mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 11:41:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group  (Prebrano 123881 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #30 : nedelja, 15.02.2009 : 09:24:47 »

Hja, pri nas rože sicer preživijo mačke. Mene težje Tongue
So pa mačke (sploh ta starejša) uspele popolnoma uničit tapecirana vhodna vrata. Ne le, da je tapecirunga popolnoma zdemolirana, zdaj že živ les krampajo... No, večinoma Lady, pa ta mali si gre tist en krempelj ki ga sploh ima prav nagajivo na vrata brusit in pri tem pazi, da ima publiko Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #31 : nedelja, 15.02.2009 : 10:03:39 »

No da vas ne bo skrbelo. Ta zvezda je bila visoko in mackam nedostopna. Zato se je pa verjetn posusila, boga reva, ki je hitro romala v smeti  Tongue Pri nas so zdaj popularne umetne smreke  Roll Eyes
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #32 : nedelja, 15.02.2009 : 10:16:23 »

Pa travo obcasno tudi gojimo. Najde se pa tudi solata v hladilniku.  Tongue
Je pa pri zunanjih to drugace al kako? Da se ne lotijo strupenjac. Notranje verjetno to pocnejo iz dolgcasa  Huh
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #33 : ponedeljek, 16.02.2009 : 11:58:24 »

Tole o božični zvezdi sem pa vedela in ravno zadnjič opozorila prijateljico, ki ima muce doma, da naj jo raje čimprej umakne. So jo dali kar ven, na zunanjo okensko polico, ni prav dolgo živela Roll Eyes...ampak mačke so bile pa varne Smiley.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #34 : ponedeljek, 16.02.2009 : 12:01:02 »

Meni itak nihče ne nosi rož za darilo, božične zvezde mi gredo pa fejst na živce, okorh božiča jih je naokrog več kot plevela.

No, jaz sem včeraj elegantno rešila naša zagato z ostanki rož (beri štrclji). Sem jih mami peljala  Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #35 : ponedeljek, 16.02.2009 : 12:10:44 »

To je, kot bi si recimo Xena zaradi domačih zveri dala odstranit svoj ponos (nohte, da ne bo pomote...). Tko pač ne gre, ane? Tongue

Ha ha, FŽ, hvala za tale preblisk, saj sem se naglas zasmejala. Imaš prav, to tako ne gre! Zaradi Vixi in pesjanov na srečo pri meni niso bili potrebni kaki hudi preurejevalni maneveri.... kakšen močnejši sesalec sicer ne bi škodil, to pa je v glavnem tudi vse.

Se pa bojim, da bo vse drugače, ČE / KO bom v trenutku slabosti iz Horjula privlekla še Samota...., ker me Smetka zalaga s prav zanimivimi štorijami o njem in njegovem veselju do ... no, ja, recimo temu ŽIVLJENJA. Poudarek je seveda na ČE, saj ste razumeli, a ne?

Katarina
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #36 : ponedeljek, 16.02.2009 : 12:15:30 »

Xena, en tak dobronameren nasvet-bežžžžžžžžži kar te noge nesejo od belih mačkov z hmmmmmm "veseljem do življenja".  Wink
Imam enega predstavnika doma, pa mi ni bil niti opisan kot tak; si ne morem predstavljati kakšen je šele Samo  Grin

Je pa res,da so taki tapravi "borci" nekaj čisto posebnega in jaz mojega za noben denar ne zamenjam (niti takrat ko mi svojim obupnim zadahom po ribah, zazeha direkt v obraz)
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #37 : sreda, 25.02.2009 : 20:36:44 »

Byron ne ciha več-verjetno je slišal,da sem omenjala inekcije in si je hitro premislil.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #38 : sreda, 25.02.2009 : 20:39:42 »

Aja, a mi zna kdo razložit, zakaj ta naš Byron škiljo tako obožuje tepihe in deke.
Non stop je v Royevi kuči in se drsa po njegovi deki, enako dela v dnevni na pasjem ležišču.
Zadnje čase pa ima še fetiš na tepih v kopalnici.

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #39 : sreda, 25.02.2009 : 20:51:15 »

aha, fetiš na tepih v kopalnici mi je pa znan - moj Minimuc je isti. Kot da bi bil tepih skvačkan iz same čiste 100% mačje mete imam včasih občutek. Wink
Pa zdele, ko to pišem, mi je tud kliknilo, zakaj baš na tepih v kopalnici - najbrž zato, ka je to edini tepih v celi bajti?! Cheesy
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #40 : sreda, 25.02.2009 : 20:54:18 »

Tale vaš Rocco je isti lepotec kot naša Mikka.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #41 : sreda, 25.02.2009 : 21:00:37 »

Tale vaš Rocco je isti lepotec kot naša Mikka.

A potem se tudi vi križate v pričakovanju pomladi in letečih dlak po stanovanju. Mi že sedaj kot nori dirkamo po stanovanju za njim s furminatorjem.
Definitivno je en dolgodlakec v bajti več kot dovolj.
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #42 : sreda, 25.02.2009 : 21:34:22 »

Enako stanje je pri nas, z nje sfurminiram za celo vrečo dlak.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #43 : sreda, 25.02.2009 : 21:38:17 »

Enako stanje je pri nas, z nje sfurminiram za celo vrečo dlak.

Poznamo to štorjo, tačas pa maček z vso silo "sfurminira"mojo roko.
Pri nas doma se radi furminirajo samo "taplešasti"kratkodlakci. Še Filip,ki se boji samega sebe, se nekaj nastavlja.

Rocco pa niti slišat noče o kakršnikoli obliki krtačenja, Byron se niti dosti ne upira, on samo fejst ugrizne in potem spi naprej  Grin
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #44 : sreda, 25.02.2009 : 21:49:21 »

 Grin Grin
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines