mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 08:09:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 125   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullterier - čvek  (Prebrano 196688 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #30 : sreda, 14.04.2004 : 20:12:00 »

hojla!
bully: možem da pitam pa gdje je Beča u Hrvatski? pa zanima me je blizu zagreba ali gdje je to prvi put čujem za taj kraj sram
bullnay: če si bila pri tanji potem si sigurno videla našega willya. on je bel z veliko črno liso na očesu. razstava v grosuplju je v nedeljo 18.4. in vsi psi se razstavljajo na isti dan. je pa to pri gradu boštanj pa se oglasi če boš imela čas Grin
Logiran
Serial Thrilla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #31 : sreda, 14.04.2004 : 21:10:00 »

Hej!
Izložba je u Stockerau, cca. 12 km od Beča u Austriji, specijalna izložba austrijskog bulterijer kluba...info i prijavnicu možeš skinuti sa  www.bullterrier-club.at

Ana
Logiran
Sian
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #32 : sreda, 14.04.2004 : 21:35:52 »

                  Pozdravljena Anči!

Beč = Dunaj (Avstrija)! Cheesy Wink


                               Pa,pa.....
Logiran
Serial Thrilla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #33 : sreda, 14.04.2004 : 22:27:16 »

Hvala nisam se mogla sjetiti!!! Wink
Logiran
bullnay
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 23


« Odgovor #34 : četrtek, 15.04.2004 : 06:47:38 »

a_n_č_i pozdravljena!

verjetno sem videla tvojega Willy-ja. Ko sem bila jaz pri Tanji še noben ni bil oddan, bom pregledala slike, ki sem jih takrat naredila, pa bom vidla kater pikec je tvoj.
No eno imam pri sebi, a Willy-jeva lise sega do ušesa in še malo čez? No jaz sem se odločala za punčko, pa še nisem mojga Naykota prebolela tako da smo rekli, da bomo še malo počakali.

Res je, da me izredno veseli, da je še kdo ljubitelj te pasme. V 11 letih sem poslušala take in drugačne zgodbe in sem resno mislila, da bo ta pasma v Sloveniji zginla.

Se vidimo v soboto v Grosupljem, kdaj se začne?
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #35 : četrtek, 15.04.2004 : 09:49:30 »

ellow! aha torej je ta razstava na dunaju no saj to ni tolko daleč Smiley
bullnay: ti si rekla da imaš slike tanjinih bulčijev mi lahko pošlješ na moj mail ana.desman@guest.arnes.si tko da bom imela še kakšno sliko od willya. drugače pa le bil v leglu en z rjavim učom pa ena punčka s črnimi ušesi, naš willy pa ima črno oko. dzugi pa niso bili tako zelo dvobarvni. razstava se začne tam okoli 9.30 pa le pridi Cheesy
bully: ja sam gledala na onoj avstrijski strani a nisam našla prijavnice možete mi vi poslati prijavnico na moj mail?
Logiran
bullnay
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 23


« Odgovor #36 : četrtek, 15.04.2004 : 12:13:11 »

Anči poslala sem ti eno sliko.

Se vidimo v nedeljo, ..
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #37 : četrtek, 15.04.2004 : 18:24:55 »

bullnay: hvala za sliko in ja willy je un ki ima črno okoli očesa proti ušesu. dva sti na sliki še manjkata in to sta samiška ki je bela in ima črna ušesa in pa samček z rjavim monoklom.
Logiran
bullnay
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 23


« Odgovor #38 : petek, 16.04.2004 : 06:42:04 »

Poslala sem ti še dve sliki, kjer se bolje vidi tvojega Willyija. Na eni se vidi še moja roka k ga božam. Lubica s črnimi ušeski je bila v zgornjem nadstropju, ker je imela operacijo. Njo sta kupila rejca iz Krka Stjepan in Anamarija.

No bove še kakšno rekli v nedeljo.

Logiran
Serial Thrilla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #39 : petek, 16.04.2004 : 21:16:19 »

Evo novog linka na kojem su i slike kako doči do tamo. http://www.bullterrier-club.at/html/clubschau.htm
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #40 : sobota, 17.04.2004 : 07:00:58 »

bullnay: hvala za slikce ja ful so lepe Cheesy pa v nedeljo pridi jst bom mela eno črno srajco oblečeno pa me kr za rokav pocuki.
Logiran
Serial Thrilla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #41 : ponedeljek, 19.04.2004 : 13:46:58 »

Pozdrav!
Kako ste prošli na izložbi ?
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #42 : četrtek, 29.04.2004 : 12:11:58 »

bullnay: alo kako si kaj? nič se mi nisi oglasila po razstavi? no in kakšen se ti zdi willy? zdaj imamo še eno bullterrierko lolo . opravičujem se ti da si nisem vzela veliko časa zate ampak na teh razstavah je taka evforija ker je psov preveč!!!
drugače pa upam da boste ljubitelji bullterrierjev prišli 30.5. v avstrijo v stockerau na specialko bullterrierjev tako da se bodo vaše oči naužile lepote Grin
lp anč
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #43 : četrtek, 29.04.2004 : 18:42:29 »

Pozdravček!
Ali ste danes gledali na animal planetu oddajo Breed all about, ki so predstavljali pasmo Bullterrier!
Uglavnem super odaja je bila!
Kako lepi bullterrierčki in pa kako se ameriški vzreditelji trudijo imeti čim bolj kvalitetne pse.
Hudo!
a_n_č_i kvala ti za mail in fotkice od Willya- so fenomenalne in imaš zelo zelo lepega bullčija!!!

Biby
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #44 : četrtek, 29.04.2004 : 19:31:06 »

biby kdaj pa je bila ta oddaja ? jst nimam animal planeta se mi zdi joj škoda da nisi snemala Cry ej a veš da smo kupili še eno bulterierko Lolo ti bom poslal še njene slikice oki?
a boš kej prišla na kakšno razstavo?
papa ana
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 125   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines