mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:45:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group  (Prebrano 123589 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #225 : sreda, 28.10.2009 : 18:35:36 »

Lubadarji 
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #226 : sreda, 28.10.2009 : 19:32:59 »

Tudi moja Ivy bi se garant v "carolinco" prelevila, če bi jo samo puščala IZVEN kletke. Še kadar SEM doma in se česa lotim ter mi je ob tem jasno, da ne bom mogla imeti stalno enga uča na mali rednoski, jo zapakiram v kletko, dam kako žvako zraven ali igračko. Ni milosti. Smiley

Katarina
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #227 : sreda, 28.10.2009 : 19:44:48 »

Tudi moja Ivy bi se garant v "carolinco" prelevila, če bi jo samo puščala IZVEN kletke. Še kadar SEM doma in se česa lotim ter mi je ob tem jasno, da ne bom mogla imeti stalno enga uča na mali rednoski, jo zapakiram v kletko, dam kako žvako zraven ali igračko. Ni milosti. Smiley

Katarina


Tako je bilo pri našem Royu, takoj ko si zginil, se je nečesa lotil.
Ko sem šla pod tuš, je moral biti obvezno z mano v kopalnici, drugače je bila že akcija.
Carolina pa ne. Ima svoje igračke, drugega se ni dotaknila (izjema so deke v kletki).
Lahko sem zadrnjohala na kavču za kakšno urico, zginila za 30 minut, eno uro čvekala v drugi sobi po telefonu.
Zadnjič je bila sama 20 minut celo pri moji mami, pa je samo skočila na kavč in se zvila v klobčič.
Sem pred kratkim razmišljala o tem, kakšna razlika je med njima z Royem in potem to.....

Mi ni jasno, kaj jo je nenadoma trknilo  Undecided
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #228 : sreda, 28.10.2009 : 20:02:52 »

Čaki, a si prepričana, da je bila ona? Kaj pa, če ni? Cheesy
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #229 : sreda, 28.10.2009 : 20:17:13 »

Čaki, a si prepričana, da je bila ona? Kaj pa, če ni? Cheesy

Je poznat male zobke gor, je tudi na pravi višini zanjo.
Malo prej je pa še enkrat pred mano poskusila malo "poglodat" vogal mize.
Sem se zadrla, pa se je naredila "tepih z žalostnimi učki" Smiley

Roy se mize ni niti dotaknil, pa se cel dan že motovili okrog. On bi verjetno zagrabil rob mize (mu je bližje po velikosti).





Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #230 : sreda, 28.10.2009 : 20:18:12 »

Je bil pa tudi Byron danes pomotoma zaprt z njima.
Da ji ni on sugeriral to vandalsko dejanje. Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #231 : sreda, 28.10.2009 : 20:19:01 »

Jaz si nisem upala tega napisat  Lips Sealed Evil
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #232 : sreda, 28.10.2009 : 20:24:22 »

Jaz si nisem upala tega napisat  Lips Sealed Evil

Naši mački so vsi agitatorji, sam bog ve, kaj ji je obljubil, če namesto njega malo obtesa mizo 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #233 : četrtek, 29.10.2009 : 08:35:32 »

Carolina je pa sedela in mahala z repom  Evil


Hahaha, a tamala sploh ve, da ga je fejst usrala, lubadarka mala?
Pa dej poglej tam zgoraj na glavi, med dlako, a ne vidiš tistih rožičkov, ki ji ven poganjajo Evil.
Tole NI skesan pes, sploh ne, daleč od tega
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #234 : petek, 30.10.2009 : 13:02:50 »

Kletka je spet zmontirana in Carolina je varno not zapakirana.  Afro
Ob odhodu je dobila za žvakat posušene goveje vampe, zato ni imela časa niti jokcat.


Logiran
Pupa in Kale
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


WWW
« Odgovor #235 : petek, 30.10.2009 : 20:25:08 »

Verjetno ni bila lahka odločitev, je pa vsekakor to bolje za vajino pohištvo in ne navsezadnje tudi za Karolinino varnost.

Tud midva prideva iz službe vsa na trnjih v hišo in v upanju, da je vse ok (čeprav se še zaenkrat ni nič zgodilo-že trkam na les  Wink), in verjetno bo to tudi tako ostalo, vsaj dokler najina Sana ne bo napolnila najmanj enega leta.

Najverjetneje bi si midva omislila nekaj podobnega, če se bi to dogajalo  Huh.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #236 : sobota, 31.10.2009 : 08:31:39 »

Verjetno ni bila lahka odloèitev, je pa vsekakor to bolje za vajino pohištvo in ne navsezadnje tudi za Karolinino varnost.

Jaz pa ne razumem, zakaj je kletka za nekatere bav-bav? Tongue Pri nas je ne vidimo kot kazni, ampak kot prostor, v katerem psi bivajo, ko šefov ni doma. Skoki je lahko kjerkoli, ker je velik in pameten pes. Male veverice, pa ni šans, da bi bile drugje kot v kletki. Ko grem, Poco kar čaka, da ga bom "pospravila na varno"; zadnjič sem pustila njegovo kletko zaprto, ko je bil on izven nje (da z mački ne bi notri preveč žurali) in je skoraj živčnega fasal, ko je hotel spat v svojo hišo, pa je bila ta zaprta...  Razbijal je po vratih, kopal in bil čisto paničen in siten. (vse to se je dogajalo ko sem bila doma)

Kletki se po mojem ne bi smelo reči kletka, pa kake fensi barve bi morala bit, potem bi jo pa lažje sprejeli in vzljubili..

Lp, Maja Wink



Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #237 : sobota, 31.10.2009 : 09:08:11 »

Jaz pa ne razumem, zakaj je kletka za nekatere bav-bav?
Če je pes majhen in kletka velika, se ne počuti tako omejenega, kot če je pes velik, kletka pa kot kletka sorazmerno majhna glede na njegovo velikost in potrebe. Tako si to jaz predstavljam.
Logiran
mabu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #238 : sobota, 31.10.2009 : 12:52:45 »

Mimi je sicer moj prvi pes, torej nimam izkušenj od prej, a je od prvega dne lepo spravljena na varnem v kletki, ko sem odsotna. Zjutraj me kar potegne proti njej, ker ve, da je tam njeno mesto, dokler ne pridem domov. Huje je popoldne, če kam grem, kar sem takrat pač "njena", v tem primeru ji dam korenček/žvako/igračo. Sem že tudi jaz razmišljala, da bi jo pustila zunaj, pa sem kaj hitro ovrgla romantično zamisel, ko sem pomislila na vse nevarnosti, ki se lahko zgodijo, ko me ni. Mala je pravi pasji huligan, in če pomislim, da ji dela družbo še mačji huligan ... Niti pod razno ne mislim trepetati osem ur ob misli, kam vse je vtaknila svoj jezik in zobe ... In ja, že ko sem doma, ji/jima uspe narediti kako tumarijo Evil. Tako da imam jaz kletko prav za eno varno pasje bivališče.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #239 : sobota, 31.10.2009 : 19:24:10 »

Verjetno ni bila lahka odločitev, je pa vsekakor to bolje za vajino pohištvo in ne navsezadnje tudi za Karolinino varnost.

Da ne bo nejasnosti, Carolina je moj drugi pes, Roy bo marca dopolnil 3 leta in je bil od svojega 5 meseca starosti vedno v kletki,ko nas ni doma.
Je bil kot mladič precej uničevalen in ni bilo druge. Pred kratkim smo jo začeli postopoma opuščati.


Carolina je imela nabavljeno kletko, še predno je sploh k hiši prišla in je takoj prvi dan pri nas začela v kletki.
Ker sem pa opazila,da ne uničuje stvari, sem jo začela puščati odprto v sobi in očitno sem to naredila prezgodaj.

Roy je zdaj ok, ne uničuje več in vidim,da je veliko bolj zadovoljen, če so vrata kletke odprta.
Njegova kletka bo ostala, ker mu predstavlja neko "varno pribežališče", vseeno pa ponoči raje kot v kletki spi na kavču, čez dan pa v dnevni na tepihu.

In Carolina bo "svobodna", takoj ko se mi bo zazdelo, da je prišla k pameti. Če se pa to ne bo zgodilo (kar dvomim), bo pa še naprej v kletki.
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines