mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 01:12:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 238 239 240 241 242 [243] 244 245 246 247 248 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 423126 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #3630 : torek, 08.07.2014 : 14:17:38 »

No, tkole, a ne...

"Na sredini se vesolje odpre,
na sredini lahko delam vse,
ne obremenljuje me kaj imam,
in kaj poznam,
okoli sebe naj naj naj..
najdem in spoznam vse kar rabim tam."

Pri xy mišn-imposiblRoll Eyes
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3631 : torek, 08.07.2014 : 14:18:54 »

Če bi dedcu kaj potarnala, bi bil cel vik in krik, kako maaaaalo razumevanja imam zanj, ko ga pa tako boli!

Ja sej, če bi on tole vse prebral, bi mi kar zameril, češ, kaj se delam norca iz njega, ko pa prenaša takšne nenormalne bolečine kot je zobobol. Le kako sem lahko takšna  Evil

 Grin Grin Grin ves čas zadržujem smeh, in ga probam še malo tolažit, ko pa bom mela dovolj, pa bom sam enega od psov popokala, pa se šla smejat v gozd. Ko ne bo njega zraven  Evil. (sam da jutri ne bo začel mene bolet  Huh Grin ker sem tako žleht)

SD, jaz sem že dobila takšnega, sinčka edinčka, pa še posvojen je. Saj veš kaj pravijo, da so posvojeni otroci najbolj zaželjeni in seveda posledično popolnoma razvajeni. Bi morali njegovo mami videt, ko se do njega še vedno obnaša, kot da je 5 let star. Buci, buci buc  vegi praznovanje  guncagunca

No Branka, zdej pa nehaj  drink Lips Sealed Wink
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #3632 : torek, 08.07.2014 : 14:24:53 »

Citat
Ja glih tolk da ga še v naročje ne vzame pa podoji

To je esenca sodobnega moškega v tem delu Evrope... Matere naredijo svoje. Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3633 : torek, 08.07.2014 : 14:43:27 »

Hahahaha, jooooj, moj je po eni strani tak čuden tip kot tale Čohalnik od Cats (kar se krvavih poškodb tlče) butnglavc , po drugi strani pa , nedajbože, da faše kako virozico ali celo!!! 38,5 vročine. Ajoj in ajej, mučenik, direkt za na vatikanski spisek "bodočih vnebovzetih" Grin Evil butnglavc
No tak je bil moj bivsi. Si je pol palca odrezal s konzervo od tune. Poklice me in me prosi, ce ga lahko peljem na urgenco. Jaz pridem, tam vse krvavo, okoli palca papirnat robec na mizi pa prazna konzerva, kruh in neka zelenjava. Malo cudno gledam in mi razlozi, da je najprej v miru pojedel, sele pol me je poklical, da naj ga peljem na urgenco.  butnglavc

Ce je pa enkrat kihnil ali pa pokasljal, je bil pa v hipu na smrt bolan in v postelji, ker on je booooogiiiii!

Kdo bi jih zastopil?  Roll Eyes
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3634 : torek, 08.07.2014 : 15:58:23 »

Uh, moj fant je pa iz nemške šole, on zboli, ma skor 39 vročine gre v službo, šele ko mu dohtar reče nej bo doma, ostane, dobi drisko, gre v službo...  Huh Jaz pa ne, jaz pa če zbolim kej sem ful občutljiva in mi drugi čajček kuhajo..  Tongue Isto moj Poppy, zadnjič je imel učko vneto in je bil čist fertik, kot da je zeloooo bolan.  Wink
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #3635 : torek, 08.07.2014 : 16:39:03 »

SD, jaz sem že dobila takšnega, sinčka edinčka, pa še posvojen je.

Ti maš posvojenega, jaz pa moža z rodovnikom. Mi ga je pametno pokazal šele po poroki. Kdo ve, kaj bi bilo, če bi mi tisto knjigo prej pokazal. Upam, da je pacient že bolje.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3636 : torek, 08.07.2014 : 21:09:24 »

Ti maš posvojenega, jaz pa moža z rodovnikom. Mi ga je pametno pokazal šele po poroki. Kdo ve, kaj bi bilo, če bi mi tisto knjigo prej pokazal. Upam, da je pacient že bolje.
Joj, bamfel

Branka, hvala, da s načela tole temo, sem se prav fajn narežala zdajle Grin

Babe! Angry Grin Ampak a veste, kdo je te boščke fantke vzgajal? No, tko. Evil vegi Malo nemške šole, prosim! Roll Eyes
SD, ti se nimaš kaj l'm'ntat, ko pa vsi vemo, da si svojega Mr. na loteriji zadela objem

Apropo: je fajn opazovat drugo stopnjo rodovnika in podobnosti z descem, sploh če imaš čast z njimi živeti v isti hiši :O
Sama nisem vedela ali naj si lase pulim ali naj grem v sestrsko sobo po kak skalpel za žile rezat, ko sva skupaj z roditeljico Mojega šli v bolnico na obisk takrat, ko se je z avtom razfršolal na polno.
Doma je bil jok in stok, kolk je ona booooooga, da mora še to skrb za sina trpet. Pa kolk je boga, ker cele noči ne spi od skrbi in tuhtanja "kaj vse bi se še lahko zgodilo z njim".
No, v bolnici pa: on leži na postelji ves prozoren na intenzivni, po noči, v kateri je izgubil 3+ litre krvi in operaciji, ona pa začne naštevat "kolk vrečk in metuljčkov več je sama imela po neki operaciji in kako je bilo grozno, ker 10 dni ni za jest dobila in blablabla, da ona točno ve, kolk to boli, in da je dala še marsikaj skozi" ... no comment.
Priznam, da me je bilo tako sram, da sem se izmuznila iz sobe izgovorom "da ju pustim malo sama" huh
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3637 : sobota, 12.07.2014 : 21:43:37 »

Branka in Bučko, kako sta?  Kiss Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3638 : ponedeljek, 14.07.2014 : 10:17:12 »

Nič kaj dobro, Buči noče več jest...pa sem mu kupila razno razne konzervice... Sad Kiss mogoče ima samo tak dan...
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3639 : ponedeljek, 14.07.2014 : 10:20:16 »

Oh bogi Bučko, no ja po mojem ima verjetno le tak dan in bo pa jutri jedel normalno spet. Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3640 : ponedeljek, 14.07.2014 : 14:57:16 »

Pa kva vam ni jasno Shocked Shocked. Zob in uho bolita najbolj, če izvzamemo kakšna resnejša obolenja, razne kamne, rake ipd.
Jaz grem rajš takoj še enkrat rodit kot pa npr. imet zares vneto uho ali zob, brrrrrr. Jaz imam tudi ful nizek prag bolečine - normalne poškodbe prenesem brez piska, rajš še mal zakolnem zraven in grem dalje, kakšnih dolgotrajnejših notranjih zadev - zob, ušes ipd. pa ne prenesem, fuuuj.
Pa se še zdaleč nimam za ˝maminega sinčka˝  Roll Eyes Evil Tongue
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3641 : torek, 15.07.2014 : 09:04:40 »

Sem včeraj pozabila napisat- jedel ni, ker je zavohal kapsulo zmešano med konzervo...ko sem mu dala brez kapsule, pa je lepo jedel.  Smiley Tudi danes zjutraj je lepo pojedel.  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3642 : torek, 15.07.2014 : 12:14:39 »

No, saj sem vedla.. Smiley Kar tako naprej Buči. Kiss Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3643 : torek, 15.07.2014 : 12:19:30 »

jedel ni, ker je zavohal kapsulo zmešano med konzervo...

Branka, naslednjič pa kapsulo v salamo. Wink  Pri nas deluje!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #3644 : sreda, 16.07.2014 : 12:11:57 »

Branka in Bučko, izkoristita vsak dan  Kiss
na druge se pa ne oziraj. Niso oni z njim živeli 13 let  butnglavc
ti ga poznaš, ti veš kako se on obnaša in TI boš vedela in videla kdaj mu bo ugasnila volja.
Odpelji ga na izlete z avtomobilom, če ne more več veliko hodit  Wink
in ne jokaj pred njim... bodi srečna z njim dokler se da  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 238 239 240 241 242 [243] 244 245 246 247 248 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines