mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 10:34:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 160 161 162 163 164 [165] 166 167 168 169 170 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 421440 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2460 : ponedeljek, 25.06.2012 : 14:18:30 »

Ko gledam te fotke od Bučka samo nekaj dni nazaj slikane, kar ne morem verjet, da imam sedaj doma takega revčka. Kako je to težko gledat, po moje ne bova več videla sonca na sprehodu, vsaj poleti ne. Kakšen sovražnik zna bit to, pa ta soparnost in brezzračje, ko ne zapiha niti malo. Klime nimam pa niti v avtomobilu, niti v hiši, zato se hladimo v spodnjih prostorih. Bo treba razmišljat o tem...

V petek, ko se je zgodil ta prekleti vročinski udar, smo ravno začeli prekrivati streho, in kot da bi se ustrašil, da mu podiramo hišo, je zbolel. Še dobro da je podaljšan vikend, in da imam časa zanj na pretek, čeprav bi si ga v vsakem primeru vzela. Vse je na kupu, ampak tako ponavadi je. Saj bomo vse prenesli.

Pa človek kar ne bi verjel, kako je en pes do drugega toleranten, ko začuti, da je bolan. Pika je ful bolj mirna, kot ponavadi, do njega se obnaša tako, da ga pusti pri miru, da se lahko Buči v miru spočije, in podobno. Res lepo za videt  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2461 : ponedeljek, 25.06.2012 : 14:30:22 »

Bučko, držimo pesti še naprej, da boš kmalu spet Branki nagajal Smiley Seveda čez dan lepo na hladu v hiši, zzjutraj večer pa zganjal norčije zunaj Smiley

PS: Midva z Rokom se sprehajava "zares" šele okoli osme ure zvečer. Pa (ker mi ni treba zgodaj vstajati) še ob polnoči se odpraviva na srehod po vasi, če pa kaj rišem ponoči, pa še ob treh zjutraj. Potem pa spiva kot polha pozno v dopoldan. V tej vročini čez dan praktično sploh ni zunaj, razen za opravit potrebo, imam srečo, da si lahko zaradi dela doma privoščim tele najine nočne avanture v hladu Wink Danes recimo me je nekaj zbudilo že on sedmih zjutraj, pa sem še Rokota povabila ven na sprehod, pa je bilo že takrat tako toplo in soparno, da sem po desetih minutah prišla v hišo vsa potna, tudi Roko je šel prav z veseljem spet nazaj spat v hlad. Tale sopara se mi zdi še najbolj ubijajoča Undecided
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2462 : ponedeljek, 25.06.2012 : 15:38:34 »

Branka, moram reči da mi je prav hudo za Bučija sram da je utrpel ta vročinski udar in tudi zate ker vem da te ful skrbi zanj... saj bo bolje, držim ful pesti da bo Buči kmalu spet stari, veseli, živahni Buči. Kiss Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2463 : ponedeljek, 25.06.2012 : 15:43:26 »

držim ful pesti da bo Buči kmalu spet stari, veseli, živahni Buči. Kiss Kiss

Aja, pa da ne boš narobe razumela, tu sem hotela reči da upam da bo kmalu vse spet po starem (tako kot prej), ne da je Bučko star. Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2464 : sreda, 27.06.2012 : 18:01:39 »

mamaF, meni je vet prav rekel, da soparno vreme pes najtežje prenaša, ko ni pravega zraka, da bi se ga nadihal. Tisti dan, ko sva midva Bučka pripeljala zaradi udara nisva bila edina, dan je bil pa res posebno soparen in težko vreme za prenašat. Sedaj se še posebej pazimo, pa na Piko tudi, čeprav je mlajša. Sedaj greva na sprehod le zgodaj zjutraj, ter po 17 uri popoldne. Pa še to te dneve hodiva le na opravljanje potreb. Je boljši, to ne morem reči da ni, ni pa še "taprav". Saj bo  Smiley Aja, pa boh ne dej, da bi si on zmočil tačke, sem ga danes hotela malo pohladiti, pa sem mu jih komaj spravila v lavor. Je potem kar šepal Tongue

Lynn, saj vem, kaj si mislila s "stari Buči"   Wink  in res ti hvala za dobre želje  Kiss se že počasi uresničujejo.  Smiley počasi, pa bo.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2465 : nedelja, 01.07.2012 : 08:53:50 »

Bučko je že popolni dobri stari Bučko  Cheesy Cheesy takšen kot prej. Nimaš lepšega  Smiley še tablete ima ene takšne, kateri so mu po okusu dobri.  Smiley Še vedno se sprehajamo zjutraj in zvečer, čez dan ne z njim, pazimo na vročino. Jemo normalno in z veseljem, skačemo, tekamo, vse po starem.  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2466 : nedelja, 01.07.2012 : 09:37:13 »

Sem pa pozabila povedat, da mi je v petek ušel iz hiše. Damjan je imel spodaj odprta vrata in šel na WC  Angry, Bučko pa iz drugega nastropja takoj ven. In to ob 12ih. Potem pa oba: je Buči pri teb? Jaz rečem ne, mora bit spodaj pri tebi. Takoj letim ven, in ga zagledam okoli 100m daleč, da gre proti glavni cesti. Tečem za njim, in ko me je zaslišal, je začel teči še on. Čist njegova fora, sam obrne se, in ko te zagleda, še bolj pospeši. Prečka glavno cesto  Shocked jaz tečem za njim, gledam, kam bo šel, in sem mu presekala pot, in ga prestregla, ko je hotel lulat. On bi kar norel po tem soncu. Jaz sem mislila da me bo kap, ko sva prišla nazaj, in še prej, ko sem zagledala, da ga ni v bajti. Na srečo se je vse srečno končalo.
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #2467 : nedelja, 01.07.2012 : 13:28:45 »

Ti, ti lump Bučko! Meni se je to z mačkom naredilo. Odpira vrata v hiši, pa je bilo spodaj odprto drsno okno in je šel malo na potep, ob 10h zvečer. Joooj, sem ga klicala, tresla z briketi, ne duha ne sluha. Pol ure in potem je potiho zamijavkal in prišel iz sosedovega grma. Ko sem ga odnesela v hišo je imel toooliko za povedat (beri: je mijavkal in mijavkal od veselja). Krivec je bila mami, ker je pustila odprto, ko je šla ven zalivati rože.

Tudi pri Taji mi je znano, da če grem za njo ona še bolj pospeši, ko hoče zbežati. Dobro, da se je vse srečno končalo Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2468 : nedelja, 01.07.2012 : 14:03:37 »

Ti Bučko, pa res poreden, ampak sem vesela da je že povsem ok. Smiley Ej, tudi moj Kylie mi včas pobegne, ampak ker je tolk plašen se nikamor ne upa Grin , pol pa pri avtu stoji in gleda ali bi šel nazaj notri ali bi jo kam ucvrl. Grin samo jaz sem se že naučila da nikoli ne tečem za njim ker pol še bolj beži ampak ga odločno in jezno pokličem tako da ve da sem huda in pol kar pride sam nazaj..
Je pa res še vedno grozna vročina, pri nas je še v hiši vroče tako da gre še meni ki sem sicer res velika ljubiteljica poletja in toplega vremena, ta vročina že malce na živce... Lepo bodite vsi trije... Kiss Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2469 : torek, 03.07.2012 : 13:51:45 »

Poreden vsak dan bolj  Tongue in tako mora bit  Kiss

Moja orhideja prvič cveti pri meni  Smiley



Pa en lubček pasji mal postrižen  Kiss ob 19ih zvečer mu (nam) je še vedno vroče  Roll Eyes

Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #2470 : torek, 03.07.2012 : 14:03:18 »

Vauuu, kakšni lepoti! ljubezen
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2471 : torek, 03.07.2012 : 14:04:00 »

O, čudovito orhidejo imaš Branka... ampak Bučko je pa res en krasen kuža Kiss ljubezen, škoda da ga ne poznam tudi v živo. Zagotovo bi se zelo lepo ujel z vsemi mojimi tremi. Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2472 : torek, 03.07.2012 : 15:33:04 »

Hvala obema  Smiley

Lynn, hehe, zagotovo se ne bi  Tongue
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2473 : sreda, 04.07.2012 : 01:01:05 »

Lynn, hehe, zagotovo se ne bi  Tongue

Bi, bi... če ne drugega z Poppyjem bi se lepo razumel, ker z Poppyjem se pa čisto vsak pes lepo razume... Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2474 : sreda, 04.07.2012 : 09:05:28 »

A punce pa mara Bucko?
Sicer cisto izven teme, ampak vedno ko gledam njegove fotke, si mislim kaka posrecena kombinacija je. A si imela kdaj kak kontakt z bratci in sestricami? Ce so se oni podobni, lahko kar zaprosilo za novo pasmo vlozite - samomut ali pa malajed recimo Tongue. Brez heca, tak je ko bi ga nekdo narisal. In to pri svojih letih. Fajn fant Kiss.
Logiran
Strani: 1 ... 160 161 162 163 164 [165] 166 167 168 169 170 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines