mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 06:33:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 104 105 106 107 108 [109] 110 111 112 113 114 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 422976 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #1620 : nedelja, 20.02.2011 : 21:57:22 »

Bučko je verjetno slišal, da na forumu razlagaš, da se ne mara fotografirati, pa je moral takoj dokazati nasprotno Wink Lepa sta oba Kiss
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1621 : nedelja, 20.02.2011 : 22:23:38 »

Joj, jaz se ne morem več odlepit od Bučkove zadnje najnovejše slikice Kiss Kiss Cheesy. Kakšne očke Kiss branka, ti me boš pripravla do tega, da bom celo noč v ekran bulila Grin Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1622 : ponedeljek, 21.02.2011 : 09:39:47 »

Mislila sem une fotke, kjer piše nad njimi 'Pikaču'. Ful je lepa, dlaka se ji sveti pa direkt vate gleda, ko jo slikaš.
Xena nam je enkrat v šoli rekla, da se nekateri ne marajo slikat, ker je tista okrogla stvar na sredi fotoaparata kot eno veliko oko, ki buli vanje.
Po mojem Bučko misli, da ga gleda enooka pošast, kakšen kiklop recimo Wink.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1623 : ponedeljek, 21.02.2011 : 17:37:23 »

branka, si se ti znebila unih miši? Ker ravno danes sem dobila eno reklamo za efikasno balkansko bio mišolovko:

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1624 : ponedeljek, 21.02.2011 : 18:33:13 »

Kaj je to, Cats? Vidim crknjeno miš, ampak tistega zraven ne prepoznam. A so to sledi balkanekspres komandosov?
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #1625 : ponedeljek, 21.02.2011 : 18:50:22 »

Cats ... Branka, ne vem, če boš našla koga z zunanjimi spolnimi organi, ki bi mu tako noge smrdele, da bi ti vse miši na podstrešju pocrkale  predaja .
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1626 : ponedeljek, 21.02.2011 : 18:52:52 »

Na kraj pameti mi ne bi padlo Afro
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1627 : ponedeljek, 21.02.2011 : 18:54:27 »

Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1628 : ponedeljek, 21.02.2011 : 19:40:56 »

Itlam, sorry, samo zjutraj ne boš pa za nikamor  Wink kdo bo pa delal potem, pa denarčke služil ?  Huh  (ali hodiš še v šolo, pa imaš ta teden počitnice? )  Tongue Res ima lepe očke  Kiss

Fižolova župca  Smiley ampak ima Xena prav, (v kar nisem nikoli dvomila). Lej, dokler sem imela tisti fotaparat, navadni digitalni (kvadratni, brez objektiva), se je raje fotkal kot sedaj, ko mu debel objektiv pred glavo ven porinem. Hehe, najbrž res misli, da sem se spremenila v kiklopa  Tongue

Cats, moram se ti spet režat  Grin hehe, še najbolj smrdijo meni, ampak dvomim, da dovolj. Oz. bi že opazila do sedaj, če bi delovalo  Grin Hvala, ker skrbiš zame  Tongue Še enega imamo, samo enega, in ravno včeraj gledam film Stuart Little, ko mi po kablu za zvočnik, ki je pritrjen višje, pripleza mišek. (se nič ne hecam) Shocked Najprej mi je v uč padlo, da se kabel nekam čudno premika, potem vse bolj in bolj, nazadnje pa po njemu pripleza siv miško  Shocked Jaz začnem panično vpit, v bistvu jokat (imam res fobijo na miši  sram), Damjan pa reče, saj je majhen. Meni je vseeno, ali je majhen, ali velik, v bistvu mi je še bolj "nagravžen" majhen, ker se skrije res kamor se hoče.  Lips Sealed Dam takoj noter oba psa, miško se skrije za sesalec, oba strmita vanj, nihče se ne zgane  Angry še bala sta se ga  jezen in miško spet pobegne. Ah, ta se je že čisto udomačil  Lips Sealed navajen vsega. Za jest nima nič, zato se loti:
-kartona
-srebrne folije
-voska od sveče
-papirja...
in zgleda, da od tega preživi.
Ne ulovi se v mišolovko, nič ga ne moti, živi srečno samotno mišje življenje.  Lips Sealed Sovražim ga  Sad









Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1629 : ponedeljek, 21.02.2011 : 19:42:58 »

Ujemi ga na oreh in podari Mili za Osmi marec  Evil
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1630 : ponedeljek, 21.02.2011 : 19:47:21 »

Brankaaaa, kako lahko sovražiš bogega malega miška  Sad ... sorry ampak mene prav vsaka miška, spomni na mojo malo Little Princess, ki je ostala sama na svetu in sem jo poskušala obdržati pri življenju, pa mi žal ni uspelo, je bila preveč drobčkana in premlada  Cry

saj vem, da jih ne maraš, ampak ti bom vseeno prilepila eno fotko Little Princess na Kalini tački, ko je bila mala beba še vsa živahna  Kiss ( fotka je mal slabše kvalitete  sram )
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1631 : ponedeljek, 21.02.2011 : 19:48:25 »

Na tem babjem žuru od Mile pa ne bi bila rada poleg
Pa miški so luštni, če jih opazuješ brez predsodkov
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1632 : ponedeljek, 21.02.2011 : 20:30:20 »

Ujemi ga na oreh in podari Mili za Osmi marec  Evil

Hehe, če ga ujamem, ji ga pošljem sigurno (oz. ga bo zapakiral in poslal Damjan  Tongue, jaz sigurno ne) , pa da ne boš potem debelo gledala, kakšen paket si dobila  Tongue ker mogoče bo pa že malo smrdelo iz njega  Tongue Mili bo pa sigurno všeč  Cool

AnaJ, brrrrrrrrrrr....me kar strese, res me strese, ko vidim samo fotko miša... sram Sovražit jih začneš, ko se ti prav zaredijo tja, kjer ti prebivaš, najdeš njihove drekce, madeže od urina, požrte reči...jih slišiš, kako cvilijo, kako se premikajo...ne, tega res nimam rada. Nikoli jih nisem imela rada, tako kot nekateri ne marajo pajkov (ki jih imam jaz rada), pa kač npr. Jaz pa miši ne maram, in jih res (žal) sovražim.  sram

sanco1a, ja, tudi pajki in kače so za nekatere lušni, za nekatere pa živa strah in groza. Jaz hočem vse živali opazovati brez predsodkov, pa miši res ne morem. Res ne.  Undecided
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1633 : ponedeljek, 21.02.2011 : 20:43:41 »

Meni so pa tako prisrčne male žverce  Kiss in mi je bilo res hudo, ker mali Princess ni uspelo  Sad... ti pa verjamem, da ti je zoprno, ko ti uničujejo stvari Wink

Aja pozabla prej napisat prva fotka od Bučka je  super
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1634 : ponedeljek, 21.02.2011 : 20:50:20 »

Pa saj same po sebi so mi prisrčne, če jih gledam v naravi, predvsem od daleč, sem eno miško že tudi rešila, ko so jo vrane napadle.  Smiley Tudi meni je hudo, da Princeski ni uspelo, že zaradi tebe  Kiss

Hvala za pohvalo fotke   Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 104 105 106 107 108 [109] 110 111 112 113 114 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines