mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 21:17:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Roki - za vedno boš moj medo
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Roki - za vedno boš moj medo  (Prebrano 3024 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
*Tina*
otrok do 14 let
*
Sporočil: 15


« : četrtek, 30.10.2008 : 21:26:34 »

Včiraj 29.10.2008 ob 14h nas je zapustil naš zvesti doberi (najboljši) prijatelj Roki Cry Cry. Star je bil komaj 8 mesecev in 1 dan, vendar ga že tako močno močno pogrešam, da se mi zdi da mi bo srce počlo od žalosti. Samo 6 mesecev je bil pri nas in smo vse navčili, že 2 krat je tekel na cesto a je imel tako srečo da ni bilo avtov." V tretje gre rado " je pregovor. Od malega nevem zakaj je stalno tekal za traktojemi in včeraj se je zapodil za traktorjem, črna usodaga je vlekla naravnost na cesto, ni sploh poslušal ko smo ga klicali nazaj. Nasproti je pripeljal avto in ga zbil. Takoj smo ga peljali k veterinarju a mu ni bilo pomoči Cry Cry Cry Cry. Zlomiv mu je hrbtenico in je imel notranjo krvavitev Cry Cry Cry.
Roki je bil moj osebni medo.Roki zelo zelo te pogrešam  Cry Cry!!
ROKI:TI BOŠ VEDNO NAŠ MEDO TUDI ZDAJ KO NISI VEČ MED NAMI, NOSILI TE BOMO V NAŠIH SRCIH IN VEDNO BOMO MISLILI NATE  Kiss Cry!!!!
Počivaj v miru naš prelepi kuža Kiss Cry!!
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #1 : četrtek, 30.10.2008 : 21:40:22 »

Zal mi je za psa, a upam, da vas bo izucilo. Zalostno, da ste ga puscali brez nadzora. Ce ne drugega, mora biti pes na javnem mestu vedno na povodcu. Za njegovo smrt ste zal krivi popolnoma sami, vaso neodgovornost pa je nedolzna zival zal morala placati z zivljenjem. Morali bi si to ocitati.

Aja, pa upajte, da ,e voznik traktorja tako neveden glede zakonodaje, da vas ne bo prijavil oz. zahteval odskodnine. Do tega ima pravico.

In nikar si ne omislite nove zivali, ce mislite z njo ravnati tako neodgovorno.
A *Tina*, ti si se mlada, ti imas se dovolj casa, da uvidis, da za psa niste ustrezno skrbeli. Bolj me skrbi, da tega ne vedo tvoji starsi ... Ce bi ravnali odgovorno in upostevali zakone, tudi ti zdaj ne bi trpela.

Zelim ti, da bi ti odrasla v odgovornega cloveka, ki bo z zivaljo ravnal, kot je treba. Takrat pa ti zelim, da bi dobila novega pasjega prijateljcka in da bi te razveseljeval vrsto let.

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 30.10.2008 : 21:52:00 »

popolnoma se strinjam z Niko2: *Tina*, sožalje ob izgubi, a moraš vedet in dopovedat tudi tvojim staršem, da Rokiju ne bi bilo treba umret.
Roki - mirno spančkaj, naj ti bo lepo na mavrici.
Logiran
*Tina*
otrok do 14 let
*
Sporočil: 15


« Odgovor #3 : petek, 31.10.2008 : 00:54:45 »

1. Mi smo ga imeli doma na dvorišču.
2. Imamo ograjo, da ne bi šel na cesto.
3. Z njim smo ravnali vedno povsem odgovorno.
4. Ti ne moreš vedeti kako smo se ravnali do našega psa-ga nisi poznala,nas ne poznaš!
5. Nikoli ga nismo pustili brez nadzora vedno smo pri njemu.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #4 : petek, 31.10.2008 : 01:09:55 »

Tole se ne bere nič odgovorno. Vaša dolžnost je bila, da je pes vedno in povsod na povodcu. Pes sam ni kriv, da je tekel na cesto. To bi morali vi preprečiti.

Sožalje.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #5 : petek, 31.10.2008 : 09:28:04 »

Tina sožalje, ampak na žalost se moram strinjati z ostalimi puncami. Vem, da se včasih zgodi, da nam za trenutek uidejo, pa kljub temu je izključno na nas, da to preprečimo.
Sama bi se v takem primeru posula s pepelom in krivila najbrž še dolgo.

Upam, da vas je to sedaj izučilo.
Logiran
luna83
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 301


« Odgovor #6 : petek, 31.10.2008 : 10:40:55 »

Tina iskreno sožalje, ampak tudi jaz se moram strinjati z ostali puncami,.. tudi jaz imam doma mladega kužka starega skoraj osem mesecev, pa še nikoli ni bil spuščen razen na poligonu, kamor hodiva v šolo in ni nobene ceste v bližini,ker vem da bi če bi imel možnost,kot jo je tvoj očitno imel skočil na cesto. Raje ga imam celo življenje na povodcu!

Upam, da čimprej preboliš izgubo.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #7 : petek, 31.10.2008 : 12:07:51 »

Tina, 3., 4. in 5. točka sta seveda v popolnem nasprotju s tvojim prvim pojasnilom, kaj se zgodilo s psom. Žal, vsi delamo napake, nekateri jih plačajo, sama sem v tvojih letih večkrat imela več sreče kot pameti. Zaradi tega še ne mislimo,  da Rokija nisi imela res rada,  le  potegni pameten sklep iz svoje zgodbe.
Sožalje izrekam tudi jaz.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #8 : petek, 31.10.2008 : 13:14:08 »

Tina, tudi moje sožalje. Ampak punce imajo prav; v 6 mesecih je bil pes že tretjič na cesti... Odgovornost je vaša, žal. Naučite se kaj iz te napake. Moj Timi ima 11 let, pa še NIKOLI ni pobegnil na cesto.
Vsi vemo, da se nesreče dogajajo in nihče ne misli, da ste napake naredili zanalašč. Vsi pa upamo, da te napake ne boste nikoli več ponovili.

Lp, 5ra
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #9 : nedelja, 02.11.2008 : 21:42:53 »

Sožalje za Rokija...  Undecided   
Logiran
*Tina*
otrok do 14 let
*
Sporočil: 15


« Odgovor #10 : ponedeljek, 03.11.2008 : 12:44:30 »

Hvala !!
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #11 : nedelja, 09.11.2008 : 17:57:29 »

Sožalje. Cry
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #12 : nedelja, 09.11.2008 : 17:57:57 »

Sožalje. Cry
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #13 : nedelja, 09.11.2008 : 19:17:19 »

Sožalje, vem da ta trenutek ne rabiš tega, pa vendar; upam, da naslednjič ne bo v tretje gre rado. Zaradi vseh vas in predvsem zaradi psa. Toliko žalosti in bolečine bi si lahko prihranili! In eno pasje življenje tudi.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Roki - za vedno boš moj medo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines