mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 13:15:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: havanski bichon
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42   Dol
Natisni
Avtor Tema: havanski bichon  (Prebrano 121246 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #570 : ponedeljek, 15.10.2012 : 22:16:44 »

Čestitke za super uspehe Cheesy bravo Cheesy, in veliko poljubčkov obema lepotičkama! Kiss Kiss
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #571 : torek, 16.10.2012 : 09:08:28 »

O, Lynn, hvala za čestitke! Smiley Sicer se mi zdi, da sem pozabila povedat, da je Pika tekmovala le v nedeljo, ker smo v soboto špricali (malo smo zboleli, ali kaj). Tako da je sobotna ekipa imela bistveno lažje delo, ker je konkurenca manjkala....  Evil  Roll Eyes Hecam! hehehe  Cheesy Grin

Ampak je pa bilo v Kopru v nedeljo skoraj kot na prireditvi Blato Otočec... res , blato do kolen! Strašno! In mi s temi malimi, dolgodlakimi, skoraj belimi cucki, ki zaradi vsega tega blata še na tla niso smeli stopit.  Tongue Komaj smo zvozili.

Aja, in zelo sem bila navdušena nad sojenjem sodnice Alenke Pokorn, zlasti zato, ker se je z vsakim razstavljalcem po nastopu še malo pomenila in ga opozorila tako na pomanjkljivosti kot na vrline njegovega psa. To so same dragocene informacije za naprej in tega po navadi iz opisa ocene na tistem listu ne izveš. Skratka, zelo smo zadovoljni.  Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #572 : torek, 16.10.2012 : 20:05:41 »

Iskrene čestitke! Kar pa se tiče psic... Ziher so zakon Wink
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #573 : torek, 16.10.2012 : 20:41:34 »

O, nezzek! Hvala!  Smiley Cheesy

Veš, sem gledala tiste samce povsod okoli.... in moram reči, da so njihovi lastniki nekam izdatno hvalili mirnost in ubogljivost obeh naših kokic - Pike in Tajge (medtem ko sem Piko rihtala za v ring, je Tajga mirno ležala v kletki, vsa počesana in izkušena in....  Roll Eyes ). Pika pa je še kar stoično prenašala tisto česanje, ki ga sicer sploh ne mara (je bilo obdobje, ko se šibala skrit pod posteljo že samo, ko sem krtačo prijela v roke... oh ja). Torej, te pohvale so mi dale mislit, da so pa morda, ampak zgolj samo morda samci cele pošasti ali kaj, da se njihovim lastnikom zdita dve samički tako pridni bitji. Čeprav jaz zelo dobro vem, kaj je to samica - to je tisto muhasto, sitno in zamerljivo bitje, ki se vsaj dvakrat letno spremeni v - jah, gonečko, ane.  Roll Eyes Tongue  Grin
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #574 : sobota, 27.10.2012 : 09:21:31 »

Pika je zdaj prijavljena za razstavo Šempeter/Vrtojba, ampak samo za nedeljo. Torej, na martinovo bomo spet lovili nazive in ocene. Trening med prazniki? Seveda!  Smiley  Tajga bo pa občinstvo.  Tongue
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #575 : nedelja, 11.11.2012 : 23:33:30 »

Pika je res carica!  Cool Danes je v Vrtojbi zbrala vse tole: odlično I, CAC, CACIB in še BOB!!!  veselje Cheesy

Mi smo tako ponosni.....  ljubezen ljubezen ljubezen objem   No, priznati pa je treba, da je bila Pika edina havanka danes. Ampak, saj veste, tekmuje se tudi s standardom. Sodnica ji je prisodila odlično ujemanje s standardom in potem so padli vsi ti nazivi. Men je to ful dobr.  Smiley

Ampak najboljša je bila pa Tajga. Ona je vse to gledala s častnega mesta zraven ringa (v klobčič zvita je ležala na svojem stolu) in si mislila: to ni še nič... bo treba še malo žgancev pojest, punči....  Evil  huh butnglavc Kljub temu sta domov grede spali na zadnjem sedežu kar ena čez drugo.   Shocked Tega pri nas nismo vajeni, veste. Res škoda, da nisem slikala tega, ampak zgleda da sta bili premraženi (al kaj), ko se je pa tam v Vrtojbi popoldan ulilo. Joj, kako se je Pika tiščala ob Tajgo.... Tajga je pa kar spala ("nč nočm met s to... važičko, huh").  Lips Sealed

Naslednji teden pa ... Zagreb!!!!! Tisto bo pa res trenutek resnice - po mojem bo ful enih havancev tam. To bo še hec. Cheesy
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #576 : četrtek, 15.11.2012 : 23:31:49 »

Hehehe... saj vem, da je malo čudno, če se človek tudi na forumu sam s sabo pogovarja, Cheesy ampak res moram tole povedat:

Jutri gremo v Zagreb. Razstava, ne. Naši punci to očitno zelo dobro vesta (no,mogoče ne ravno za destinacijo), ker cepetata in tulita kot ubrisani, ker vidita, da pakiramo. Pismo, res lahko rečem: sam še govort ne znata...  Roll Eyes
Logiran
Melody 1
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 61


« Odgovor #577 : petek, 16.11.2012 : 08:06:27 »

Čestitke Piki! Cheesy Mi smo bili v Vrtojbi v soboto in smo bili tudi zelo zadovoljni.
Ultrazvok je potrdil, da bomo v decembru dobili mladičke. Mamici zdaj bolj poležavata in nočeta nič jest, zato spet kuhamo "kurje župce" itd. Upam, da bo vse v redu in da bodo zanimive barvne kombinacije.
Veliko sreče v Zagrebu!
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #578 : ponedeljek, 19.11.2012 : 16:08:45 »

Dragi moji, povem vam tole:

Naša mala Pika (Sirius Superstar's Dixie Diva) je včeraj, 18.11.2012, osvojila šampionat Hrvaške in sedaj nosi naziv CH-HR!!!!!!  bravo veselje objem ljubezen

Na razstavi CACIB Zagreb 17. in 18. 11. 2012 je osvojila dvakrat naziv CACIB, v nedeljo (18. 11. 2012) pa tudi BOB!!!  Cool V nedeljo je premagala vse samce  Evil, ki jih je bilo 6, med samicami pa je bila v bistvu edina, saj se dvema samičkama iz razreda Mladi očitno ni uspelo prebiti v izbor za BOB.

Joj, kako smo ponosni nanjo!  bravo ljubezen ljubezen
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #579 : ponedeljek, 19.11.2012 : 16:15:07 »

Melody1, čestitam za UZ! Decembra bo paimel božiček/dedek mraz ful dela... Takoj na to pa tudi vsi vi ta domači! hehehe...  Wink
Logiran
Melody 1
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 61


« Odgovor #580 : ponedeljek, 19.11.2012 : 19:07:29 »

Čestitke Piki1 Cheesy To pa je bil res velik podvig, res ste lahko ponosni! Od kod pa so bili drugi havanci?
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #581 : torek, 20.11.2012 : 09:31:08 »

Se trudim pripeti slike, a mi ne uspe. (štor  Roll Eyes ) Zato pripenjam link na galerijo za CACIB Zagreb 2012 na naši spletni strani: ***********

Melody1, hvala za čestitke! Pika je res taka lepa kužica, ampak razstavljati se pa ne mara prav dosti. Kakšne vaje je počenjala na mizici v ringu!  Shocked jezen Če bomo še naprej hodili po razstavah z njo, jo moram naučiti manir.  Evil

Drugi havanci so bili bodisi iz Hrvaške bodisi iz Madžarske, eden je bil pa iz Maribora - Kaj (Velvet Story Kaylash). Bom napisala vsa imena tekmovalcev, ko pridem do katalogov. Hja, eni so bili kar nevarni.... En Madžar je že bil tak, v soboto je dobil BOB... No, v nedeljo je pa bila taka "nevarna" naša Pika!  bravo  objem ljubezen
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #582 : torek, 20.11.2012 : 20:00:45 »

Čestitke tudi od mene za super uspeh... bravo Smiley
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #583 : torek, 20.11.2012 : 20:50:38 »

Lynn, hvala!  Smiley

Melody1, ostali havanci v Zagrebu so bili naslednji (grem od najmlajših do najstarejših):
Samci:
Vmesni: 1. Vita's Masterpiece Wally;
Odprti: 1. Vita's Masterpiece Waldo; 2. Christa's Jumpy Clown Ricardo; 3. Velvet story Kaylash;
Prvaki: 1. Domoszloi-Vadasz Don Giovanni; 2. Bunny Hunter Happy;

Samice:
Mladi: 1. Vita's Masterpiece Dixie; 2. Vita's Masterpiece Dizzy;
Vmesni: 1. Sirius Superstar's Dixie Diva.

To je vse, kar je bilo od havancev. Upam, da se nisem zatipkala pri teh imenih....  Roll Eyes Prvi dan je BOB dobil samec Bunny Hunter Happy, drugi dan pa kot že rečeno naša Pika. Drugih rezultatov se pa ne spomnim.  Tongue
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #584 : ponedeljek, 26.11.2012 : 21:41:19 »

Super, iskrene čestitke!!!!!!! Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: havanski bichon
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines