mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 22:24:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 420052 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #60 : četrtek, 27.11.2008 : 14:17:43 »

Ja razumem. Najbolje je bit kr na svojem, ce se le da. Je se najmanj konfliktov. Sej bo tudi Bucko prisel do svoje tople sobe. Vcasih je potrebno malo potrpet. Je bil pa Roki tudi nekaj tednov na balkonu. Ga niso noter pustil. Kr izselil so ga in to pozimi. Pa sva bila oba zunaj. Ko sem prisla domov, sem se vsedla poleg njega na balkon. Ampak ves kako se hitro dnevna ohladi,ce hodis na balkon in nazaj noter. Pa sm bla vec doma k v soli. Takrat sem zbolela in cel mesec hodila k zdravnikom,ker niso vedeli kaj mi je. Pa je mama popustila. Pa enkrat so ga mislili od doma poslat, pa sem rekla da bom od doma usla. In je ostal. Je pa drugace,ce se ne gre za tvoje starse. Sej bo Bucko. Drzi se kolega  Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #61 : četrtek, 27.11.2008 : 14:24:33 »

kocka, ja itak, avto je nov, ga non stop vn pa not v garažo rine  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes  nima filinga itak, pa se dela, da ga ima rad. Ne pustim več nobenemu niti da ga ogovori. Pustijo ga naj pri miru, in se naj ne vtikata vanj sploh. Konec. Ga pa še vprašam če je avto bolj pomemben od zdravja psa, pa je rekel, da Bučka sploh ne more zebst. Mislim on pa ve.  Angry Lips Sealed

Ej glede ščitnikov za gume, super ideja, ampak po moje ne bo nič bolje, ker Bučko se sploh poscal ni, če me razumeš. Vsaj da bi jaz našla ne, pa sem ga jaz prva zjutraj ven peljala... Undecided

Hvala moonbeam za lepe želje...se bi najraje tudi sama odselila ven k Bučku...vsaj na vikendu je lahko notri, vsaj nekaj. Tam pa jaz vladam.  Smiley

Ah, saj bodo tudi oni kaj potrebovali od mene, pa ne bo ni. Branka ne pomaga več nikomur.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #62 : četrtek, 27.11.2008 : 14:31:57 »

A ne boš imela ločene stanovanjske enote in ločenega vhoda?
Če ja, potem ne vem kako bi ti lahko preprečila, da imaš psa not...
Če nimaš ločenega vhoda, potem je pa to res problem. Če se le da, se splača vržt v ta strošek, čeprav razumem, da je velik in da je težko zbrat toliko denarja. Če ne takoj, pa vsaj nekoliko kasneje.
Tudi meni gre na jetra, ko se moja mama, vsakič ko grem po stopnicah namala na vrata in mi nekaj razlaga in me sprašuje (itak se mi vdeno mudi, tako da je potem užaljena) Huh.
Ko pa jo povabim na kavo, pa po 10 minutah pravi da mora it, ko ima še toliko dela, penzionistka Lips Sealed  Roll Eyes...
Ja tole skupno bivanje je kar preizkus za živčke včasih Lips Sealed
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #63 : četrtek, 27.11.2008 : 14:36:26 »

Ja, moonbeam, da bi bili to MOJI starši, bi se jaz že zmenila z njimi...no, je pa še ena fora, ker to tudi od fanta foter ni, pravi oče mu je že umrl. Ah, cela situacija je usrana...pa prav je tako, vsaj vidim, kakšen je. In kakšna je tudi mama, ker se vedno strinja z njim. Avto je bolj pomemben od zdravja. Oky doky... Lips Sealed Kadar se mi pa od njiju kdo hoče priliznit, pa začne npr. :"A si prebrala o teh kužkih, pa te mucke si videla ?" Pa tisto prijazno faco ponaredi - hinavsko.  Angry

Joj, če bi to kdo od njih bral... Shocked

*kocka, nimam in ne bom imela ločenega vhoda, imamo enake stopnice, pa je že to problem, kadar kakšen odtis tačke pusti.  Angry imava pa kar podobno situacijo doma...bodoča taščica se enako natrpa na stopnice, pa me vedno kaj sprašuje, kot da me na en način preverja. Pa full prijazno se dela. Res mi je bedno, res. Včasih že ko slišim njen glas :"Braaaaaaankaaaaaaaaa..."  Lips Sealed se mi kar mal sfuzla...pa se delam prijazno. Eh...Pa se moji mami potožim, pa pravi, da hoče samo dobro. Ja, ja...my ass... Lips Sealed Zdej bom pa kar nehala, se mi že kadi iz ušes.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #64 : četrtek, 27.11.2008 : 14:40:40 »

Pejd mal Bučkota pa Pikico počohat Wink Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #65 : četrtek, 27.11.2008 : 14:43:18 »

Pejd mal Bučkota pa Pikico počohat Wink Smiley

Grem... Smiley pa muca tud  Wink lepo sonce je zunaj, vsaj nekaj od vsega skupaj.  Smiley Da nas ne bo preveč zeblo  Wink
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #66 : četrtek, 27.11.2008 : 20:43:37 »

Jaz pa bi težila fantu, naj se pogovori s svojimi starši. In vzstrajala na tem, da bi bil pes notri. In ko bosta v svojem stanovanju, pa čeprav ne bo ločen vhod, mi ne bi noben preprečil, da ne bi imel psa pri sebi. Saj si verjetno tudi ti kaj prispevala za stanovanje. In ne dvomim, da je Bučko lepo vzgojen in ne bi delal škode v stanovanju.

Ko sem jaz povedala doma, da iščem psa, so bili proti. Mama je težila, da bo pes vse umazal. A jaz se nisem dala. Ko je Kaja prišla k hiši, jo je mama takoj vzljubila in sedaj Kaja spi v njeni postelji, kar naprej jo ima v rokah, če kaj umaže jo nič ne krega. Kaja je sedaj njena največja ljubica.


Upam, da ti bo nekoč uspelo, da bo Bučko spal v hiši.

lp

Sandra
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #67 : petek, 28.11.2008 : 10:05:55 »

Mah pogovori ponekod ne služijo in nikoli ne bodo. Pri vseh pogovori pač ne zaležejo oz. jim dajo samo podlago za dodatne pritiske.

Branka. Mogoče bo življenje težje, ampak selitev stran bo dolgoročno najboljša rešitev. Ker zdaj so živali, nekoč bodo otroci... nikoli ne bo bolje, samo slabše bo. Čez leta se bodo izgovarjali na starost, bolezni... in vsi skupaj boste njihove žrtve in sužnji.

Pod isto streho živet in imet distanco pa tudi ne gre oz. se v realnosti ne da. Ker to človeka odznotraj izčrpa. In večno delat "lep obraz" na podmukle in hinavske tudi ni mogoče. Zmeša se tebi, oni so pa samo še bolj zadovoljni.

(Jaz sem se odselila 100 kilometrov stran, imam kredit za stanovanje, čeprav bi doma lahko živela "zastonj", ker jaz imam mater, ki je taka dominantna "#%#$/&. In po nekaj letih prevzgoje in oddaljenosti se zdaj da preživet v njeni družbi tistih par ur. Pa tudi telefonske pogovore uspemo speljat brez da bi bil Kdo "užaljen" ali "prizadet".)
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #68 : petek, 28.11.2008 : 10:52:41 »

"Branka, psa nč več u garažo! Mi je vse gume poscal..."  Lips Sealed Angry Angry Angry Angry

Jaz se tudi strinjam, da ga ne daješ v garažo! Pelji ga v svojo sobo! Že v začetku se ne smeš pustiti, da pometajo s tabo, ker bo samo še slabše. Fant mora stopiti na tvojo stran in staršem povedati, kar jim gre. Če ne boste našli skupnega jezika, se odselite. Če te fant ne podpre, najdi drugega. Vem, da je lažje reči kot narediti, ampak to je edino rešitev, da si ne zavoziš življenja.

Jaz se držim načela, da če ne mara mojih živali, ne mara mene. In jaz lahko skrbim sama zase in za svoje živali.
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #69 : petek, 28.11.2008 : 13:59:18 »

Branka, zaje*ana situacija je tole... Undecided
Vem, ker sem imela iste probleme s starši (oz. mamo) mojega fanta... No, zdaj je tega konec...ampak rada bi povedala tole:
V življenju se držim tega, da se do tebe obnašam tako, kot se ti do mene. Če si prijazen do mene, sva prijazna oba. Če si nesramen ali hudoben, sva potem taka oba.
Kaj pa bi se zgodilo, če bi Bučka kar peljala v sobo? Mislim, a bi bilo hujše od dretja in kreganja?
Ker če bi se potem samo drli in kregali, bi jaz peljala pse v sobo in pika. Ne vem kak odnos ima fant s starši, ampak prav se mi zdi, da bi te podprl... Ker pa vemo, da znajo bit ti odnosi fant-starši-punca malo delikatni, se ne bom v to vtikala, ker sama najbolj vesta kako je.
Tukaj se gre za nekaj, kar si ti želiš. In želiš imet psa notri. In starša gor ali dol, če ne moreta spoštovat te tvoje odločitve in želje, sploh zdaj, ko je zunaj pasje mrzlo, potem pač ni na tebi, da bi ti spoštovala njune želje in odločitve,ane?
Saj ste ja odrasli, verjetno nimaš 15 let. In onadva sta tudi odrasla. In bi se morala obnašat kot odrasla. Upam, da vam uspe...oz. da vama z Bučkom uspe  Smiley

Mi smo z Bučkom  Kiss

Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #70 : petek, 28.11.2008 : 14:02:29 »

Aja, pa kar se tiče lulanja po gumah... Jaz tega nisem nikoli razumela. Po mojih gumah naj kar lulajo, če jim paše... Kaj je tukaj groznega?  Shocked
Z gumami se vozimo po razbitem steklu na cesti - pa preživijo.
Pa se vozimo po makedamu, ki ima ostre kamenčke - pa preživijo.
Pa jih umažemo s soljo, ki je na cestah - pa preživijo.
Pa se peljemo z njimi čez luže - in so še kar čisto dobre...
Ko dežuje, se gume zmočijo - o šit, pa še kar delajo  Shocked
Grejo čez sneg in led - pa jim nič ni.
Pa ob robnik se včasih butnemo z njimi - pa preživijo...
In če se pes polula na njih? Kaj jim pa potem to naredi?  Roll Eyes

Svašta  Roll Eyes
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #71 : petek, 28.11.2008 : 14:07:43 »

Hvala vsem za podporo  Kiss, zvečer napišem kaj več. LP
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #72 : sobota, 29.11.2008 : 10:13:56 »

Nič jim ne naredi, le nekomu gre to na živce, ker ima popolnoma nov avto.  Roll Eyes Lips Sealed

No, mi smo se doma dogovorili in pogovorili. Še vedno smo se. Bučko lahko spi v garaži, smo pa sedaj tako in tako večinoma časa na vikendu, kjer smo pa vsi noter. Kiss  Danes vzamem s sabo fotoaparat, pa še sneg smo si prislužili, tako da danes ne bo dolgčas.  Smiley

Drugače pa fora, včeraj, ko je začel padat sneg, je bil Bučko noter. Ko sem odprla vrata, da bi videl prvi sneg, sem ga komaj zadržala noter. O.K., pa sva šla malo ven. Kaj je delal  Roll Eyes norel, jedel sneg, užival, in ni šel z veseljem nazaj noter. On tako uživa zunaj, sploh ko je sneg. Nikoli nisem še videla, da bi ga zeblo, O.K., predvidevam da ko bo zunaj -20 , če bo, bo najbrž tudi njega zeblo. Ampak takrat bo pa noter.

V glavnem smo se zmenili, in bo tako, kot bom jaz rekla glede Bučka.  Smiley
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #73 : sobota, 29.11.2008 : 10:17:08 »

Braaavo Branka in super za Bučka   Cool  Kiss
viiiiiictory Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #74 : sobota, 29.11.2008 : 11:05:20 »

Braaavo Branka in super za Bučka   Cool  Kiss
viiiiiictory Cheesy

JEEEEEEEEEE  Cheesy hvala vsem  Kiss Kiss Kiss hehe  Cheesy
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines