mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:35:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 125   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullterier - čvek  (Prebrano 194867 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
goa
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 70


« : torek, 17.06.2003 : 10:45:55 »

Zadnjič sem videla enga res zlo lepga bulterierja bele barve.Najprej mi ti psi niso bli nevemkaj samo tist je biu pa krasen,še posebno ker je biu čisto bel.A se da v Slo tut dobit bulterierje in če kdo ve približno okrog koliko se gibljejo cene..

[spremenjen naslov teme; Jana]
Logiran
Serial Thrilla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #1 : nedelja, 22.06.2003 : 21:06:15 »

Bok!
Bulterijeri ne trebaju puno šetnji ni istrčavanja,oni trebaju društvo i stvarno trebaju nekoga tko ima dosta vremena da provede sa njim -pogotovo dok je štene... Ja ih imam 3 pa govorim iz iskustva....U sloveniji još nema uzgajivača ali mislim da će uskoro biti... Cheesy
Logiran
u-r-s-h-y
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #2 : nedelja, 22.06.2003 : 21:32:00 »

Elow!! Moj sosed je imel 2 bullterierke toda njuna usoda se je zalostno koncala toda sedaj ne bi o tem... Rada bi povedala da so bile psicke tako scrklane in nikoli niso nobenem nc naredile tako psu kakor cloveku...Toda on se je njima res posvetil kolikor se je lahko seveda je njegovo "delo" in veliko ljubezni obrodilo sadove imel je psa katera sta mu to duplo vracala!! Ce se odlocis za tega psa moras vedeti da bo treba trdo z njim delati in z veliko potrpezljivosti in se vec ljubezni... To ni pes za ljudi ki imajo psa prvic ker je potrebno vsaj malo izkusenj in iz njega nastane ljubec pes ki je pripravljen iti do skrajnosti za svojega gospodarja...Seveda je pa v zgodovini sodeloval v bojih z biki in psmi toda s pravilno selekcijo so nekako izkuseni kinologi uspeli popraviti znacaj tega psa tako da je bolj zaupljiv in privrzen gospodarju!! Lep pozdrav ursa  & 3 pasji musketirji
Logiran
goa
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 70


« Odgovor #3 : sreda, 25.06.2003 : 10:53:27 »

Oj!
Zadnjič sem v oglasniku zasledila oglas,podarjali so psičko Bulterierko,pisalo je da je prijazna,vendar je bila stara že 5 let.
No ja klicala sem šele 1 teden po objavi oglasa in zdaj je že oddana.Če pa bi jo še imeli bi "laufala" po njo..ali mogoče veste za koga ki podarja Bulterierko,lahko tudi na Hrvaškem..podarja pa zato ker sem komaj končala srednjo šolo in še nimam dohodkov,seveda za hrano in drugo oskrbo ni problema,ker imam zelo prijazne starše Wink samo so mi pa že zdavnaj povedali da mi toliko denarja pa ne dajo za psa in vemo,da so Bulterierji kar dragi..mora pa biti psička,ker imam doma že 2 psa in da ne bi bilo problemov..
LP,Maja
Logiran
goa
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 70


« Odgovor #4 : nedelja, 06.07.2003 : 17:50:26 »

Tisto kar piše zgoraj,da iščem bulterierja je bilo za mojega prijatelja...ga je že dobil  tako da preklicuje.....sicer je samček ampak ker ga bo od malega imel skupaj z svojima ostalima psa najbrž ne bo problemov..
Logiran
goa
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 70


« Odgovor #5 : torek, 15.07.2003 : 10:18:51 »

Jah čisto njegov je v bistvu samo pitbull,rotvajlerja sta od očeta..Tako da kadar kam gre in to ima sabo samo pitbula..ja socializiran pa je ker se je zadnjic igral z mojim psom,sta pa oba enake starosti(10mesecev)..no ja v bistvu niti ni bila igra ampak je pitbull mojega obupno hotel naskočiti tako da so na koncu mojemu popustili živci.. Cheesy
Samo ima pa njegov pes par slabih izkušenj z drugimi psi,med drugim ga je ko je bil majhen napadel labradorec...si morte mislit??
Do ljudi pa je res največji mucek..
Logiran
Serial Thrilla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #6 : torek, 15.07.2003 : 10:59:07 »

Bok!
Preporučujem tvom frendu da si nabavi kujicu bulterijera i to čim mladju (2mj.)....Tako če mu biti lakše naučiti pse na zajednički život...govorim iz iskustva imam 3 bulterijera i am.staforda....
LP
Logiran
goa
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 70


« Odgovor #7 : torek, 15.07.2003 : 21:47:09 »

Malo kasno..več si je nabavio mužjaka..ali ima 2 mjeseca..a kako se razumiju tvoji psi?Mislim..Stafford i Bullterieri...?
Logiran
Serial Thrilla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #8 : torek, 15.07.2003 : 22:33:12 »

Moji su ok ali je uloženo puno truda...dvije najstarije(bulica i staff.) su bile problematične jer su obje htjele biti alfa psi....
Sada je sve ok ali moraju biti pod nadzorom....Svi drugi bulovi su ok međusobno i sa drugim psima i sa starim damama....
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #9 : nedelja, 20.07.2003 : 22:18:01 »

Pozdravljeni!!!
A obstaja sploh kak vzreditelj v Sloveniji ki ima oz. vzreja bullterijerje.
Bully a mi lahko poveste a imate vi svojo psarno?
Hvala
Logiran
Serial Thrilla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #10 : ponedeljek, 21.07.2003 : 11:00:41 »

Pozdrav!
U Sloveniji još nema uzgajivača ali se nadam da će ih biti u skjorije vrijeme...Da ja imam uzgajivačnicu pogledajte na    ***
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #11 : ponedeljek, 21.07.2003 : 19:07:56 »

Lep pozdrav!!!  
Bully za vas imam par vprašanj;
Zanima me ali je ta pasma zamerljiva? Kakšen je do drugih psov? Kako se obnaša do psa ki je že v družini. Namreč imam Whippeta in s fantom bi si kupila čez en čas tudi bullterijerja. Kako bi se razumela- mislim na to da je moja nežna in zelo fina pasma , bullterier se mi pa zdi čisto nasprotje?! Moj fant je zelo strog glede vzgoje kako to vpliva na bullterierja? Ali je zamerljiv kadar ne more doseči svoje volje? Mi lahko poveste približno ceno za mladiča ki ima rodovnik- če ni skrivnost? Od kje do kje se cene gibljejo?! Ko se bom odločila za nakup ali lahko pokličem vas za nasvet?
Najlepša hvala
Logiran
Serial Thrilla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #12 : nedelja, 27.07.2003 : 21:46:54 »

Bulterijeri nisu psi koji bi se zamjerili nekome,jako je važno kada kupite štene da ga odmalena počnete odgajati pravilno...
Odlučite šta čete mu dopuštati a šta ne i u tome budite dosljedni....Ako se pravilno brinete o psu i socijalizirate ga neče biti nikakvih problema...
Logiran
Blade
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 20


« Odgovor #13 : sobota, 13.12.2003 : 23:07:10 »

DOBER VEČER!
moj prijetelj bi rad kupil bullterierja,ampak ga nikakor ne dobi brrez rodovnika ali iz slpvenije.zanima me kako je pasma razširjena pri nas,in kako ljudje pridejo do teh psov.poznam že dva takšna lastnika,in zanima me
če ni nikakršne druge možnosti,kot da nekako zbere denar in ga kupi z rodovnikom,če se ga bo še sploh dalo dobiti????1111
Logiran
amir
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 1


« Odgovor #14 : sreda, 17.12.2003 : 09:48:25 »

LP
Meni osebno so Bullterrierji najbolsi psi, in po zgledu in po karakterju, se posebej ko ga je moj sosed kupil, sm se dobesedno zaljubil v njega.
Dal je 1000 evrov in je potomec sampijonskih starsev, tko da mislim da se da malo cenej dobiti navadnega s rodovnikom. Na zalost se jih v SLO neda dobiti od kakega rejca z papirji Sad Alternativa je hrvaska od koder ga je on tudi dobil.
Povem vam da je ta pes nekaj posebnega! Prijazen do tujcev in ubogljiv.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 125   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines