mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 13:42:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group  (Prebrano 123351 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« : ponedeljek, 10.11.2008 : 12:09:38 »

Sem lump, nagajam, praskam, izsiljujem, uničujem,..............sem pa lep................in lepim je marsikaj dovoljeno in odpuščeno  Wink





Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #1 : ponedeljek, 10.11.2008 : 12:34:16 »

Ej, lepotec, ni jim hudega, imajo še vedno tepih na tleh! Wink Cheesy Grin
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #2 : ponedeljek, 10.11.2008 : 12:43:49 »

Ja, pa praskalnike imajo tudi še cele...  Roll Eyes

Sploh ne vem kaj je tako groznega, če te pač mački ponoči in zjutraj malce zbudijo...  Grin Tongue Grin
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #3 : ponedeljek, 10.11.2008 : 12:58:19 »

Če se pa tepihom kaj zgodi, bomo pa vsi skupaj culico naštimali in se odpravili k moji mami.
Praskalnik pa bom počasi naročila iz železa  Wink


Sem pa dobila rešitev glede nočnih rock koncertov (beri divjanje). Zadnjič se mi ni dalo več vsakih 15 min hoditi iz tople postelje kričat v dnevno in sem se skupaj s povštrom preselila na kavč in kričala lepo pokrita, na toplem.
Barabe mačje so pogruntale,da ni več haska zganjat kažin in so se vsi trije lepo namestili gor na meni.
Strašno fajn,sam jaz sem se počutila kot da sem imobilizirana,ker se nisem mogla premakniti niti za milimeter.
In zjutraj sem vsa polomljena in lesena odkrevsala v službo.

Aja, in ob petih zjutraj sta se za povrh še Rocco in Filip stepla na mojem trebuhu  Angry


.....tako da dajmo raje ostati pri občudovanju njihove zunanje lepote  Grin
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #4 : ponedeljek, 10.11.2008 : 15:06:44 »

Barabe mačje so pogruntale,da ni več haska zganjat kažin in so se vsi trije lepo namestili gor na meni.
Strašno fajn,sam jaz sem se počutila kot da sem imobilizirana,ker se nisem mogla premakniti niti za milimeter.
In zjutraj sem vsa polomljena in lesena odkrevsala v službo.

He, he, welcome to my world Tongue
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #5 : ponedeljek, 10.11.2008 : 15:19:59 »

He, he, welcome to my world
Ja, prav res dobrodošla med "kavčarkami"!   Wink
Pri nas je samo to po sreči, da sta SAMO dva (ki nekaj časa spita, potem se pa seveda zravsata - najraje kje okoli glave!!!!  Angry

Pa čestitam... si KONČNO le dojela kaj hočejo?!? Imeti te samo zase - ITAK!  Grin
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #6 : ponedeljek, 10.11.2008 : 17:33:08 »


Sem pa dobila rešitev glede nočnih rock koncertov (beri divjanje). Zadnjič se mi ni dalo več vsakih 15 min hoditi iz tople postelje kričat v dnevno in sem se skupaj s povštrom preselila na kavč in kričala lepo pokrita, na toplem.
Barabe mačje so pogruntale,da ni več haska zganjat kažin in so se vsi trije lepo namestili gor na meni.
Strašno fajn,sam jaz sem se počutila kot da sem imobilizirana,ker se nisem mogla premakniti niti za milimeter.
In zjutraj sem vsa polomljena in lesena odkrevsala v službo.

No,king-roy,tole varianto sem že sama zdavnaj pogruntala. Grin Wink Tongue Roll Eyes Cool
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #7 : ponedeljek, 10.11.2008 : 17:36:44 »

joj ste lušne, babe moje zlate Cheesy Grin (ojej, sej ne bo kšne zamere za "babe", a kva - sej veste, da je mišljeno v tanartalepšem pomenu besede!) Smiley
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #8 : torek, 25.11.2008 : 00:29:52 »

Byron je bil danes v Logatcu na pregledu za očke in se je zeloooo lepo vedel.  Kiss
Se je sicer fejst stiskal pri mamici in tatu, ni pa čisto nič praskal in se jezil.
Ga je ga.vet pohvalila,da je še lepši kot je bil.  Smiley
Fanta smo tudi stehtali in je pokazalo lepih 5.8kg.

Bomo pa morali nazaj na pregled enkrat po novem letu.l
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : torek, 25.11.2008 : 00:31:52 »

Vsi ste prišli, samo meni ni ratalo s tega hriba! Pa sem se ful veselila, da bo Coco morda vsaj malo videla... pride Tadej sicer drug teden, ampak ej... ful snega ravno danes?!
Kaj pa je rekel Tadej za Byrona? Razen da mora na pregled?
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #10 : torek, 25.11.2008 : 00:38:35 »

Veka je šla nazaj čez oko, pa ne zaradi infekcije-nima nobenega izcedka.
Možno je,da je kao tretja veka, samo študiram vzrok?  sram

Sem povedala,da je zadnje 14 dni dosti boljši tudi s kašljem in cihanjem in da se super razume z ostalimi.
Me malo skrbi,da ne delam kaj narobe.

Je rekel dr.naj še malo počakamo. Če gre zadeva spet dol z očka je kul, drugače moramo na pregled in se bomo zmenili ali pustit tako kot je oz.alternativa je odrezat veko.

Vsekakor si bom pred odločitvijo o posegu želela slišati tudi tvoje mnenje.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : torek, 25.11.2008 : 00:49:18 »

Ok.
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #12 : nedelja, 28.12.2008 : 00:31:15 »

Naše sonce-definitivno najbolj priden muc na svetu  Kiss



Logiran
Monster
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 219


« Odgovor #13 : nedelja, 28.12.2008 : 10:55:51 »

WOW, kakšna lepota!! Super fotke... (pa zverinica lepa za pojest.. Cheesy)
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #14 : sobota, 14.02.2009 : 02:48:46 »

Eno kratko poročilo po dolgem času.

Byron je še vedno najglasnejši maček v hiši. Toliko kot se on pogovarja, se vsi ostali skupaj ne.
Vsak večer pride na kavč, se udobno (on, ne jaz) namesti, zaspi in medtem zelo na glas prede.
Še vedno sem prepričana,da je on najbolj zadovoljen maček pri nas doma. Take volje in veselja do življenja ne vidiš vsak dan.
Obiski so pa še vedno fuj  Angry Čim zasliši tuje glasove, se odpravi v zgornje nadstropje in zaspi na priljubljenem fotelju.

Priljubljena poza.

(malo se je poredil)

Rocco ostaja hišni pozitivček; obožuje pse, mačke, obiske in hrano.
Še vedno se imata s Filipom najraje.


(dieta že trka na vrata)



Poscanke Zelde nisem fotkala, ker sem jezna nanjo. Danes mi je namreč polulala škornje  Angry in povrh vsega je še hotela pomagati pri čiščenju.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines