pa hvalabogu tud moje ne. Cool Cool
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #688 : četrtek, 23.04.2009 : 16:43:56 »

Ej, to je pa nad-d-best in še naprej bom delala v tej smeri, da mi slučajno ne uleti kakšno takšno zjalo Wink  Grin
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #689 : četrtek, 23.04.2009 : 16:45:49 »

zanimivo je, kako so ti otroci še nezreli in mladi, računalnik pa vendarle obvladajo v nulo  Shocked
Logiran
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines