mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 09:10:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 423176 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1095 : petek, 23.07.2010 : 12:36:26 »

O, to bi ju bil vesel  Kiss Kiss psičke obožuje.  Smiley

Danes smo šli nazaj na kontrolo. Dobil je še dve injekciji, jutri začneva sama s tableti, in sicer 1 tablet na 12 ur. Ter dva krat na dan špricanje "rane" s sprejom. Je pa že začel malo praskati šive s tačko  Undecided, zato sem mu na tačko dala nogavičko, in jo polepila. Da vsaj s kremplji ne bo mogel. Vsaj 7 dni mora pustit pri miru če ne bo moral še enkrat na šivanje. Vsaj da to preguramo, ga imam ves čas na očeh.  Smiley In ga vsi crkljamo, razvajamo, sem ter tja... Roll Eyes Tašča je včeraj celo jokala, ko sva ga pripeljala nazaj, in je bil še malo omotičen. Tast ga pa itak ves čas crklja, boža, ga tudi pelje na sprehod, ker gre z njim lepše kot z mano.  Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1096 : petek, 23.07.2010 : 22:31:08 »

He he, Bučko na bolniški in zdaj vsi skačejo okrog njega  Wink  Pravi si Buč  Kiss  Pa da hitro mine, da boste uživali še nepraj v poletju  Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1097 : sobota, 24.07.2010 : 09:27:24 »

Ja res je, na pravi bolniški je  Smiley hišni pes je postal. Moram pa pazit, da se s Piko preveč grobo ne igrata, ga imam res non stop pred očmi. Tast pravi, kar dajmo ga malo ven, tašča pa neee, si bo lahko kaj naredil, kar naj bo noter. In tako pije kavico z nami, leži pod mizo, v dnevni sobi, kjer mu pač paše.  Smiley Jaz pa ga vodim na sprehode. Skratka uživa, in še kar nekako pusti rano pri miru, drugače pa ima na zadnji tački še nogavičko, da se ne more s kremplji praskat. Še vsaj tri dni mora 100% pustit pri miru, nato se bo lahko pa tudi že kaj popraskal. Najtežje ga je s sprejom našpricat  Roll Eyes je pa dobil zeleno modre barve sprej za rane, hehe. Je kot ena mala maškara s tem sprejom na sebi in nogavičko.  Kiss Samo da bo kmalu boljši.  Smiley

Je pa veterinar omenil, da je bil to kar nekakšen tumor, tkivo... Undecided ni bila ravno maščobna bula. Naajtežje mi je bilo gledat, kako ga je uspaval. Ni hotel in ni hotel zaspati...je kar nekaj časa trajalo. Nato pa samo glavico dol, pa sva mu še pomagala ga na mizo dvignit. Ko pa sem prišla nazaj po posegu, je pa še kar dolgo časa spal. Ga pa spet zbudit nismo mogli, smo ga stresali, ploskali pred njim, ga klicali po imenu, klicali muce, ipd. Pa se kar nekaj časa ni popolnoma prebudil. Nato sva šla v avto po deko (tast je posodil avto, ki ima klimo  Cool), in dali deko pod njega, in ga skupaj z deko odnesli na zadnji sedež. Je kar še spal. Med potjo pa se je pričel prebujati, tako da sem ga iz sprednjega sedeža držala (ker je prevelik nisem mogla sedeti zadaj) da se ni zvalil dol iz sedeža. No, ko smo prišli domov, nama je tast pomagal, in ga dvignil, ter ga nesel v hišo. Potem pa se je počasi normaliziral. Revček moj pošiti.  Kiss

Nam gre pa vreme na roke, ker se je ohladilo.  Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #1098 : sobota, 24.07.2010 : 11:52:57 »

Bodo testirali kaj za ena bula je bila? Upam, da nič hujšega in so vse ven pobrali. Kje jo je imel?
Vreme je pa res super, končno malo bolj hladno.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1099 : nedelja, 25.07.2010 : 09:14:01 »

Je rekel veterinar, glede na to, da ima bulo že več kot 3 leta (dolgo čisto majhno, res čisto majhno), da bi se do sedaj že pojavili znaki, in da testiranje ni potrebno, ker bi bil do sedaj že močno bolan. In da mi on garantira, da bula ni nič hudega.  Smiley Imel jo je na sprednji desni tački - bolj zgoraj na mišicah.

No, Buči je že čisto OK, nogavičko pusti pri miru, tabletke lepo poje, rana se mu krasno celi. Je vesel, ješč, bolje rečeno požrešen, in na sprehodih se obnaša, kot da mu ni nič. Priden je  Kiss
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1100 : nedelja, 25.07.2010 : 22:35:23 »

Uh kaj vse se je dogajalo tule v zadnjih dneh... Krasno, da sta vse fajn poštimala. Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1101 : ponedeljek, 26.07.2010 : 09:13:12 »

Bučko, super da si bolje Smiley Smiley
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #1102 : ponedeljek, 26.07.2010 : 12:51:53 »

Bučko, lepo okrevaj po operaciji in, da te bodo čim bolj razvajali Wink Pa še enga lupčka od naju s Tajo  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1103 : ponedeljek, 26.07.2010 : 13:46:33 »

Hvala lepa vsem za dobre želje in poljubčke  Smiley Bučko je super  Smiley Kiss, kot da se sploh ne bi nič zgodilo.  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1104 : ponedeljek, 26.07.2010 : 22:16:55 »

Bučko, super da si boljše Smiley, kar tako naprej, da bi bil vedno zdrav.. Veliko poljubočkov ti pošiljamo! Kiss Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1105 : sreda, 28.07.2010 : 14:31:09 »

Hvala  Smiley količina poljubčkov je pomagala, Buči je kot nov, kot da se vse skupaj sploh ne bi dogajalo.  Kiss Je pa že skoraj 1 teden od operacije (jutri bo) in se mu res lepo celi. Na zadnji tački ima nogavičko že tri dni  Kiss je ni dol snel, priden je zelo! Praska se ne, tablete lepo je, danes sem ga že prestavila ven (tudi na njegovo željo), ker mu že zaupam, da si ne bo rane praskal. Je res ful vesel, nori (čeprav se mu s Piko še ne dovolim "tepst") ampak tudi to pride že ta vikend.  Smiley Sem res vesela, da je to za nami, in da ni posledic.  Afro
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1106 : sreda, 28.07.2010 : 14:39:46 »

Super, samo da je vse ok  Cheesy  Uživajte v vikendu  Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1107 : četrtek, 29.07.2010 : 08:32:42 »

 Kiss bomo, bomo... Smiley ravnokar je popacal tablet  Kiss še 5 jih imamo.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1108 : četrtek, 29.07.2010 : 09:01:14 »

O, super!! Rekonvalescentu  Kiss Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1109 : četrtek, 29.07.2010 : 11:43:48 »

Hehe, veš da sem šla pogledat pomen te besede, sem jo prvič slišala  sram sram  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines