mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 17:24:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: havanski bichon
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42   Dol
Natisni
Avtor Tema: havanski bichon  (Prebrano 121252 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #555 : četrtek, 24.05.2012 : 09:55:37 »

Eh, martincek, pa kaj je to takega, če ima človek dva psa doma? Ki ti še "pomagata" npr. študirat? Hm? (  Evil ) Mislim, da bi ta velik pes kar sam vzgojil ta malega. No ja..... ali pa bi ta mali ta velikega.... Hmmm.....  predaja  Grin  Grin
Logiran
bela_tacka
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #556 : četrtek, 24.05.2012 : 13:12:24 »

Barbarela,  Cheesy kako lepo ime. Upam, da se najde družina, ki ji bo pupica polepšala vsak dan. In jih do solz nasmejala. Tako kot nas naš Jimi ;-)
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #557 : ponedeljek, 28.05.2012 : 07:36:28 »

Hmmm.... ja, bela_tacka, če taka družina obstaja, naj se kar hitro javi, ker se mi zdi, da me je glede te male Barbarelle nekaj pičilo.... Khm.... Je tolk luškana, da je čisto mogoče, da doma ostane.  Shocked Shocked Roll Eyes Auč.  butnglavc Mi smo res eni butci.  Huh
Logiran
bela_tacka
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #558 : ponedeljek, 28.05.2012 : 09:46:52 »

 Cheesy
Logiran
martincek
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #559 : ponedeljek, 28.05.2012 : 12:30:09 »

Wiii...kar 3 Smiley sej če bo preveč pa jo k nam kdaj pripeljete v varstvo Wink
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #560 : torek, 19.06.2012 : 13:40:26 »

Pri nas je zdaj takole: imamo samo še 4 pse. Ostali so že šli. Tajga in Pika se vidno umirjata, mala dva, ki sta še pri nas, pa tudi vsak dan kažeta vse več inteligence in zvitosti: Biscuit (on gre v tujino) se crklja kot zmešan, odkril je človeško posteljo - ponoči spi pod njo, zjutraj pa se sme malo pocrkljat na njej. Seveda takoj pade v hrbtno pozo in potem ga je treba čohat po trebuščku. Barbarella - mi jo zdaj kličemo kar Miša (ker je taka majcena) - pa je že osvojila vajo, kako se pride s človeške postelje na tla in se pri tem ne ubije. Biscuit npr. tega še ni odkril.... Fantek pač.  Roll Eyes Evil

Kolikor imam poročil o malih kužkih iz našega legla, ki so že v svojih novih domovih, je vse v najlepšem redu - vsi so se že lepo vključili in uživajo skupaj s svojimi ljudmi. Moram reči, da je to tisto, kar mi je najbolj všeč in me res zadovoljuje - kužkom smo našli res prave človeške partnerje za vse življenje!  Cool Kužki naši zlati, lepo se imejte in zabavajte svoje ljudi, ker potem bodo tudi oni zabavali vas!  Smiley

V četrtek bo Biscuit dovolj star, da ga cepimo proti steklini. Po vsej verjetnosti bo cepljena tudi Barbarella, ki še kar nima izbranega človeka zase. Hmmmm..... Pa tak srček je....  ljubezen Hja, mogoče pa bo res ostala naša, tale miška....  Roll Eyes  veselje
Logiran
bela_tacka
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #561 : torek, 19.06.2012 : 13:58:31 »

Ne vem kako vam uspe. Meni se najbrž ne bi uspelo ločiti od vseh teh kepic. Zato bolje, da ostanem pri enem kastriranem samcu. Vsaj zaenkrat ;-) Vesela bi bila kakšnih novih (zadnjih) slikic ;-)
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #562 : torek, 19.06.2012 : 21:14:10 »

Eh, bela_tacka, tudi jaz si nisem čisto na jasnem, kaj sploh delamo. Tokrat je drugače kot prejšnjič, mladičev je bilo mnogo več, pomaga tudi, da niso odšli od nas vsi naenkrat. To, da imamo še dva, res pomaga, ker je slovo postopno. A vsakič, ko pomislim, da gre za pravo slovo in da teh psov po vsej verjetnosti ne bom videla nikoli več, me .... zvije. Jasno. Težka je vzrediteljska. Zato raje ne premišljujem preveč. Zdaj zgolj pazim, da tudi punco učimo vsega, kar ji bo koristilo v novem domu, pa kjer koli že bo to.

Nove slikce so na ****** - v rubriki Novice (bližnjica na galerijo z novimi slikami: ******). Ampak opozarjam na visoko stopnjo cukra - ogledujte si na lastno odgovornost! hehehe...  Evil
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #563 : sreda, 04.07.2012 : 09:42:20 »

Evo, vsi naši mladički so oddani in so že v svojih novih domovih. Zdaj je vse odvisno od njih samih. Upam, da bodo svoje nove lastnike/skrbinke kmalu navili okoli prsta (krempeljca), da jih bodo ljudje spet nosili po rokah... Srečno, kužki!  Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #564 : sreda, 04.07.2012 : 14:29:44 »

Nove slikce so na ********* - v rubriki Novice (bližnjica na galerijo z novimi slikami: **************). Ampak opozarjam na visoko stopnjo cukra - ogledujte si na lastno odgovornost! hehehe...  Evil

Res so zelo lepe slikice in pocukrane ljubezen, sploh tista z mamico in mladičkom ljubezen mi je zelo lepa in tista v samokolnici, kako se vozi srček mali... in super internetno stran imate, vse pohvale. Smiley
Logiran
Melody 1
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 61


« Odgovor #565 : sreda, 22.08.2012 : 12:18:27 »

Izgleda, da ste vsi ljubitelji havancev zaspali, ali pa ste mogoče tako dolgo na dopustu.
Ali gre kdo v Trbovlje?
Logiran
martincek
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #566 : sreda, 22.08.2012 : 12:49:27 »

je bolj živahno na ta drugem forumu Smiley mi do kopra počivamo oz se hladimo pod klimo Smiley srečno za trbovlje!
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #567 : četrtek, 23.08.2012 : 15:31:05 »

Srečno v Trbovlju želim tudi jaz.. Smiley
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #568 : petek, 14.09.2012 : 19:17:26 »

Hojla!  Smiley
Po dolgem premisleku smo se odločili, da našo Piko spet pokažemo na razstavi. Gremo v Koper. Me prav zanima, kaj bo.... po vsem tem času..... in vsem tem česanju...... in domačih nalogah....... Hmmmm....  Roll Eyes

Hej, a ste v redu vsi?  Huh Mislim, tiho je tukaj in to.... zelo tiho. No ja, počakajte, da pride Koper! hehehe...  Wink Cheesy
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #569 : nedelja, 14.10.2012 : 21:18:47 »

Živjo!  Smiley

Pika je carica!   bravo   Afro Premagala je dve (  Shocked ) psici, starejši seveda, in dobila najprej CAC v svojem razredu (vmesni), potem pa še CACIB, ki ga je speljala eni italijančici izpred nosa!  Shocked Ha!  Cheesy Grin Tako smo veseli....  kar naprej jo crkljamo Kiss A veste, da to pomeni, da je Pika v bistvu otvorila odrasli šampionat? Ker mladinskega že ima... barbika!   Wink Grin Grin

Vam povem, psice so zakon!  Cool
Logiran
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: havanski bichon
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines