mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 08:42:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes v gibanju"  |  Tema: foto natečaj "pes v gibanju" - razpis in potek dogajanja
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: foto natečaj "pes v gibanju" - razpis in potek dogajanja  (Prebrano 6233 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : četrtek, 16.10.2008 : 14:22:16 »

Nagrade prispeva:

Natečaj za najboljšo fotografijo na temo "pes v gibanju"

V tokratnem natečaju se bomo lotili za nekatere nekoliko težje tematike Wink. Kvaliteta fotografije psa v gibanju je pogosto odvisna od kvalitete fotografskega aparata, pa vendar upam, da bodo zanimive fotke uspele tudi tistim, ki imamo bolj enostavne strojčke, s katerimi lovimo na fotke naše pse.

Kdo lahko sodeluje na foto natečaju?

Na foto natečaju lahko sodelujejo s svojimi fotografijami vsi uporabniki mojpes.neta, ki imajo pakete midi, maksi ali mega in ki bodo do predpisanega roka ter v skladu s temi razpisnimi pogoji poslali fotografije, ki so njihovo avtorsko delo ali avtorsko delo njihovih ožjih družinskih članov.

Pravila in napotki za sodelovanje v natečaju

- Vsak udeleženec lahko sodeluje z največ petimi (5) fotografijami. Ko so fotografije objavljene, jih ni mogoče zamenjati z drugimi.
- Sodelujejo lahko samo fotografije, ki so posnete med 1. oktobrom 2008 in 9. januarjem 2009.
- Na fotografiji je obvezen element pes v gibanju! Iz fotografije MORA biti razvidno, da se je pes med fotografiranjem gibal. Ne velja, da samo steguje tace ali se leže preteguje. Fotografije, ki ne bodo ustrezale temu kriteriju, bodo zavrnjene.
- Avtor pošlje vsako posamezno fotografijo v samostojnem email sporočilu na elektronski naslov jana@mojpes.net. V sporočilu mora biti navedeno:
* uporabniško ime udeleženca v foto natečaju,
* ime in priimek avtorja fotografije,
* morebiten komentar k fotografiji,
* datum, ko je bila fotografija posneta.
- Poslane fotografije morajo biti v .jpg formatu.
- Najmanjša velikost fotografij mora biti 600 px širine ali višine, manjše fotografije bodo zavrnjene.
- Obdelava fotografij z računalniškimi programi za delo s fotografijami je dovoljena v mejah, ko se s posegi ne vpliva na vsebino fotografije. Dovoljene so korekcije barv, korekcija nivojev, korekcija osvetlitve, korekcija kontrasta. Organizator natečaja ima pravico, da po lastni presoji izloči fotografijo, za katero meni, da je bila računalniško obdelana na kakšen drugačen način.
- Fotografijam ni dovoljeno dodajati robov, okvirjev ali drugih grafičnih elementov. Na fotografijo ni dovoljeno dodajati podpisa, datuma ali kakršnegakoli znaka (logotipa) avtorja.
Fotografije bodo objavljene v velikosti 500 px širine ali višine in take kvalitete, kot bodo prispele. Pred objavo bo dodan znak mojpes.neta.

Nagrade

Glavni sponzor natečaja je Spletna pasja trgovina Pasji svet


Izbor uporabnikov

1. nagradaPasja postelja Eco okrogla rdeča, podarja www.pasjisvet.si
vrednost 74.90 €
2. nagradaOprsnica rdeče rože + povodec + obesek za ključe, podarja www.pasjisvet.si
vrednost 53,77 €
3. nagradaOprsnica Vijolična fantazija + povodec, podarja www.pasjisvet.si
vrednost 43,78 €
4. nagradaKnjiga Masaža psov, podarja www.mojpes.net
vrednost 35,10 €
5. nagradaSpalni set Roza, podarja www.pasjisvet.si
vrednost 29,90 €
6. nagradaIdentifikacijski obesek Kreditna kartica + graviranje, podarja www.pasjisvet.si
vrednost 18,90 €
7. nagradaKnjiga Metoda TTeam za pse, podarja www.mojpes.net
vrednost 17,95 €
8. nagradaOrbee-Tuff Reciklirana žoga, podarja www.pasjisvet.si
vrednost 10,00 €
9. nagradaSlobber-Wick piskajoča kost, modra, velikost: S, podarja www.pasjisvet.si
vrednost 6,00 €
10. nagradaPiskajoča teniška žoga, podarja www.pasjisvet.si
vrednost 4,50 €

Strokovni izbor - posebna nagrada

unikatno oblikovana in ročno izdelana usnjena ovratnica, blagovne znamke Petiit Pethaus - podarja www.mojpes.net.
Vrednost nagrade je odvisna od velikosti psa in izbora materiala (od cca. 30 EUR dalje).

Nagrad ni mogoče zamenjati za denar.
Nagrade so predstavljene v nadaljevanju.
 
Termini natečaja

- 16.10.2008 do 9.1.2009 - V tem času imajo udeleženci čas poslati fotografije na naslov jana@mojpes.net, s pripisom "za foto natečaj - pes v gibanju". V natečaju sodelujejo vse fotografije, ki bodo do 9.1.2009 do 24. ure prispele na navedeni email naslov in ki bodo zadovoljevale vsem ostalim kriterijem v tem razpisu.
Fotografije bodo v mojpesGaleriji in na mojpesForumu objavljene sproti, kot bodo prihajale. Fotografije, ki bodo prispele zadnji dan, bodo objavljene do 11.1.2009.
- 11.1.2009 do 18.1.2009 do 24. ure - predizbor fotografij.
- 19.1.2009 do 25.1.2009 do 24. ure - finalni izbor fotografij.
- 26.1.2009 objava končnih rezultatov natečaja.
- Način, dan in kraj podelitve nagrad bodo objavljeni ob končni objavi rezultatov in razglasitvi najboljših.

Potek izbora najboljših fotografij

- predizbor
Na mojpesForumu bo objavljena nova tema za predizbor najboljših fotografij v foto natečaju "pes v gibanju". Vse prispele in objavljene fotografije bodo navedene v seznamu z ustreznimi povezavami do fotografij. V anketi, ki bo objavljena na mojpesForumu, bodo lahko vsi registrirani uporabniki mojpes.neta glasovali za najboljše fotografije. Obenem bodo tisti, ki bodo glasovali, povabljeni k utemeljitvi svojih glasov, kar bo v pomoč pri izboru fotografij za finalne, v kolikor bo po anketi prišlo do enakih števil glasov pri več fotografijah. Vsak bo lahko glasoval samo enkrat. Glasov se ne bo dalo popravljati, spreminjati ali dodajati. Za glasovanje bo potrebno biti vsaj registriran član mojpes.neta (vsaj paket mini) in prijavljen na mojpesForum. Gre za delno tajno in delno javno glasovanje. Vsi glasovi v anketi se bodo avtomatsko beležili, prikazali pa šele 18.1.2009 ob 24. uri, vse utemeljitve bodo javne.

- finalni izbor
* V predizboru bomo za finale izločili 10 fotografij, kolikor bo zbranih nagrad v nagradnem skladu.
* V finale se uvrstijo fotografije z največ doseženimi glasovi, vendar od enega uporabnika samo ena fotografija. Tako lahko vsak uporabnik konkurira samo za eno nagrado.
Primer: Uporabnik xy je poslal 5 fotografij z oznakami xy01, xy02, xy03, xy04, xy05. Fotografija xy03 se je uvrstila na 2. mesto v predizboru, doseženo število glasov je 35. Fotografija xy04 se je uvrstila na 5. mesto v predizboru, število glasov je 28. V finale gre samo fotografija xy03.
* Na mojpesForumu bo objavljena nova tema za finalni izbor najboljših fotografij v foto natečaju "pes v gibanju". Fotografije, ki se bodo uvrstile v finalni izbor, bodo navedene v seznamu z ustreznimi povezavami do fotografij. V anketi, ki bo objavljena na mojpesForumu, bodo lahko vsi registrirani uporabniki mojpes.neta glasovali za tri (3) najboljše fotografije. V kolikor bo po finalni anketi prišlo do enakih števil glasov pri več fotografijah, se bo upoštevalo število utemeljitev iz predizbora. Vsak bo lahko glasoval samo enkrat. Glasov se ne bo dalo popravljati, spreminjati ali dodajati. Za glasovanje bo potrebno biti vsaj registriran član mojpes.neta (vsaj paket mini) in prijavljen na mojpesForum. Gre za tajno glasovanje. Vsi glasovi v anketi se bodo avtomatsko beležili, prikazali pa šele 25.1.2009 ob 24. uri.

Komisija za izbor

Komisijo za izbor sestavljata predstavnika mojpes.neta in sponzorja.
Komisija za izbor bo 19.1.2009 objavila izid predizbora ter objavila novo anketo za glasovanje za finalni izbor.
Komisija za izbor bo 26.1.2009 objavila finalni izid natečaja in navedla zmagovalne fotografije, ter objavila datum in kraj podelitve nagrad avtorjem zmagovalnih fotografij.
V primeru, da bo več fotografij dobilo po glasovanju v anketi enako število glasov, odloča o razvrstitvi na prva tri mesta ustrezno število utemeljitev glasov glasovalcev iz predizbora. V kolikor bosta še vedno imeli dve fotografiji enako število glasov, bo o uvrstitvi odločala komisija za izbor.
Komisija je pristojna tudi za obravnavo in reševanje vseh morebitnih pritožb.

Pravna in avtorska določila

Vsi udeleženci v natečaju s svojo udeležbo na natečaju dovoljujejo uporabo fotografij, poslanih za ta natečaj, v skladu s pogoji uporabe spletnega portala mojpes.net in tem razpisom za promocijske aktivnosti mojpes.neta in sponzorja Spletne pasje trgovine Pasji svet brez nadomestila (objave na mojpes.netu ali pasjisvet.si, izdelava koledarja). Fotografij, ki bodo sodelovale v natečaju, avtorjem v času trajanja natečaja ni dovoljeno objavljati drugje (spletne strani, spletni albumi, forumi, tiskani mediji).

Jana Pahovnik
www.mojpes.net

Gavce, 16.10.2008
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 16.10.2008 : 14:23:19 »

Nagrade prispeva:

Izbor uporabnikov

1. nagradaPasja postelja Eco okrogla rdeča
podarja www.pasjisvet.si
vrednost 74.90 €
2. nagradaOprsnica rdeče rože + povodec + obesek za ključe
podarja www.pasjisvet.si
vrednost 53,77 €

3. nagradaOprsnica Vijolična fantazija + povodec
podarja www.pasjisvet.si
vrednost 43,78 €

4. nagradaKnjiga Masaža psov
podarja www.mojpes.net
vrednost 35,10 €
5. nagradaSpalni set Roza
podarja www.pasjisvet.si
vrednost 29,90 €
6. nagradaIdentifikacijski obesek Kreditna kartica + graviranje
podarja www.pasjisvet.si
vrednost 18,90 €
7. nagradaKnjiga Metoda TTeam za pse
podarja www.mojpes.net
vrednost 17,95 €
8. nagradaOrbee-Tuff Reciklirana žoga
podarja www.pasjisvet.si
vrednost 10,00 €
9. nagradaSlobber-Wick piskajoča kost, modra, velikost: S
podarja www.pasjisvet.si
vrednost 6,00 €
10. nagradaPiskajoča teniška žoga
podarja www.pasjisvet.si
vrednost 4,50 €

Nagrad ni mogoče zamenjati za denar.
Kraj in čas podelitve nagrad bosta objavljena ob zaključku finalnega glasovanja.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2 : torek, 21.10.2008 : 11:15:24 »

Kot na vseh dosedanjih foto natečajih, se nam tudi tokrat s strokovnim izborom pridružuje Vida Klenovšek, ki bo izbrala fotografijo, za katero bomo podelili posebno nagrado:

Strokovni izbor

Posebna nagrada

unikatno oblikovana in ročno izdelana usnjena ovratnica, blagovne znamke Petiit Pethaus - podarja www.mojpes.net.
Vrednost nagrade je odvisna od velikosti psa in izbora materiala (od cca. 30 EUR dalje).

Vida Klenovšek je diplomirala iz fotografije (1993) na šoli Riccardo Bauer v Milanu, Italija, umetniško deluje in razstavlja od leta 1993, samostojno in skupinsko razstavlja na številnih razstavah v Sloveniji in tujini, je dobitnica več nagrad in priznanj.
Nagrajenec bo 26.1.2009 objavljen skupaj z nagrajenci po izboru uporabnikov.

Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes v gibanju"  |  Tema: foto natečaj "pes v gibanju" - razpis in potek dogajanja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines