mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 19:22:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 420156 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #90 : torek, 02.12.2008 : 01:03:42 »

Res je glede dlake precej drugačen. Kaj pa poleti in pozimi-je glede dlake drugačen-ima krajšo, daljšo?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #91 : torek, 02.12.2008 : 01:09:22 »

Vem, da nas imajo radi, in zaradi tega sem res vesela.  Smiley Danes sta mi dokazala na meni najlepši način.  Kiss

branka, zelo sem bila vesela, ko sem tole prebrala. Za Bučkota, še bolj pa zate.

Biti prijazen nič ne stane, obrestuje se pa bogato. Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #92 : torek, 02.12.2008 : 09:53:01 »

Res je glede dlake precej drugačen. Kaj pa poleti in pozimi-je glede dlake drugačen-ima krajšo, daljšo?

Ima, vendar ni bistvene razlike, da bi jo opazil s prostim očesom. Če ga božaš, pa začutiš, da ima sedaj pozimi gostejšo dlako. Pa zanimivo, nikoli nima vonja. Njegova dlaka sploh nima vonja... Kiss Smiley

Cats, tudi meni je bilo lepo.  Smiley

Veste kaj je enkrat Bučko naredil... Roll Eyes tašča rada kvačka in zelo lepo kvačka. Naredila je "borduro" za zavese tako, da jo je nakvačkala, ostale zavese pa so iz bele svile. Bučko pa uleti v dnevno sobo, (najprej še do hladilnika) nato pa teče do zavese, ter jo pošteno zalije.  Shocked Je bil spodnji del ves rumen...(bodoča) tašča pa takooo razočarana... Tongue Ne vem, zakaj je to takrat naredil.  Huh Tašči se je pa seveda "fržmagalo"...
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #93 : torek, 02.12.2008 : 10:07:35 »

Danes pošljem Teji še preostale analogne fotke, da mi jih skenira. Prihaja meni najljubša fotografija, na kateri sva slikana skupaj z Bučkom. Sem že mislila, da sem jo izgubila, pa sem jo na srečo našla.  Smiley Mi je pa res žal, da ga nisem slikala kot mladička. Sem razmišljala, da sem bila preveč vznemirjena, ko sem ga dobila, da sem ga pozabila slikati. Lahko pa najdem sliko podobnega mladička, ker vem kakšen je bil. Se ga spomnem, kot da bi bil včeraj mladiček.  Wink Ves čas sem ga po rokah nosila.  Roll Eyes Smo šli na dolg sprehod, pa se je ustavil in usedel, ker ni mogel več naprej, pa sem ga nekaj časa nesla, potem je pa šel sam. Pa enkrat smo šli v gozd, in je začel teči za eno živaljo (najbrž srno), midva sva pa mislila, da ga je medeved ali pa kakšna druga žival odnesla, ko je spustil tak prodoren zvok.  Grin Tečeva v hrib, gozd je postajal čim bolj temen in neprehoden, Bučka nikjer. Ga kličeva, vpijeva, njega ni. Se vsedem na štor in začnem jokat, fant pa ga kliče naprej. Njega še vedno ni.  Cry Sediva in jokava....fant je kar obupal. Trajalo je skoraj pol ure. Pa zaslišiva en tek, sopihanje, in po hribu dol priteče Bučko.  Smiley Ga objamem, mu dam za pit kar sok, ker drugega nisva imela, je komaj prišel do sape. Potem smo šli hitro domov, da se je napil vode.  Smiley

Veliko sem se naučila iz tega sprehoda.  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #94 : četrtek, 11.12.2008 : 11:31:53 »

Takole pa moj Buči počiva  Kiss







Pa seveda se spet ne mara slikat  Roll Eyes

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #95 : četrtek, 11.12.2008 : 12:04:54 »

Sprehod nedelja 7.12.2009 - Straški hrib

Tako zgleda hrib, na katerega smo se povzpeli  Smiley



najprej malo sem ter tja...



potem pa smo začeli  Smiley



bilo je marsikaj zanimivega  Wink



tako da smo se večkrat ustavili...



...in šli nato naprej  Smiley



...ter se zapletali s povodci  Roll Eyes



Našli smo leseno hiško v gozdu  Smiley



...hranilnico za srne in drugo divjad...


...ter si jo malo pobližje ogledali  Smiley



Pika je čakala na srnico  Grin



Odpravili smo se naprej po čudoviti gozdni poti  Smiley



...in prišli do jame, ki se imenuje Velika Prepadna



Nato smo Bučka in Piko pustila tukaj noter  Grin



Konec sprehoda.  Tongue

Bil je lep sončen dan in lep sprehod, Bučko in Pika sta potem cel dan samo spala.  Smiley Wink


Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #96 : četrtek, 11.12.2008 : 12:05:46 »

O, se opravičujem za datum, sem napisala 2009  Grin No, saj upam, da bo hrib takrat še isti.  Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #97 : četrtek, 11.12.2008 : 12:08:34 »

ja branka - ful imaš lepe kosmatince!  :DBučko mi je še posebej simpatičen. Že ime ima cortkano! Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #98 : četrtek, 11.12.2008 : 12:11:10 »

Ja hvala oaza88  Smiley ime je pa odraz mojih takratnih let, ampak mi je prav všeč in mu res paše.  Smiley Če pa bi ga poimenovala sedaj, bi mu pa najverjetneje dala kakšno drugačno ime.  Smiley Sem pa ga poimenovala tako zato, ker ko je bil majhen, ga je bila res ena sama bučka  Grin Kiss Ta moj Bučko  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #99 : četrtek, 11.12.2008 : 12:12:08 »

O hribolazci  Cheesy
Nas bo pot tudi enkrat v vaše konce zanesla. Pričakujemo postrežbo s kakšnim hribom  Roll Eyes Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #100 : četrtek, 11.12.2008 : 12:16:37 »

Hehe, hribolazci ja  Tongue bolj slabi, oz. nizko plezajoči  Grin malo težje pridemo kam višje, saj ima fant v nogi (golenica) ploščico in vijake, bolj počasi, ampak gre  Smiley

Naši konci imajo bolj doline, ampak kjer so doline, so potem tudi hribi, oz. hribčki  Wink tako da kakšnega bomo pa še našli.  Smiley

LP vsem
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #101 : četrtek, 11.12.2008 : 16:09:05 »

Uživači!  Cheesy Grin  Kiss
Vi se takole lepo okolli sprehajate in podobne mi se pa tukaj utapljamo v vodi... jej.. Shocked Lips Sealed
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #102 : petek, 12.12.2008 : 10:40:42 »

Hehe, na hrib je treba jit, na hrib  Cool
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #103 : petek, 26.12.2008 : 11:37:21 »

Vesel božič vsem skupaj od Bučka, Pike, Mucota, Branke in Damjana!  Smiley Kiss

Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #104 : petek, 26.12.2008 : 20:10:29 »

Ta voščilnica mi je pa všeč Cheesy . Je na njej kavalir :8 ?
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines