mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 20:51:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 110839 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #75 : sreda, 26.10.2005 : 12:24:51 »

Ja res smo se spravili na najbolj primeren kraj za pasje igranje! Super da vama gre tist brez noge bo pa že mal teži. Sicer je pa Tai-Či pl kr mal probavala kaj mora narest da dobi briketek. Gotovo se bo tudi Kal kmalu naučil. Tai-Či je kr naenkrat ubogala na vse ukaze. Sicer morava pa še precej vadit da bo obvladala.
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #76 : četrtek, 27.10.2005 : 12:38:13 »

A je na tem forumu še kdo, ki ima pekinezerčka? Da pove kaj zanimivga o njem da ne bo tok dolgačasna tale tema ker samo dve sodelujeva!
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #77 : četrtek, 27.10.2005 : 20:02:27 »

Ne, mislim, da ni nobenega več. Sem še na dveh pasjih forumih, pa sem edina, tako da se sploh ne morem tam z nobenim pogovarjat! Ne vem, a lastnike pekinezov nič ne zanima ali kaj!?
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #78 : petek, 28.10.2005 : 13:10:46 »

Škoda da ni nobenga več ki bi ga imel. Sam v Fužinah se mi pa zdi da je kar nekaj lastnikov pekinezkov. Kako gre pa kaj učenje?

Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #79 : sreda, 02.11.2005 : 08:40:18 »

Zivjo,

kadar je govora o pekinezerckih ni nikoli dolgcas! Doma imamo dva, ki pricakujeta narascaj. Ce zelite, si ju lahko ogledate na:

*****

Fico vsekakor je pravi pekincan! Ponosen, pozoren ter zaljubljen v lastnico! Do neznancev nadvse nezaupljiv. Odlicen detektor "postenosti"  Wink, saj dolocenim ljudjem pusti, da ga brez tezave pogladijo po grivi.

Liza pa pravo nasprotje, kar je posledica njenega tezkega otrostva. Pocasi spoznava, da se ji nasega krdela ni potrebno bati. Ko smo jo dobili, nisi smel stopiti blizu nje, ker se je takoj odmaknila za 2 metra ali vec! To smo ze skoraj resilili, tako da tudi "most" ni vec problematicen!

lp,
Gregor
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #80 : sreda, 02.11.2005 : 09:00:06 »

Joj kok imaš cotkana pekinezerčka Kiss. Kdaj pa bojo mladički?
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #81 : sreda, 02.11.2005 : 21:08:53 »

OMG!! Kako sta lepa! Veš kaj me zanima? Kako dolgo sta potrebovala, da jima je toliko zrastla dlaka! Verjetno ne kar iz štarta, ne?? Kal ima zdaj kar smešna ušesa, ker ima malo dolgo dlako, malo krajšo. Kot da je ostrižen na špičke, he he!!
Vse pohvale za pekinezerčka. Ali boš delil slikice mladičkov z nami!!?? Plizzzzz
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #82 : četrtek, 03.11.2005 : 07:07:11 »

OMG!! Kako sta lepa! Veš kaj me zanima? Kako dolgo sta potrebovala, da jima je toliko zrastla dlaka! Verjetno ne kar iz štarta, ne?? Kal ima zdaj kar smešna ušesa, ker ima malo dolgo dlako, malo krajšo. Kot da je ostrižen na špičke, he he!!

Tudi Fico ima dlako razlicne dolzine, spodaj kratko, zgoraj pa lepo svetletco daljso dlako. Ceprav so me v neki drugi temi povsem diskreditirali, si upam trditi, da je "dvojna" dlaka znacilnost pekincanov Smiley Je pa res, da mi ne bi verjeli, da vam kazem istega psa, ce bi vam pokazal Ficotove prve slike... Jih bom poskusil skenirati in dodati na stran.

Vse pohvale za pekinezerčka. Ali boš delil slikice mladičkov z nami!!?? Plizzzzz

Bom, slike bom dajal sproti gor (upam, da mi jih ne bo potrebno prevec brisat, ker imam prostor na strezniku zal omejen).

lp,
Gregor
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #83 : ponedeljek, 07.11.2005 : 20:54:09 »

Kako je kaj z bodočo mamico? A že veste koliko bo mladičkov?
Logiran
lemmy
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #84 : sreda, 09.11.2005 : 07:28:34 »

Kako je kaj z bodočo mamico? A že veste koliko bo mladičkov?

Zaenkrat ne kaze prav nobenih znakov tezav. Na ultrazvoku smo bili ze pred casom, takrat smo videli 4 mladicke, vendar se precej nejasno. V petek smo sli ponovno k veterinarju, ampak je eden izmed veterinarjev (nihce ni vedel, kdo?!) vzel aparat, tako da nismo uspeli pogledat.

Smo pa prejsnji teden poskrbeli za vse pripomocke, v primeru, da bi se karkoli zakompliciralo.

lp,
Gregor
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #85 : sreda, 09.11.2005 : 21:13:48 »

Joj, veliko sreče pri kotenju!! Komaj čakam, da vidim te kepice, se bom malo spomnila kakšen je bil moj! Ne morem verjet, da bo čez dva dni star že eno leto!! Kepica je hitro zrasla, hi hi.
Res srečno, pa da se mamica ne bo preveč utrudila!
lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #86 : četrtek, 10.11.2005 : 15:06:01 »

Marička kaj pa vidva s Kalom sta se že naučila prostor?
S Tai-Či nama je uspelo in ne lula in kaka več notri. Upam da ne bo ravno dons spet kakšna luža v stanovanju.
lp
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #87 : nedelja, 13.11.2005 : 18:06:34 »

Ja, nama je ratalo, samo brez noge gre bolj počasi! Pa saj bo! Zdaj je bil Kal ful bolan, pa par dni nisva nič delala. Bova jutri spet začela!
Čestitke vama s Tai-či.
Logiran
BRT
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 6


« Odgovor #88 : nedelja, 13.11.2005 : 19:24:16 »

Lep pozdrav!
No tudi pri nas smo dobili pred enim mesecem pekinezerja ime mu je pa Mufko, zdaj je star tri mesece,zdaj sem že parkrat spremljal vašo dabato pa sem se odločil da tole odraščanje Mufka tudi jaz kaj opišem ,oziroma vas kaj vprašam glede pekinezerjev če maste kaj več izkušenj z njimi kot jaz,že v prvo me je skrbelo če smo sploh dobili pravega pekinezerja,no pa mislim da smo.No lep pozdrav za enkrat.

Rok
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #89 : nedelja, 13.11.2005 : 20:16:58 »

Čao BRT!! Super, da nas je vedno več! To mi je všeč! Da lahko delimo izkušnje - tako mi s tabo, kot ti z nami!!
Za pekineza pa takoj veš a je pravi al ne po karakterju! Trmast ko sam hudič, he he Smiley)
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines