mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 16:11:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group  (Prebrano 123803 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #135 : ponedeljek, 11.05.2009 : 14:29:22 »

Je treba preit k bistvu oz. začetku zadeve - vse to skrivanje je zato, ker večinoma˝babe˝ začnemo težiti za živali, moški se pa ponavadi jamrajoče kao strinjajo in milostno popustijo in nam ˝dovolijo˝ živali. Kot da smo majhni otroci Roll Eyes Huh.
In potem tudi skrivamo tele živalske nesrečice, kot da smo mali otroci Roll Eyes.
V stilu: da ja ne bo mama zvedla, da sem strgal hlače, ko sem plezal po drevesu kamor mi je rekla da ne smem, pa da ne bo jezna Tongue Lips Sealed
Pri nas vse prođe, samo kavč ne Undecided
Drugače pa moj vozi Misko 2x na dan ven, redno in brez izjeme vsak dan, jaz pa skrbim za higieno, veta, šolo in vse ostalo...
Hranjenje je deljena skrb, zato se je že tudi zgodilo, da je bila reva brez večerje Shocked.
Njega tudi bolj skrbi zanjo Tongue
Zdaj pa sem že precej OT, tako da ne bom več gnjavila in naj bo tema spet namenjena vaši kosmati druščini Smiley Wink
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #136 : ponedeljek, 11.05.2009 : 16:37:19 »

kocka, meni je super,ko berem kako imate živali pošlihtane. In si čisto zadela bistvo-s to razliko,da imam pri nas doma mačke in psa 100% čez samo jaz.
Gazda nafutra živali,če slučajno mene ni, pelje pa Roya ven zgolj,če jaz zbolim.
No ja, zjutraj ga pelje lulat-ma lulat 3 minute in gas nazaj, bože nedaj kakšen krasjši sprehod  Angry

Je pa taglaven kar se tiče hvaljenja za ves glas pred vsemi sorodniki. Bi človek pomislil,da je on kupil in dobro vzgojil vse 4.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #137 : ponedeljek, 11.05.2009 : 16:54:37 »

Je treba preit k bistvu oz. začetku zadeve - vse to skrivanje je zato, ker večinoma babe začnemo težiti za živali, moški se pa ponavadi jamrajoče kao strinjajo in milostno popustijo.
Ti ti kocka, kaj se ti zmisliš!  Roll Eyes
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #138 : ponedeljek, 11.05.2009 : 21:37:47 »


Je pa taglaven kar se tiče hvaljenja za ves glas pred vsemi sorodniki. Bi človek pomislil,da je on kupil in dobro vzgojil vse 4.


 Grin To mi je pa čist znano. Pri nas se moj ponavadi še hvali, kako je Flip priden in oh in sploh, kako ne počne tega in onega, jaz pa nazaj, to pa sploh ni res, a ti to o Flipu al imaš svojega psa  Grin. Najbolj hecno je bilo, ko je Xeni razlagal, da Flipa sploh ne motijo konji. Teden kasneje v šoli, se mu je pa skor obrnilo, ko so šli s konji mimo  Lips Sealed. Jaz že delam seznam, kako bo poskrbel za živali, če slučajno kdaj v kakšno luknjo padem in me ne najdejo kakšen teden  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #139 : torek, 12.05.2009 : 07:29:51 »

No ja, mojega bi bilo pravzaprav treba klonirat Kiss Kiss (samo tisti gen za čuvanje kavča bi lahko odstranili Grin).
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #140 : torek, 12.05.2009 : 08:27:57 »

Pod tale post se pa tudi jst podpišem.  Grin Wink
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #141 : sreda, 13.05.2009 : 09:48:40 »

Mi imamo pa novo začasnico, malo muco  Roll Eyes
Seveda je punčka/fantek (nisem še zdefinirala spola) v karanteni v kletki v kabinetu.
Zanimivo je to,da je Byron sploh še ni zaznal, kar pa me v bistvu ne čudi,ker če si tako zaverovan vase, težko opaziš nove prišleke.

Rocco pa je celo noč dežural pred vrati in pazil,da "pošast" slučajno ne pride ven.
Vseeno si je pa vzel malce pavze in se fejst stepel najprej s Filipom, potem pa še Byronom.

In najhujše od vsega je,da sem jaz vse to gladko prespala.  Grin
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #142 : torek, 19.05.2009 : 16:13:51 »

Par popoldanskih fotk "strica" Byrona








Čez zimo smo pridelali malo večji trebušček  Wink


Zlato mamino srčece,ki ima dovolj fotografiranja in je že malo nervozen


Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #143 : torek, 19.05.2009 : 19:35:15 »

Lep pa je, srček zlati mali Tongue. A tale mala pri repu je novi začasnik? Ravnokar jo bo opazil, ko mu bo pretepla rep, hehe.

Vidim da Byronu še kar teče iz učkov. Pici tudi iz enega (posledica herpesa ko je bila majhna) in bo zgleda kar ostalo.
Dobiva neko homeopatijo, malo boljše je, sicer pa samo redno brišem...
Me zanima, ali mu ti mažeš s čim oz. mu kaj dodajaš?
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #144 : torek, 19.05.2009 : 20:03:07 »

Byronu ima najbolj čiste očke,ko ga Roy umije.
Mi imamo kloramfenikol,ki ga ne rabimo več vsak dan, bolj po potrebi, sem pa že razmišljala o kakšni drugi zadevščini, samo moram prej s Smetko predebatirati.

Mala pa ima Byrona najraje, Rocco se nekaj repenči, Filip se je pa boji,ker mala nonstop nori za njim in ga nadleguje (verjetno si misli,da sta v žlahti  Grin)
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #145 : torek, 19.05.2009 : 20:12:18 »

Mi imamo kloramfenikol

Klofamfenikol pomojem ni fino, da bi ga Roy lizal ven. No, vsaj pri ljudeh se ga uporablja samo v določenih situacijah, se pa smatra tudi kot strup. Kako je za pse ne vem, ampak se splača bit previden.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #146 : torek, 19.05.2009 : 20:15:04 »

Kloramfenikol rabimo samo še občasno. Takrat seveda pazim, da ga Roy ne liže po očeh.

Drugače sem pa opazila,da je veliko bolj čist,ko ga Roy celega preliže (se Byron tudi pusti),kot pa takrat ko norim za njim s namočeno gazico.

Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #147 : torek, 19.05.2009 : 20:30:06 »

Ja sej, čudežna moč pasjega jezika Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #148 : torek, 19.05.2009 : 21:19:49 »

Aha, nasvet je torej jasen Roll Eyes.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #149 : torek, 19.05.2009 : 21:23:11 »

Stričko Byron zgleda pa prav "šuštančen" Tongue Lepota Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines