mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 02:45:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group  (Prebrano 123815 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #45 : sreda, 25.02.2009 : 22:46:48 »

king-roy, si probala z mokrim glavnikom? To je namreč edini način pri nas, ki vžge, da še jaz obdržim vse ekstremitete po končanem postopku. Mogoče ga cuka, dolga dlaka je križ, še če je suh zrak, moker glavnik pa lepo drsi in spotoma vse pobere.

Zdaj imava vsak dan česalno seanso, prej je bila vojna takoj, ko sem odprla omarco, kjer je bila krtača Cheesy Cheesy
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #46 : sreda, 25.02.2009 : 22:52:24 »

Kaj pa vozlički? Pri Byronu bi se ta varianta verjetno obnesla, samo grizel bi še vedno,ker je to njegov hobi.
Rocco pa ima po hrbtu ponavadi kar precej vozlov.
Razmišljam,da bi sprobala mojo krtačo za lase-tisto,ki se rabi za razčesavanje frizur. Mene ne cuka močno, mogoče bi bilo tudi mačku ok.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #47 : sreda, 25.02.2009 : 22:57:03 »

Tale varianta, vsaj pri Mili, odpravi tudi vozličke. Nekaj populi ven (tisto, kar se že slabo drži), ostalo pa verjetno voda razrahlja in stvar reši. Na razstavi sem videla tudi, da na glavnik dajejo puder, ker se baje lepše češe in manj cuka, nisem pa probala.

Jaz imam en navaden plastičen glavnik, tak "delavski"  Cheesy in ga preden začnem dam pod vodo, potem ga narahlo posušim na brisači, da še malo vode ostane med zobmi, in potem začnem. Vsakič, ko poberem dlake dol ga ponovno dam pod vodo in malo posušim.

Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #48 : sreda, 25.02.2009 : 22:59:13 »

O hvala, bomo poskusili.

Imaš mogoče še kakšen recept kako obdržati mačka pri miru?  Wink Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #49 : sreda, 25.02.2009 : 23:05:00 »

Prav sladko sem se nasmejala Grin Grin Grin
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #50 : sreda, 25.02.2009 : 23:07:36 »

malo off topic- Nika2, preberi maile  Angry Wink
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #51 : sreda, 04.03.2009 : 18:29:33 »

No, pri nas smo skoraj vsi "pokvarjeni".

Byron je itak škiljo in boljša polovica pravi,da tudi podstrešja nima pošlihtanega, Filip se zenkrat še drži (če izvzamemo to,da se boji samega sebe);
ostali so predebeli in asmatični,
drugi so kronično presuhi
tretji pa imajo povečane bezgavke in bodo kmalu imeli marogasto rit od šibe, če se ne bodo začeli kulturno obnašati.

In jaz sem seveda presrečna.

In sedaj pitanje???

Kako oklestit mačka za 1,5kg? Maček mrzi dietne brikete, živi za konzervice, je VEDNO lačen in če se njegova lakota ne poteši, postane destruktiven.

Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #52 : sreda, 04.03.2009 : 18:30:48 »

Pa še to, a je možno,da moj opran rošo (Byron) postaja vedno bolj rošast po glavi?
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #53 : sreda, 04.03.2009 : 18:48:11 »

Hja, hujšanje?!?  Angry  Lips Sealed  Roll Eyes

Mi probavamo že nekaj časa. Nismo ravno ful shujšali, se pa vsaj ne redimo več!  Wink
A si probala EaglePack ribje dietne brikete? Pri nas so se obnesli - jih jesta oba (pa čeprav NE marata nobenih dietnih!). Čudež, ti pravim!  Tongue
Pa Almo Nature light konzervice zmešane z malce tople vode, pa seveda občasno vseeno malce pustega kuhanega piščančka... ko se pa vmes DEREEEEEEEE, mu pa daš malce kozjega mleka.
Pa migat, migat...  Roll Eyes

Tole približno je naš doktorat na to temo! Če češ še kaj več... pa veš kje dobiš!  Wink

ps: sožalje za "pokvarjene"... če češ (še) enega čisto normalnega (mačka, seveda), ti ga z veseljem zrihtam... da ti vsaj malce povprečje popravi!  Wink  sram
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #54 : sreda, 04.03.2009 : 19:54:17 »

king-roy, malo heca in malo zares, kaj pa oprsnica, fleksi in vsak dan sprehajanje?
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #55 : sreda, 04.03.2009 : 21:21:20 »

king-roy, malo heca in malo zares, kaj pa oprsnica, fleksi in vsak dan sprehajanje?

Ma ne bi rada vozila mačka ven,če sam ne sili. Niti se mi to ne zdi tako strašna telovadba. Mamin (pol zunanji) maček je "kason" na štirih nogah,pa pol dneva nori po vrtu.

Alexx, Eagle Pack sem že kupila, pa sem si prislužila en ogorčen pogled v stilu "ma za koga je pa to??? Za psa mogoče?"

Mislim,da bo bolje light konzervice.

Te bom še pocukala za rokav; vidim da si dobro informirana Smiley Hvala  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #56 : sreda, 04.03.2009 : 21:24:13 »

Pa še Gargamelico vprašaj, pri njih so celo uspeli shujšat, metodo preganjanja naj ti pa sama razloži Cheesy
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #57 : sreda, 04.03.2009 : 23:16:53 »

Pa še Gargamelico vprašaj, pri njih so celo uspeli shujšat, metodo preganjanja naj ti pa sama razloži Cheesy

pri Merlin se je rahlo zakompliciralo. Je teza skocila nazaj kljub strogi dieti (iz 8.50 na 9.10) + razvila je alergijo na...ne vem se tocno kaj, kar v praksi pomeni, da se ji je zlupil en usesek. Verjetno prsice v briketih ali kaj podobnega ali pa konzervansi ali pa...kaj vem kaj. Od danes naprej smo - po povsem nerodnem tehtanju na VF, ko me je gospod cukasto pogledal in vprasal "ja gospa, kolk je pa to tezek transporter? menda ni macka tolk tezka?" - na strogi (novi ) dieti brez kakrnsih koli briketov in konzerv (mogoce cez mesec hill's d/d konzerve), ki vkljcuje konjsko meso+ribje olje+ovsene kosmice.

Mimogrede - nikar ne poskusajte zmiksati kuhanega konjskega mesa (imam to navado namrec pri kuhanemu piscancu). palicni meslanik mi je odletel v visave, se mini multipraktik mi je skakal sem in tja...na koncu sem bila (skupaj s kuhinjo) zapacana z vsem bozjim nebodigatreba. Da ne omenjam tega, da sem bila v 1 mesariji in treh hipermarketih in nikjer ni zajca razne tistega celega. skratka, cel zur in ena zelo zmrdujoca macka.

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #58 : sreda, 04.03.2009 : 23:25:33 »

Au, Gargamel, nič ti ne zavidam, pa boga shirana mucka, kako jo žalijo pri tehtanju Angry ampak vseeno, opis kulinaričnega dela je za crknit Grin Grin Grin

Če bom kje zasledila rezervne dele od zajcev (a kunci tudi lahko?), ti povem. 
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #59 : sreda, 04.03.2009 : 23:36:27 »

Če bom kje zasledila rezervne dele od zajcev (a kunci tudi lahko?), ti povem. 

zdaj ze vem, ampak smo ze na konjskem, tako da bo tako ostalo. hvala Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines