mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:27:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: polna luna ali kaj?
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: polna luna ali kaj?  (Prebrano 5951 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #15 : torek, 14.10.2008 : 12:50:28 »

Imate pasjo sobo?
Kuuuul! Fikus gor, al pa dol.
A ja, pa naj fant od Maje prepričuje tvojega fanta, da je kuuul imet 3 kosmatince, pa se bo potem tvoj lažje odločil vsaj za enega dodatnega Roll Eyes Tongue
Mu ˝kao˝ pustiš malo maneverskega prostora Cool Cheesy
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #16 : torek, 14.10.2008 : 12:52:20 »

Sigurno je polna luna, moja dva sta že dva dni nemogoča. Včeraj sta se po dolgem času spet tako stepla, da je naju z Borisom kar odkatapultiralo s kavča, da sva jih dala narazen. Lux je težil pa težil pa ni nehal tok časa dokler ni Galu živc počil. Gal je pa že dva dni zelo zamišljen, hodi gor pa dol po stanovanju kot kakšen menih in se dela, da ga vse blazno moti. Lux pa teži pa teži pa....kje ima ta pes off gumb? Ga nujno rabim.

Pa Biba nama je danes ponoči skoraj celo noč pesmice pela pa drugače ne dela tega.

Pa priznam, da mene tudi kar močno daje in sem čist nemogoča.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #17 : torek, 14.10.2008 : 12:54:15 »

A ja, pa naj fant od Maje prepričuje tvojega fanta,
... upam da so to fantje in ne kakne druge sorodstvene vezi - da ga nisem kej posračkala...
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #18 : torek, 14.10.2008 : 12:55:43 »

Pes nima off gumba, počakaš da se duracelka sprazni. Wink
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #19 : torek, 14.10.2008 : 12:56:54 »

 Grin Grin Grin Grin
Ok, OČITNO je polna luna tokrat zelo močna.
Sem potolažena, da ni samo moja usekana  Tongue Torej je vse vredu - z mojo in z vsemi vašimi.


... upam da so to fantje in ne kakne druge sorodstvene vezi - da ga nisem kej posračkala...
od maje je res fant (če se ne motim), moj je pa pred dvema letoma in pol od mene dobil prstan  Tongue
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #20 : torek, 14.10.2008 : 13:03:21 »

Bom jest tem vašim fantom še mojega mal posodla enkrat, da ga naštimajo, da mora met pes družbo... taščo bo pa pol on v red dal  Roll Eyes pa bom kr ob polni luni, ker takrat mi je odveč da mi težita dva  Grin Grin
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #21 : torek, 14.10.2008 : 14:45:47 »

Bom jest tem vašim fantom še mojega mal posodla enkrat, da ga naštimajo, da mora met pes družbo... 
Tudi mojega bi jst dala na posojo. Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #22 : torek, 14.10.2008 : 20:13:53 »

Jaz se mojga mal posodim, da se komu polepsa zivljenje s polno bajto zivali.  Grin Ampak ga hocem nazaj. OK?

p.s. ob polni luni tudi njega daje...danes je moral k zdravniku in mislim, da razume kaj Pegico daje. Wink
Logiran

nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #23 : torek, 14.10.2008 : 20:22:16 »

Vidim, da nisem edina, ki je opazila spremembe na svojem psu.
Zjutraj se ji je total strgalo, izgledalo je kot da bi padla energijska bomba na sredino dnevne sobe. Ko sem prišla domov isto. Na srehodu pridna kot bubica, še ležala je v senčki (kar se res nikoli ne zgodi).
Po spancu iz sprehoda je pa prijela svojo igračo in se z njo začela igrat.. to se tudi že kar lep čas ni zgodilo.

No tole je bilo današnje čudno obnašanje, čeprav niti ne izgleda tako čudno. Danes je bila čisto nasprotje njenega običajenga obnašanja.. Roll Eyes

Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #24 : torek, 14.10.2008 : 21:13:58 »

Mojo Kajo pa "trga" kar vsak dan. Po sprehodu gre najprej v kuhinjo, kjer praska po svoji omari z namenom, da dobi keks, ko se tega naveliča gre na hodnik in toliko časa s tačkami odpira omaro, da ji uspe premakniti drseča vrata in se skobaca v omaro ter iz nje vrže nekaj čevljev, ko se tudi tega naveliča pa gre v kopalnico in naskakuje koš za umazano perilo. Rs razmišlam, da bi ji priskrbela pasjo družbo.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: polna luna ali kaj?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines