mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:42:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group  (Prebrano 123634 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #150 : torek, 19.05.2009 : 21:36:18 »

Aha, nasvet je torej jasen Roll Eyes.

 Grin Grin ubogi gospod FŽ, a sploh ve kaj ga čaka

Stričko Byron zgleda pa prav "šuštančen" Tongue Lepota Smiley

pomoje te pol Slovenije ne razume   Grin
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #151 : torek, 19.05.2009 : 21:40:53 »

Verjetno še več kot pol, ma nema veze Tongue
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #152 : četrtek, 21.05.2009 : 15:09:45 »

V zadnjih dneh, ko so zopet aktualni novi "zaljubljenci" v (jasno  Undecided ) male kužke (ne vidim ure,da bo FŽ nazaj in do začne podajati razlage na temo pasje hvaležnosti in zaljubljenosti  Wink ), jaz razmišljam o mojem medvedku Byronu.

Redno berem mačje teme in občudujem vsako maco; se pa spomnim,da ko sem odprla Byronovo temo in zagledala tisti bogi nosek v transporterju, se je nekaj v meni premaknilo. Ne gre toliko za to,da je slep in da se mi je zasmilil-ne vem, se mi zdi,da sem se v trenutku odločila,da on bo pa moj. Čeprav, roko na srce, novega mačka še zdaleč nismo potrebovali.

In še zdaj sveto verjamem,da če sem kdaj pametno izbrala živalico, je to prav Byronček.  Kiss In zdaj končno razumem, zakaj sem tako dolgo trmarila in zahtevala,da pride prav on k nam. On preprosto spada v naš dom in jaz sem resnično prepričana,da je on najbolj happy maček na svetu.
Nihče nima takega izraza kot on, ko ob enih zjutraj z vso silo prileti v vrata od kopalnice, vedoč da sem jaz noter in za sveti blaženi mir mu seveda odprem. Pride not, gre direktno v tuš kabino in ves zadovoljen,ker je spet dosegel svoje, parkira svojo tazadnjo na najbolj moker del, tako da jasno še pol stanovanja potaca,ko ga ven naženem.


Drugače pa ima pri nas doma vsak svojo vlogo:

-gazdarica (torej jaz) je pri hiši za čistilko, hraniteljico, zagovornico,.....skratka za jo mozgat  Cool

-gazda itak samo teži,da nas bo vse v garažo strpal (potem pa na sestankih z italijani kaže fotke mačk in   Roya na telefonu)

- Roy je ...........hmmmmm, ne vemo še čisto dobro kakšna je njegova funkcija, ker pametnega ne naredi absolutno nič 

-Rocco je sicer potujoča tovarna letečih dlak, vendar je najbolj gostoljuben in socializiran od vseh nas. Odkrito se razveseli obiskov  Shocked in je jasno ljubljenček vseh, tudi tistih,ki načeloma mačk ne ravno ljubijo

-Filip je naš hišnik,ki skrbi,da nimamo mrčesa. Noro se buca,ko je lačen, drugače ima rad mir (to ima po meni), zato se pri nas veselimo ko norci,ko nas počasti s svojo prosotnjostjo na kavču

-Zorrica je trenutno pri nas,da nas opominja kako lepo je,ko mački odrastejo

-Byron je pa hišni norček, noro oboževan od obeh mačkov, Royeva najljubša igrača............drugače pa hišni  škodljivec.

spodaj je par fotk NOVE!!! stilne pisalne mize, ki je Byrona zelo zanimala







 Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #153 : četrtek, 21.05.2009 : 15:18:39 »

Grin Grin Grin Grin

Ja, king-roy, tkole to moraš vzet, pohištvo brez prask je kot, ne vem, črne hlače brez dlak. Čist brezveze in dolgčas Cheesy
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #154 : četrtek, 21.05.2009 : 15:22:16 »

Ja, king-roy, tkole to moraš vzet, pohištvo brez prask je kot, ne vem, črne hlače brez dlak. Čist brezveze in dolgčas Cheesy
Grin Grin Grin Tole bi pa lahko bil slogan kakšnega zavetišča Smiley
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #155 : četrtek, 21.05.2009 : 15:23:42 »

Grin Grin Grin Grin

Ja, king-roy, tkole to moraš vzet, pohištvo brez prask je kot, ne vem, črne hlače brez dlak. Čist brezveze in dolgčas Cheesy

Ok, štekam...............samo ne razumem zakaj zavraga je pa staro pisalno pri miru pustil?

Rocco in Filip se občasno zavese lotita, pa sedežne.....to mi je nekako jasno.
Pisalna, dnevna soba,.....to je pa v Byronovi domeni  Angry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #156 : četrtek, 21.05.2009 : 15:35:20 »

Daj obrni to sebi v prid, pokliči raje v kakšno tovarno pohištva tam pri vas, ali vsaj salon, in se zmeni za linijo dizajnerskih reči: Spraskano z ljubeznijo, Byron
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #157 : četrtek, 21.05.2009 : 15:36:15 »

 Grin Grin Grin
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #158 : ponedeljek, 01.06.2009 : 14:46:19 »

A sem že kdaj omenila,da je moj Byronček najbolj zlato mačje srce na tem planetu?  Kiss

Ga ni mačka,ki bi male začasnike tako lepo sprejel. Zvečer redno umiva Zorrico, se z njo igra, po potrebi jo tudi malo zbunka in potem mala zaspi v varnem zavetju njegovega obilnega trebuha.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #159 : torek, 02.06.2009 : 07:09:03 »

in potem mala zaspi v varnem zavetju njegovega obilnega trebuha.

 Cheesy Cheesy Kiss Kiss
Moj tamal bi komentiral: blagič (t.j. blagor Zorrici)
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #160 : petek, 05.06.2009 : 10:39:19 »

Byron počiva pri Royu.
Pa naj mi še kdo reče,da lovski psi ne gredo skupaj z mačkami  Smiley



Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #161 : petek, 05.06.2009 : 10:40:22 »

Iiiiii, kako sta lepa! In pridna!! Tihožitje Cheesy Cheesy
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #162 : petek, 05.06.2009 : 10:43:25 »

Joj, 'bogi Roy!  Shocked
A ne zgleda nekako takole: a mi lahko spraviš tega $&#!"&()=% mačka VEN iz MOJE kletke!
TAKOOOOOOOOOOOOOOOJ!

 Wink
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #163 : petek, 05.06.2009 : 10:51:44 »

Alexx je zadela v polno  Grin

Byron itak misli,da je kletka njegova in da jo samo renta Royu. Roy počiva, potem pride Byron noter škatle lomit in Roy ga seveda s taco takoj imobilizira in večkrat tako po malem uščipne. Tongue

Byron se začne dret kot da ga iz kože daje, Roy jih seveda sliši od jezne šefice in preneha. Potem se Byron udobno namesti in občasno psa še malo po glavi mahne  Grin
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #164 : petek, 05.06.2009 : 10:55:24 »

Joj, kolk ma Byron lušno postavco. Roy pa ves zglancan, ah! Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines