mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 07:21:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group  (Prebrano 123795 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #120 : sreda, 06.05.2009 : 15:23:25 »

Joj, ne morem verjet, kar pišete. Naši 4 horjulci pa tako pridni, da sploh ne vemo, da jih imamo. Huh

Občasno nagajajo samo Arabeli, ki je vsa "uživčena" in magnet za nagajanje. Ampak potem damo Arabelo hladit v stranišče (ne straniščno školjko), pa je takoj vse v redu.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #121 : sreda, 06.05.2009 : 15:27:45 »

Joj, ne morem verjet, kar pišete. Naši 4 horjulci pa tako pridni, da sploh ne vemo, da jih imamo. Huh


Ne verjamem, vaši ziher delajo kar hočejo-zato nimate težav.  Wink Smiley

Mi pa bi radi,da se naši mački vsaj malček kulturno vedejo in tukaj pride do križanja interesov.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #122 : sreda, 06.05.2009 : 15:29:52 »


... vaši ziher delajo kar hočejo-zato nimate težav.  Wink Smiley


To je pa res, Cuc lahko celo po posteljah lula! Grin
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #123 : sreda, 06.05.2009 : 15:32:12 »

FŽ, psi nimajo za burek proti mačkam.

Ko je Roy na volji za škatle lomit, ga kazensko zalovimo v kletko in on gre. Byron je pa na smrt užaljen,če ga naderem in potem si misli,da ga moram še potolažit  Grin

Naši mački gredo v kletko samo psa malo zbutat!
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #124 : sreda, 06.05.2009 : 15:37:37 »

To je pa res, Cuc lahko celo po posteljah lula! Grin

Saj pravim; visova se je očitno že vdala v usodo, mi ostali pa še vedno živimo v iluziji,da bomo imeli doma kultivirane mačke in pse in lepo, čisto stanovanje,da bomo celo obiske občasno lahko sprejemali.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #125 : sreda, 06.05.2009 : 15:45:45 »

Visova, kaj ti to potem pravis, da moras imet najmanj 4 horjulce, da je potem mir?  Roll Eyes  Vsak macek je svoj karakter in ocitno je vsak drug usekan  Tongue. Je pa fajn imet vsaj enega neusekanga macka in upat, da se soseda preseli.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #126 : ponedeljek, 11.05.2009 : 09:19:18 »

Proti praskanju menda pomaga Feliway v spraju. Špricaš "prizadeta" mesta dokler jih ne mine, menda pa je najboljše, če jim hkrati postaviš še praskalnik, ki pa ga "naparfumiraš" s mačjo meto v spraju.
Za probat je, vsekakor ceneje kot novo pohištvo Wink Smiley
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #127 : ponedeljek, 11.05.2009 : 10:18:28 »

Barabe praskalnika ne taknejo več, sem kupila še enega mini in sem ga dala v neposredno bližino; Filip in Byron sta se ga lotila, Rocco pa še vedno misli,da je nov praskalnik sedežna.

Žal so vsi trije imuni na mačjo meto, bom poskusila še Feliway spraj-upam,da ne pušča sledi na blagu.  Undecided
Hvala za nasvet  Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #128 : ponedeljek, 11.05.2009 : 10:28:28 »

Pri nas pomaga, če nastavimo v bližino kako drugo stvar, ki jima je ful všeč in potem namesto kavča veselo obdelujeta tisto - obnese se recimo armafleks, kremplji kar sami zaidejo noter. Pa tiste pisane otroške sestavljanke, ki so mišljene kot podloga za otroka - iz armafleksu podobne pene, ki se jih zlaga kot puzzle. So čisto poceni, pa spraskane v parih dneh, obe hočeta skoz ležat na njih, se raztegujeta in zapikujeta kremplje.

Tudi pluta bi po mojih izkušnjah delala. Ta debelejše neobdelane kocke iz plute bi recimo lahko celo položila pred kavč namesto tepiha ali pa kupiš kakšen ful praskabilen tepih (tisti sisal al kaj je že). Evo, tole v bistvu razmišljam tudi zase, ker v kratkem dobimo en (predrag) kavč, ki je že zdaj vreden zlata - opozarjanje, kakšna bo njegova usoda pa ni nič zaleglo Roll Eyes.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #129 : ponedeljek, 11.05.2009 : 10:37:07 »

FŽ, welcome to the club Grin!!
A pri vas boš ti čuvala kavč, ali bo to nalogo, kot pri nas ostalih, prevzel tvoj predragi Roll Eyes
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #130 : ponedeljek, 11.05.2009 : 10:39:23 »

Prevzel moj predragi... ga bom kar pripela na nogo od sedežne pa naj čuva, kar je nabavil. Roll Eyes Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #131 : ponedeljek, 11.05.2009 : 10:41:25 »

Jaz bi zdajle nekaj rekla o kavčih, ki jih nihče ne čuva (in posledično ne kremplja) in samskem življenju, ampak ne bi rada, da me kdo obsodi, da folk na stranpoti zapeljujem  Lips Sealed  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #132 : ponedeljek, 11.05.2009 : 11:05:00 »

Cats, bejž stran s tvojimi ˝krivoverskimi˝ nauki Cheesy Grin Grin Roll Eyes Tongue
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #133 : ponedeljek, 11.05.2009 : 12:26:19 »

i
Jaz bi zdajle nekaj rekla o kavčih, ki jih nihče ne čuva (in posledično ne kremplja) in samskem življenju, ampak ne bi rada, da me kdo obsodi, da folk na stranpoti zapeljujem  Lips Sealed  Tongue

Cats, vem kam meriš in se strinjam 100%. Če bi jaz sama z mački živela bi bilo pol lažje. Tako pa poskušam skrivat vse njihove prismodarije in večkrat nase prevzet krivdo za razbite in uničene stvari, samo da imam mir in ne poslušam stalnega pritoževanja.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #134 : ponedeljek, 11.05.2009 : 13:40:06 »

Tako pa poskušam skrivat vse njihove prismodarije in veèkrat nase prevzet krivdo za razbite in uničene stvari.
In ob Žmurkiju si tako proglašena za najbolj štorasto bitje na svetu.  Grin

King-roy, sem tud jaz že kaj 'razbila' oz. 'se je razbilo' (razpraskam glih ne, ker mi ne bi nihče verjel).
Se mi pa zdi, da lahko z lučjo iščeš naokrog moškega, ki bi bil pripravljen nase prevzet krivdo za uničene stvari zaradi svojih živali.
Se mi zdi da tudi zato, ker si babe kar pustimo po takih dogodkih 'najedat' in težit. Pa nisem jaz nobena izjema, da ne bo pomote. Roll Eyes

No, pa ga imamo - jamralni kotiček št. 2. Wink
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines