mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 07:36:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 421426 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1605 : sreda, 16.02.2011 : 23:32:51 »

En dan veselje, drugi dan žalost, tako je življenje. Moja dva "pajskota" me tolažita.  Kiss Kiss

Sova je skovikala en večer prej, preden je zaspal. Mogoče pa mi je hotela kaj povedati ?

Joj, Branka, a veš da sem jaz pomislila takrat ko si napisala da je sova skovikala, da sove slabe novice prinašajo sram, samo sem si rekla da so to le vraže. 

Mi je res zelo hudo zate ker si izgubila Bobija, ampak te bosta pa Bučko in Pika tolažila. Je pa doživel res lepo starost in po slikah sodeč je bil čudovit, res čudovit kuža. Kiss Kiss Sigurno je sedaj v pasjih nebesih in se igra in spet je mlad in zdrav. Smiley
Ti želim da bi bolečina čimprej minila, ampak vem da je za to potreben nek čas. Drži se Kiss, mislim nate veš! Kiss

Lepo te pozdravljam Kiss, Sara

Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1606 : sreda, 16.02.2011 : 23:35:59 »

Branka, kupila sem natanko takšno kot ti tvojima dvema, rok ni bil potečen. Ja čist možno da je Marši bolj občutljiv kot tvoja dva.
Sicer pa tudi, če bi jo dobro prenesel, ne vem, če bi mu jo še kdaj kupila, ker meni je delovala kar precej slana.
Sem vesela, da sta jo Bučko in Pika lepo prebavila  Wink

Sova drugače oznanja smrt, sem ti hotela že tisti dan na zs sporočiti, pa te nisem hotela strašiti. Jo je zelo lepo poslušat, ampak jaz jo v moji bližini nerada slišim. Je že prevečkrat napovedala smrt  Sad

 Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1607 : sreda, 16.02.2011 : 23:46:26 »

Branka Kiss tvoja zvezdica bo zdaj vsako noč gledala nate, na Bučka in Piko in pazila na vas Smiley
Bobi je bil res en krasen kuža, njegov pogled na slikah je tako mil in prijazen in v bistvu je kar sreča, da je lahko odšel na tako lep, miren način, ko je kar zaspančkal Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1608 : sobota, 19.02.2011 : 21:51:03 »

Res najlepša hvala vsem za tolažbo, mi je pomagalo  Kiss

Današnje fotke: (bilo je presenetljivo lepo vreme  Smiley)

Bučko s cufo


Pikin profil


Bučko lovi Piko  Smiley




Borba...kdo je močnejši  Smiley










Bučko je močnejši  Smiley


Bučko zmagovalec  Smiley




Pika s svojo kurjo ljubico  Smiley






Pikaču  Smiley






Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1609 : sobota, 19.02.2011 : 21:55:11 »

Prekrasne fotke, posebno 11 Bučkova  zadnje 4 Pikine  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1610 : sobota, 19.02.2011 : 21:56:31 »

Sem prvič opazila, kaka svetovna ušeska ima Pikica Kiss. Ful so dobra, pašejo njenemu imidžu Kiss.

Na deveti slikici pa zgleda Bučko res ogromen... Trikrat večji od Pike Shocked!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1611 : sobota, 19.02.2011 : 22:05:27 »

AnaJ, so se meni tudi zdele lepe, posebno te štiri od Pike  Smiley je ravno lepo sonce posijalo.  Smiley Hvala  Smiley

Itlam, a ne...Pikina ušeska so ful lepa in mehka.  Smiley Veš da sem ji ravno danes rekla, kako lepa ušeska ima Smiley

Hehe, pa tudi to si dobro opazila, da na deveti slikci zgleda Bučko ful večji od Pike. Res tako zgleda, (zgleda, da sem fotkala iz takega kota), drugače ima Buči 25 kg, Pika pa 15  Smiley
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1612 : sobota, 19.02.2011 : 22:41:04 »

Veš da sem ji ravno danes rekla, kako lepa ušeska ima Smiley

Če to ni naključje Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1613 : sobota, 19.02.2011 : 23:18:29 »

Krasne slikice Kiss, najbolj sta mi všeč na tistih slikcah kjer se Bučko in Pika igrata kdo je močnejši Cheesy, pa ta zadnja slikca od Pike mi je tudi zelo lepa Kiss, Bučko je pa itak vedno lep, na dvanajsti slikci je pa res zelo postaven in krasen pes.Kiss Smiley
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1614 : nedelja, 20.02.2011 : 08:53:22 »

Kako je Bučko velik v primerjavi s Piko. Meni je pa tazadnja fotka od Pike ful všeč - tako ponosno pozira.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1615 : nedelja, 20.02.2011 : 10:00:37 »

Ne vem kako si to fotografirala Branka, ampak pod fotko bi komot pisalo 'Slikano z ljubeznijo'.
Meni se zdi, da prav eno občudovanje modela s strani fotografa veje iz nje Tongue.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1616 : nedelja, 20.02.2011 : 10:58:19 »

Prekrasne fotke, posebno 11 Bučkova zadnje 4 Pikine Kiss Kiss Kiss
Podpis! Cheesy

Meni je pa kar malo hudo, ko ju gledam, kako se borita za cufo. Ma ne zaradi njiju, ker super izgledata. Smiley Neli se je končno začela fejst boriti za cufo (no za žogico na vrvici, cufa ji ni pretirano zanimiva) z mano, potem pa je prejšnji teden nesrečno dobila žogico direktno v oko. Jaz sem držala na koncu vrvice, ona vmes, žogica pa ji je okrog gobca poskakovala (kar ji je bilo blazno všeč in se je zato še bolj divje igrala in vlekla). Ko jo je s silo zadela po očesu, je obupno zacvilila, tisti dan je s tem učkom tudi težko gledala. Od takrat se noče več cufat zanjo. Iskat jo gre, prinese jo tudi in jo sama 'razmetava' naokrog, takoj ko jo pa obe drživa, jo spusti. Upam, res upam, da bo kmalu pozabila na to...

A Bučko vedno zmaga? Kdo je pa običajno hitrejši pri lovljenju?
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1617 : nedelja, 20.02.2011 : 16:37:16 »

Ne vem kako si to fotografirala Branka, ampak pod fotko bi komot pisalo 'Slikano z ljubeznijo'.
Meni se zdi, da prav eno občudovanje modela s strani fotografa veje iz nje Tongue.

Hehe  Smiley za katero točno Pikino fotko pa to misliš ?  Smiley Pika se veliko veliko raje fotografira kot Bučko. In to od vedno. Bučko se takoj odmakne iz mojega vidnega območja, čim zagleda, da imam fotič v roki. Žal. In tako ga ne morem nikoli v miru fotkat. Pika se pa prav ponosno postavi pred fotoaparat in pozira, kolikor časa želim.  Smiley Saj takrat, ko fotkam Piko, Bučko pride zraven, da mi nagaja, ali pa hoče reči :" Fotkaj mene, ne Pike."  Roll Eyes Ko ga pa hočem, pa stran zbeži. Jaoo...
Prav tako je pri krtačenju, Pika se kar nastavlja, želi, da jo še češem (pa je nimam ravno veliko za česat  Tongue, in sem hitro gotova), Bučko pa ni potrpežljiv. Sicer ni, da se ne bi pustil, mu pa ravno ni všeč, če ga češem dolgo časa. (ker njega je pa kar treba, če ga hočeš lepo temeljito, traja lahko tudi pol ure.) Pa se mi zvija pod rokami, ravno tja, kamor jaz nočem. Če ga hočem česat po hrbtu npr., se bo obrnil na trebuh, in obratno. Mi ga je pa ful lušno česat, prav uživam.  Smiley Sem vedno hotela takega psa, da ga bom morala česati.  Smiley

Lynn in pudelj hvala  Kiss Kiss ja res, se Pika zelo ponosno drži na zadnji fotki.  Kiss

Speedy, po moje bo pozabila. Saj moja dva pozabita hitro take zadeve. Sem enkrat Bučku teniško žogco po nesreči fino zabrisala v glavo, da je kar počilo, pa je samo dva dni ni maral. Nato pa sem se hecala, če bi jo rad spet v glavo, pa kot da bi vedel, kaj mu govorim, afna moja  Smiley

Ne, ne zmaga vedno Bučko, čeprav po moči bi sigurno. Velikokrat pusti Piki, da zmaga. Sploh se ne obremenjuje z zmago, hehe.  Smiley Ko se lovita, se tudi vedno menjata, enkrat je Bučko plen, enkrat Pika. Drugače je Bučko hitrejši od nje tudi v teku, ampak se ustavi, in jo počaka, da ga kao ona ulovi. Ful sta posrečena. Najlažje je to pokazat tako, da ju snemam. Pa drugače je Bučko bolj igriv od nje, se skoraj vedno prvi on v pozo za igranje postavi, in včasih se Pika celo noče igrat. Se pa zelo rada igra sama, individualno, seveda s svojo kuro. To igračo ima najraje. Tud Buči se sam igra, ampak se veliko raje, če se z njim igram jaz, Damjan ali Pika. Je pa tako, da ko Pika hoče, da se igra konča, včasih tudi zarenči na Bučka, on nanjo nikoli. Tak toleranten pes je do nje, res pravi gentleman  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1618 : nedelja, 20.02.2011 : 19:19:42 »

Še tri fotkice Bučka  Kiss





Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1619 : nedelja, 20.02.2011 : 19:28:42 »

Čudovite slikice od Bučka, na ta prvi tako prisrčno gleda Cheesy, čudovit in lepo negovan kuža je, se vidi da res z ljubeznijo skrbiš za oba... Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines