mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:31:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Ali psi znajo šteti?
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ali psi znajo šteti?  (Prebrano 4975 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #15 : sobota, 31.01.2009 : 20:46:33 »

Za dneve lahko tudi jaz rečem, da točno ve kateri dan kdaj pridem domov. Ker ko kdaj pridem prej domov se vidi kako je zmešan (še cel zaspan  Grin). Če pridem pa kasnej me pa še bolj nalaja kot po navadi! Grin Pa tudi med vikendom ve, da bo šel kasnej ven in ne ''teži'' že v zgodnjih urah.

Tudi glede tistega, da psi čutijo kaj se bo zgodilo oz. kaj se dogaja. Pri nas recimo čuti kdaj bo prišla katera domov, ker vedno začne 5 min prej cviliti. Ful je zanimivo to... Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #16 : sobota, 31.01.2009 : 23:13:22 »

uLa* zdaj si me spomnila Wink

Ko je bila Bella še puppy je čisto vedela, kdaj naj me zbudi. Recimo, ko sem ji pred spanjem rekla, da imam preduro, me je zbudila toliko prej, kot je bilo potrebno. Če je nisem mela sva malo dlje spali.

Jah tako je to, če budilka crkne, pol pa psi garajo.. Tongue Roll Eyes
Logiran
Lexy
rad pišem
****
Sporočil: 261


« Odgovor #17 : nedelja, 01.02.2009 : 10:14:14 »

Heheh Smiley Tea ta filmček je pa originalen ja Wink tole našo glih ne vem če bi lahko naučili Wink
Logiran
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #18 : nedelja, 01.02.2009 : 16:11:25 »

Capi se med tednom okoli pol dveh postavi pred vrata in čaka, da pridem domov (to je okoli 13.40).  Tongue
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #19 : torek, 03.02.2009 : 14:08:51 »

Bučko do 12-ih leži, ko pa je ura 12:01, pa vstane in me čaka. Včasih žal ne morem ob uri na sprehod, ampak on se ne uleže, le stoji, in gleda, kdaj bom prišla.  Smiley

Potem, ko vzamem čevlje, kar znori,  Cheesy ko vidi, da si jih zavezujem, pa še bolj. Ko pa zagleda povodec, pa se vrti okoli mene, in mi nastavlja glavo.  Wink Zato čez dan ne smem premikati povodca, ker ga ves čas opazuje... Roll Eyes ljubček moj  Kiss Potem ko greva na sprehod po pločniku, ne zavije nikoli poprej, kot takrat, ko mora - zavije v drugo ulico, kjer se potem še naprej sprehajava. Kar veliko stvari obvlada  Smiley
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Ali psi znajo šteti?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines