mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 18:07:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 133 134 135 136 137 [138] 139 140 141 142 143 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 423241 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #2055 : torek, 27.09.2011 : 10:46:55 »

Mene Zrće niti malo ne mikajo. Bila sem pred nekaj leti na plaži, vendar je bilo morje hladno za kopanje. Samo pogledat smo šli, kako je tam.  Drugače pa letos, ko sem bila konec julija na dopustu na Pagu, se je ful slišala glasba iz Zrć.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2056 : torek, 27.09.2011 : 11:02:15 »

Mene tudi ne, jaz grem tudi vsako leto samo pogledat to zloglasno plažo  Tongue, ja je pa moteče, da se muska sliši vse do Gajaca. Bogi prebivalci tiste vasi, ki je zraven te plaže.  Huh
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2057 : sreda, 05.10.2011 : 18:43:40 »

Mi smo super  Smiley uživamo v teh zadnjih (danes je celo predzadnji topel dan letos  Sad), hodimo na sprehode, se igramo, pač vse po starem  Tongue

Že nekaj dni pa si Bučko liže sprednjo levo nogo, po zgornjem delu. Videti ni prav nič, on pa jo kar liže in liže.  Undecided

Pika pa najde staro kost in jo grize, Bučko se nikoli ne dotakne kosti starejše kot en dan. Kako sta si različna  Smiley
Ker se ob večerih že kar lepo shladi, uživamo vsi skupaj notri, na toplem, bi rekla Pika.  Wink

Sedaj smo večinoma dni izkoristili še za zadnjo pripravo drv za kurjavo, in vsaj jaz, sem že pošteno utrujena od vsega skupaj. Sem pa tudi že porezala rože katere so odcvetele, pograbila listje, in malo uredila okolico. Še jutri...potem pa se shladi.  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2058 : petek, 07.10.2011 : 01:26:23 »

Lepo da uživate v teh zadnjih toplih, sončnih dneh, tudi mi, mi je pa kar žal da se bo zdaj pa tako ohladilo, jesen in zima res nista moja letna časa... Tongue sicer pa se že veselim novih slikic od Bučka Kiss in Pike. Kiss Upam da je z Bučkovo tačko vse ok, tudi moj Kylie si včasih liže prednjo taco pa ni nič videti. Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2059 : petek, 07.10.2011 : 08:51:25 »

Upam da je z Bučkovo tačko vse ok, tudi moj Kylie si včasih liže prednjo taco pa ni nič videti. Smiley


Mah, še vedno jo "drgne", pa res ni nič videt. Nimam pojma zakaj... Undecided

Bodo nove slikce, bodo  Smiley

Pozdravčke tudi tvojim lepotcem  ljubezen
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #2060 : petek, 07.10.2011 : 14:58:58 »

Uživajte še naprej.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2061 : petek, 07.10.2011 : 15:05:06 »

Komaj čakam nove slike Bučka in Pike, da v tele deževne dni malo posije sonček.  ljubezen

jesen in zima res nista moja letna časa...

Tudi moja ne ...  Sad
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2062 : nedelja, 09.10.2011 : 03:34:02 »

Pozdravčke tudi tvojim lepotcem ljubezen

Hvala! Kiss

Kako pa kaj Pika Kiss prenaša zimo? A jo kaj zebe ker ima kratko dlako? Ja, moja dva Poppy in Boni predvsem dežja zelo ne marata, zdaj ko je bilo mraz skoraj nista ven hotela, sploh ker je še deževalo. Tongue
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #2063 : nedelja, 09.10.2011 : 09:18:02 »

Lynn, saj se jesen še orav začela ni, ti pa že o zimi govoriš. Grin Čeprav mrzlo je pa res že tako.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2064 : nedelja, 09.10.2011 : 09:26:40 »

Hehe, Lynn, ampak res  Grin komaj se je jesen začela.  Smiley

Nič je ne zebe, saj je navajena.  Wink Pa tud tako malo dlake nima, kot se zdi na prvi pogled.  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2065 : nedelja, 09.10.2011 : 14:53:11 »

Pa tud tako malo dlake nima, kot se zdi na prvi pogled.  Smiley
Kot naša Missy - šele ko dlako po stanovanju pucaš vidiš, koliko jo ima Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2066 : nedelja, 09.10.2011 : 16:14:09 »

Ja, ampak res  Cheesy je pa tudi za moje pojme bolj "trdoglava" za pucat, kot Bučkova.  Roll Eyes Pa ful večkrat se stresa, (prav cela do repa), kot Bučko.  Smiley Joj, kako sta pa onadva ob nedeljah zadovoljna, ko dobita vsak svojo govejo kost, potem pa še v ponedeljek, ker ju še moja mami prišpara, in ju grem iskat. Samo si moram pa prav izborit da je še kaj na njej, moj fant namreč tud ful rad zgloda vse tisto stran  Angry Pol pa rečem, OK, tista, ki bo bolj zglodana, bo od Pike, potem pa neha  Grin

Hehe, Bučko si je pa danes novo luknjo v zemljo skopal, zgleda, da mu je bilo vroče  Tongue
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2067 : nedelja, 09.10.2011 : 16:35:37 »

Hahaha Grin Grin, ja pri nas je že snežilo in zame je to že zima Tongue, trenutno so res take temperature da je že bolj zimi podobno, no baje se bo malce vseeno še ogrelo in bomo lahko uživali v jeseni. Wink

Branka, si nabirala kaj kostanj, mi smo ga letos spet ogromno, tudi Boni ima ful rad kostanj, mu kakega dam... Smiley

A Bučku je pa vroče, čist verjamem, ker je mojemu Kylieju tudi ves čas vroče.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2068 : nedelja, 09.10.2011 : 17:06:47 »

Kostanj letos nabira moj očim, je trenutno brez službe, pa se nima kam dat, pa ga nabira.  Smiley Je pa na splošno vsaj pri nas letos zelo slab, gobast, in od 10 ih kostanjev poješ dva.  Roll Eyes To mi gre pa na živce  Tongue in smo ga letos pekli le enkrat, pa ga imam popolnoma dovolj. Drugače ga imamo pa vsi radi, tud Bučko in Pika dobita kakšnega.  Smiley Mi je pa pri Bučku ful posrečeno to kako on lešnike išče, in ga lepo zdrobi in poje.  Smiley Včasih pa ga prinese tudi meni, me z lešnikom v gobčku sune v nogo, ter ga vrže pred mene. Kot bi ga meni prinesel  ljubezen, ampak mu vsak tak lešnik zdrobim, ter ga dam polovico njemu in polovico Piki.  Smiley

A res je pri vas že sneg padal? Ojoj...no, jaz sem ga videla na Gorjancih, ter na Gačah, je pa že skopnel. (ta dva hriba vidim iz svojega okna)
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #2069 : nedelja, 09.10.2011 : 18:46:01 »

Joj, kako sta pa onadva ob nedeljah zadovoljna, ko dobita vsak svojo govejo kost, potem pa še v ponedeljek, ker ju še moja mami prišpara, in ju grem iskat. Samo si moram pa prav izborit da je še kaj na njej, moj fant namreč tud ful rad zgloda vse tisto stran  Angry Pol pa rečem, OK, tista, ki bo bolj zglodana, bo od Pike, potem pa neha  Grin

Hehe, tudi moj fant obere kost do zadnjega, da nič mesa ne ostane na njej. Potem mu pa rečem naj še malo pusti za Tajo Wink Zelo rada gloda kosti ali pa jo včasih zakoplje in kasneje, čez nekaj dni odkoplje in poje.

Jaz sem tudi pekla kostanj in sem ga očitno predolgo, ker je bil čisto trd. Vmes sem enega probala in se mi je zdel še malo surov, zato sem pekla še malo dlje časa. Dala sem ga pa v picapan (tista okrogla električna posoda, ki je kao za pice pečt, ampak vse drugo notri pečem, kot pa pico)

Kakšen kostanj imate raje, kuhanega ali pečenega? Jaz oboje Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 133 134 135 136 137 [138] 139 140 141 142 143 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines