mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 04:16:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Izi bar - žurka za Horjulčke
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32   Dol
Natisni
Avtor Tema: Izi bar - žurka za Horjulčke  (Prebrano 67195 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #435 : sreda, 17.12.2008 : 11:59:02 »

Zdaj okoli pošilja mail, kjer piše:
"za člane zavetišča dobite od 5%-15% dodatnega rabata (po dogovoru) + 3% donacije za zavetišče."

Haha, ''za člane zavetišča''! Dejte jim vse Žulje in Bajse tja prpeljat pa naj jim da popust.'' Al kdo so ''člani zavetišča?'' Mogoče pa Smetka, Maša in Živa??  Shocked
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #436 : sreda, 17.12.2008 : 12:02:39 »

Ravno to o članih zdaj premišljujem - Smetke ni bilo, če je Čenček zopet direktoroval, pa Pšatko, bohve kaj sta se onadva zmenila, lumpa  Cheesy
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #437 : sreda, 17.12.2008 : 12:30:55 »

Tole je sicer neka druga zgodba, vam bo pa povedala veliko o tem, kaj se kar naprej dogaja v ozadju veliko "tako opevanih" pomoci, donacij, dobrodelnosti, blablabla ...

Pred casom se je javil gospod, ki upravlja nek portal. Registriral se je z namenom, da bi povabil vse mojpes.netove uporabnike na svoj portal, kjer so priceli z akcijo "v dobro Horjula". Ker nisem od vceraj, je ze ob sami registraciji dobil email, da ne bo slo zlahka, da objava povezave kar tako ni dovoljena. Zelel je telefonsko, dobil jo je in sva se zacela pogovarjati. Najprej, kako oh in sploh je njihova poteza, nato o tem, kaj za njihov nov "produkt" pomeni 4000 obiskovalcev dnevno, mnogi med vami ste med drugim tudi nekoliko custveno vezani na "predmet njihovega posla", nato pa tudi o tem, da ne nameravajo dati 10.000 €, ce bi nasi uporabniki tam toliko naklikali. Lahko mi verjamete, da bi naklikali se veliko vec, vendar je zame dogovor dogovor in ce nam nek dogovor ne ustreza, spremenimo pravila tako, da nam bo ustrezal. Ce bi rekli, da dajo do xy €, bi se pogovarjali na en nacin, tako pa so rekli, da toliko, kot bomo naklikali, ne dajo. Tudi za placilo reklame sogovornik ni zelel slisati. Naj bi slo namrec za dobrodelnost.
Moj edini mogoc odgovor na vprasanje, ali dopustim objavo ali ne, je bil NE. Ne glede na to, da je s tem Horjul ostal brez nekaj evrov. No, zdaj se je izkazalo, koliko so imeli namen dati. Akcija naj bi trajala do 31.12.2008, danes, ko sem pogledala, kaj se dogaja, pa je tam se vedno 100 €, kot je bilo pred dvema ali tremi tedni, ko sem zadnjic pogledala. In zapis, da je akcija zakljucena.
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #438 : sreda, 17.12.2008 : 12:42:48 »

Jaz sem razbrala iz Janinega posta tudi tole - pomemben je NATANČEN dogovor. Da se ve kdo koliko pije in kdo koliko plača Roll Eyes.
Sicer vem, da me nič ne briga, me pa vseeno zanima, kakšen je bil v tem primeru dogovor, ker je debata pač vroča:
Če je bil tak, da dajo vse, potem lažejo in kradejo Angry
Če je bil tak, da dajo del, potem so pač dali del Huh
Če ga ni bilo, potem ga pač ni bilo in je morala tukaj tista, ki narekuje delitev zapitka in obnašanje Angry
Če pa je bil dogovor tak, kot so oni dali, potem pa prav. Le da so nekam zavlačevali z izplačilom. Undecided
Itak da mi ni nihče dolžan polagati računov, da ne bo pomote, je pa vsa tale debata vezana na ta podatek.
Ostaja pa neizpodbitno dejstvo, da smo se imeli fajn Smiley.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #439 : sreda, 17.12.2008 : 12:46:51 »

eni se pa znajo okoristit! Angry Angry Angry
Kaj, a je bil 500 € tako velik znesek, da je bilo potrebno bar za nekaj časa zapreti, da bi si opomogli od šoka in izdelali strategijo čimvečjega zaslužka?!
Tole vse skupaj je res za bruhat!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #440 : sreda, 17.12.2008 : 12:53:11 »

Dogovor je bil tak, da vse, kar je čistega od prodaje pijače (rekli so, da bodo vzeli stran strošek nabave pijače in plačilo osebja) dajo zavetišču.
Logiran

Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #441 : sreda, 17.12.2008 : 13:01:20 »

Se pravi bi morali nakazati vsaj 283€ in od kje jim ideja o deljenem zaslužku? Ali je lastnik še sebe malo plačal? Joj kako sovražim take nategatorje.

Po moje sploh ne bi nič nakazali, če jim alexx ne bi začela težit.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #442 : sreda, 17.12.2008 : 13:02:21 »

Se podpišem pod Sasenko.
Tip je fajn zaslužil na naš račun, drugače ima itak zmeri baje prazno.

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #443 : sreda, 17.12.2008 : 13:27:26 »

Torej spadajo v prvo kategorijo packi nemarni Angry
Evo, se tudi jaz strinjam, da jih je treba zbutat v javnosti... T.j. - sporočit širši javnosti, kar se mene tiče, da iz koristoljubja nategujejo tiste, ki želijo pomagati. Pacek nemarni... Bo pa že Smetka povedala kaj bi ona rada da se naredi, gre le za njeno odločitev.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #444 : sreda, 17.12.2008 : 13:31:27 »

O ne ne tole pa ne bodo prišli takole na lahko skozi. Barabe.
Plus še nekaj on bo od nabave pijače zahteval povračilo vstopnega DDV-ja, ker ni on končni kupec te pijače.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #445 : sreda, 17.12.2008 : 14:04:11 »

Jaz sem tako v šoku (raz******na), da sploh ne upam/morem komentirat!  Lips Sealed

In če ste ve zapile SAMO 500 evrov, sem jaz papež!
Toliko sem jaz kasirala v eni zakotni oštariji 15 let nazaj!!!!!!

A za k******* 100 evrov so se Primorke pa Štajerka pa... vozile v Kranj?!?

**#$***&**=**(/%*** (v nadaljevanju vstavi poljubno število kletvic!)
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #446 : sreda, 17.12.2008 : 15:32:23 »


In če ste ve zapile SAMO 500 evrov, sem jaz papež!


Cela situacija v zvezi s tem (ocitno) nategom je obup ... Glede zgornejga citata pa sem se spomnila sledecega:
Nam Primorkam so v oci padle zelo nizke cene pijac. Res da ne hodim dostikrat ven na pijace in da so morda na Primorske cene mogoce visje ... A tiste nizke cene v Kranju sem pa vseeno opazila. Kaksne so se ostalim zdele cene pijac tisti vecer? Ali ste dobile racune )jaz nisem narocala - samo pila, hihi).

In se nekaj, cesar sem se zavedela sele kasneje, ko je ta 'stala' ze nastala: lastniki oz. kdor pac je bil v imenu lokala, so se pred zurko javili v tej temi in dajali navodila, kako priti do lokala in kje parkirati. Ze takrat mi je padlo v oci dejstvo, da niso nic vabili v smislu, ker gre za dobrodelno srecanje. Ce bi jaz imela bar in bi se sla taksno akcijo, bi stranke gotovo zelela privabiti zato, da se zbere cimvec za dobrodelne namene. No, sele zdaj mi je jasno, zakaj dobrodelnost in Horjul niso bili omenjeni v njihovem postu, hehe Wink

Eh, saj vem, da s tem pametnjacenjem prav nic ne pripomorem k resitvi problema, a morala sem zapisati, da se 'spucam', ker sem jeeeezna!!! 
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #447 : sreda, 17.12.2008 : 15:56:25 »

Kdo pa je potem pdopisal donatorsko pogodbo (saj jo morata podpisati obe stranki)? Če je bil dogovor da gre čisti zapitek Horjulu (minus osebje, minus stroški) je menda to v kaksni pogodbi zapisano ne? Če takšna pogodba ni bila zapisana prej (načeloma velja seveda tudi ustna pogodba, vendar ej težje dokazljiva seveda), lahko načloma zdaj pišejo vse kar čjo mi pa ni jasno kdo je to iz strani Horjula podpisal oz ce je sploh kaj podpisal?
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #448 : sreda, 17.12.2008 : 15:58:16 »

Nika2, za koktajl v življenju še nisem plačala samo 2 €, že 10 let nazaj je bil dražji. Sem plačala eno rundo in nisem dobila računa. Me je pa tam zmotilo res tak nezainteresiran odnos od natakarjev.

Cene pijače so bile očitno namerno znižane, da bi lastnik čim manj dal naprej.

Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #449 : sreda, 17.12.2008 : 17:11:45 »

nisem dobila računa.



A bi kdo znal tole dejstvo kako koristno 'uporabiti?'
Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Izi bar - žurka za Horjulčke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines