mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 13:50:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 124 125 126 127 128 [129] 130 131 132 133 134 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 421463 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1920 : četrtek, 02.06.2011 : 22:33:23 »

branka, na tvojih slikah se res vidi, da jih slikaš z ljubeznijo Smiley
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1921 : petek, 03.06.2011 : 07:32:30 »

Res lepe fotke. Bravo, Branka.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1922 : petek, 03.06.2011 : 08:52:43 »

Najlepša hvala vsem  Smiley Cats, me veseli, da se opazi  Smiley  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1923 : petek, 03.06.2011 : 09:06:21 »

Rožice ko nadkrasne Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1924 : petek, 03.06.2011 : 10:44:19 »

Branka, res so lepe! Pa ta smreka, wauuuu, kako je veličastna! Najbolj všeč mi je fotka smreke od spodaj proti vrhu Smiley
Bučko in Pika in rožice pa itak ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1925 : petek, 03.06.2011 : 14:45:40 »

Itlam, jaz vem, kaj so "lušti"  Smiley (verjamem, da se nekaterim ne sanja o pomenu te lepe narečne besede), lahko jo prevedemo kot "skomine" npr.  Smiley Hvala ti  Kiss
No, super, da veš   veselje Afro .

P.S. : Sedaj pa le jem češnje  Grin .
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1926 : sobota, 04.06.2011 : 19:39:01 »

Hvala vsem  Smiley

Itlam, ko bi videla kako so naši dve češnji polni...jaooo, vsaki dan jih nabiram, plezam gor, jih jem na fu,l pa jih bo še vedno dovolj ostalo za ptiče  Wink Tako polnih češenj, kot jih imamo letos, še nisem doživela  Smiley Najraje imam takšne, nabrane direktno iz drevesa in takoj pojete.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1927 : sobota, 04.06.2011 : 20:33:27 »

A to ju bodo čuvali tvoji sorodniki, ker jaz nimam nikogar ki bi mojega Sacha čuval Undecided, če poznaš koga ki pse čuva, daj mi prosim na ZS napiši... Hvala! Poljubčke tvojima Bučku in Piki in uživajte vsi skupaj! Kiss Kiss Smiley

Ja, čuvali ju bodo fantovi in moji starši, ter moj zlata vreden sosed  Smiley (ja, res imam najvrednejšega soseda na tem svetu, sploh ga ne rabim prosit, on se sam ponudi  Kiss in je neverjetno zaupanja vreden  Smiley). Lynn, ne poznam nikogar, ki bi čuval psa, žal.  Undecided Vračamo poljubčke  Kiss Kiss Kiss

Haha, Buči je pa danes res dokazal, da je cukerček  Roll Eyes, na sprehodu je našel kost, ne vem kakšno, in je ni hotel spustiti iz gobčka. Po večkratnem ukazu "fuj" je še vedno ni hotel spustiti, in sem ga avtomatično, ko nisem več vedela, kaj naj naredim s "fleksijem" udarila po gobčku. Še vedno nič. Po večkratnem "fuj", ko je še vedno ni spustil iz gobca, sem jo z roko sama potegnila ven. Kako je ta kost smrdela  bruham še vedno voham po roki tisti vonj...

To je že druga kost, ki jo je našel v tem tednu....na isti poti...

Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1928 : ponedeljek, 06.06.2011 : 00:32:37 »

Aha, no fino da imaš take fajn sosede in starše, lepo to.... Smiley uživajte vsi skupaj! Kiss Wink
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1929 : ponedeljek, 06.06.2011 : 20:56:40 »

Itlam, ko bi videla kako so naši dve češnji polni...jaooo, vsaki dan jih nabiram, plezam gor, jih jem na fu,l pa jih bo še vedno dovolj ostalo za ptiče  Wink Tako polnih češenj, kot jih imamo letos, še nisem doživela  Smiley Najraje imam takšne, nabrane direktno iz drevesa in takoj pojete.
Daj, pošli mi jih nekaj po pošti Grin ... jaz jih moram pa na tržnici kupit, če želim uživat v tistem "pristnem, svežem okusu" Roll Eyes  Sad .
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1930 : torek, 07.06.2011 : 22:57:21 »

Oh, blagor tebi Branka da imaš doma češnje Smiley, jaz jih tudi moram kupit na trgu, če jih hočem jesti, tako kot tudi drugo sadje....
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1931 : sreda, 08.06.2011 : 20:22:37 »

Itlam, prej bi se morala spomniti, sedaj so že skoraj prezrele...imamo dve zgodnji češnji, in je res pravi maraton, da ju oberemo.  Cheesy Škoda, res bi ti jih poslala, pa naslednje leto  Smiley Wink

Lynn, češnje nabrane direktno iz drevesa in takoj pojedene so zame največji zaklad.  Smiley Meni je to najboljše sadje.  Smiley Še prej, preden so naše dozorele, sem jih tudi jaz dvakrat kupila na "placu", da sem zadovoljila tiste svoje potrebe po češnjah. Res jih obožujem.  Smiley

Mi imamo kar nekaj sadja doma, da naštejem po vrsti: češnje, jagode, jabolka, hruške, grozdje, potem pa še lešnike, orehe. Zelenjave pa ful, veliko vrst solate, paradižnik, papriko, čebulo, krompir, grah, fižol, koren, peteršilj...  Smiley pa imamo majhen vrt, ampak se da na njemu veliko pridelat.  Smiley

Najrajši imam mladi domači krompirček pečen v pečici, ter zraven narejeno omako iz domačega graha in korenčka. Mmmm...  Roll Eyes

Se je pa že tudi začela sezona gob, tako da smo že večkrat jedli sveže lisičke in jurčke, ter golobice.  Smiley

Od tega Bučko in Pika najraje jesta izkoščičene češnje (kakšno na dan), ter majhne koščke jagod, korenčka in mogoče malo paradižnika.  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1932 : četrtek, 09.06.2011 : 08:46:29 »

Ojoj, meni pa češnje super izgledajo in so mi tudi dobre ful, samo jih ne morem jest, odkar sem že v precej češnjah našla notri črve, ko sem jih odprla Undecided
To je ena redkih stvari, ki se mi res gravža, ko samo pomislim, koliko črvov sem že pojedla v njih bruham
Pa gledam druge, ko jih jejo in bi tudi jaz, ampak kar ne morem sram
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1933 : četrtek, 09.06.2011 : 09:08:13 »

Ko sem študirala sem imela ptička (rešila sem ga v parku dobesedno mački iz gobca in prinesla domov). Ta je najraje na svetu imel črve iz češenj. Na tržnici so me vedno prodajalke grdo gledale, ko sem spraševala po črvivih češnjah. Pa kaj sem mogla, če je imel tako veselje Cheesy Potem sva delila - njemu črvi, meni ostalo.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1934 : četrtek, 09.06.2011 : 09:08:40 »

Ojoj, meni pa češnje super izgledajo in so mi tudi dobre ful, samo jih ne morem jest, odkar sem že v precej češnjah našla notri črve, ko sem jih odprla Undecided
Hehe, jaz jih zato sploh ne odpiram. Kar ne veš, ne boli. Tongue Smiley Mi jih imamo tudi na vrtu. Eno zgodnjo rdečkasto in eno belo, ki ima ravno zdaj zrele plodove. Jaz jih imam zelo rada (če izvzamem trenutke slabosti, kadar jih preveč naenkrat pojem Roll Eyes). Tudi Neli jih ima rada (pa ribez, jagode, prezgodaj odpadla mala jabolčka in seveda vse ostalo sadje...). Pod češnjo z veliko vnemo pobira koščice in odpadle češnje. Njen moto bi se itak glasil nekako takole: ni važno, kaj se je, samo da se! Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 124 125 126 127 128 [129] 130 131 132 133 134 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines