mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:09:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group  (Prebrano 123569 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #300 : petek, 15.01.2010 : 18:27:26 »

Kakšen dan nazaj sem alexx kazala tepih v dnevni sobi - postavila sem ga za Silvestra, drugega januarja je lubadarka že eno artistično luknjo vanjga zvrtala Kiss Kiss Vem, da ti ne pomaga pri tvojem problemu, toda mogoče se boš počutila manj osamljeno Wink Cheesy
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #301 : petek, 15.01.2010 : 18:31:49 »

Vem, da ti ne pomaga pri tvojem problemu, toda mogoče se boš počutila manj osamljeno Wink Cheesy

Zelo lepo se bere to  Smiley, tako da vem,da niso vsi zombiji pri meni doma.
Logiran
*marjetka*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


WWW
« Odgovor #302 : sobota, 16.01.2010 : 08:54:59 »

Se opravičujem, ker smetim temo, ampak v temi knjižnih licitacij verjetno nisi opazila. Me lahko prosim kontaktiraš na marjeta_3@hotmail.com, da se zmeniva kako naj ti predam knjigo Smiley Hvala.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #303 : sobota, 16.01.2010 : 10:14:19 »

Se opravičujem, ker smetim temo, ampak v temi knjižnih licitacij verjetno nisi opazila. Me lahko prosim kontaktiraš na marjeta_3@hotmail.com, da se zmeniva kako naj ti predam knjigo Smiley Hvala.

Joj, oprosti.
Dobiš mail v ponedeljek,ker od doma ne morem pošiljat mailov (lahko jih samo sprejemam) in se mi sanja ne zakaj  Huh
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #304 : sobota, 16.01.2010 : 10:19:18 »

king-roy, kje imaš "odprt" e-mail ?
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #305 : sobota, 16.01.2010 : 10:33:55 »

Če je to slučajno G-mail...imam iste probleme. SORRY, vem, da to ne sodi sem.  Undecided
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #306 : sobota, 16.01.2010 : 11:05:05 »

Meni g-mail dela brez problemov.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #307 : sobota, 16.01.2010 : 16:54:09 »

Nimam gmaila, imam kar služben mail v outlooku, ki v službi dela, doma je tudi bilo vse ok,dokler smo bili pri siolu, zdaj ko smo pa zamenjali ponudnika, pa oba z Alanom (vsak ima svoj prenosnik) ne moreva doma ven pošte pošiljat.
Očitno nekaj ne štima v nastavitvah, ker meni tudi wireless povezava ne dela več.
Logiran
*marjetka*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


WWW
« Odgovor #308 : sobota, 16.01.2010 : 17:15:53 »

Joj, oprosti.
Dobiš mail v ponedeljek,ker od doma ne morem pošiljat mailov (lahko jih samo sprejemam) in se mi sanja ne zakaj  Huh

Ni problema, samo da se bova zmenili.
Logiran
taradaška
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #309 : sobota, 16.01.2010 : 18:33:03 »

zdravo,

upam, da ti bo to pomagalo, ker pri meni je bilo isto, pa sem s pomočjo računalničarja v službi rešila problem. Jaz imam doma brezžični siol, v službi smo pa na t2. Ko pridem domov in če hočem maile pošiljat s službenega naslova in jih tudi dobivat, grem v outlooku na orodja in potem nastavitve računa, potem pa se mi odpre privzeti račun, na katerega dvakrat kliknem in strežnik za odhodno pošto spremenim s smtp.t-2.net na mail.siol.net. Zdaj če imate v službi t2, ti bo tole čist zadostovalo, če ne pa drugih gesel strežnikov ne poznam. Ampak itak če boš zdaj odprla, se ti bo pokazal službeni in ti svetujem, da si ga nekam na en listek prepišeš, pa ga spremeniš v mail.siol.net, ko pa boš v službi pa nazaj na tistega, ki je sedaj napisan notri. Upam, da bo šlo:)
Lp. Maja     
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #310 : sreda, 20.01.2010 : 13:47:41 »

Danes se malo brskam in izbiram hotele za prvomajsko potepanje.
Predno sem letalske karte rezervirala, sem seveda doma izprašala vse člane familije, kdo bo takrat doma, kdo ne,....za 14 dnevno odsotnost je potrebno kar veliko organizacije.

Če ne bi bilo 12 urne vožnje z letalom, bi oba psa brez debate vzela z nama. Ker hoteli tam čez lužo sploh niso problem. In za razliko od naših južnih sosedov, ti sploh ni potrebno bivati v napol podrti baraki, ampak gre za hotele,ki so zelo na nivoju.
Psi so dobrodošli, nudijo varstvo, sprehajanje, pasjega frizerja, posebne menije za pse (tudi za alergijke), za čas bivanja dobijo svoje obeske,....pa še seznam plaž in trgovin,kjer so psi dobrodošli.

Kje smo še mi  sram
Sem prav žalostna, ker vem, kako bi moja dva uživala (pa še jaz sem veliko bolj mirna,ko smo skupaj)


p.s. taradaška, hvala za nasvet. Bom dala prebrat mojemu,da jaz ne bom spet kaj narobe naredila  Tongue
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #311 : sreda, 20.01.2010 : 13:51:28 »

Kam pa to mislita it?
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #312 : sreda, 20.01.2010 : 13:51:55 »

Če koga zanima, evo pet policy:

http://www.montagebeverlyhills.com/pdf/PetBooklet.pdf
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #313 : sreda, 20.01.2010 : 13:52:30 »

Kam pa to mislita it?

California (od L.A. do S.F.)
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #314 : nedelja, 21.02.2010 : 15:38:10 »

Mi smo pa danes skoraj izgubili Carolino, ki je očitno zjutraj med igro s frizbijem pojedla strup.

Zahvaljujoč Poloni, ki je vedno pripravljena pomagat  Kiss, ter veterinarju v Vipavi (naš dežurni vet,ki je oddaljen 5 minut vožnje z avtom, je imel izklopljen mobitel  jezen in tako smo se z zastrupljenim psom vozili dodatnih 25 minut do prvega veta, ki se je javil na telefon).

Nismo še 100%, ampak zgleda,da je ven iz življenjske nevarnosti.

Hvala tudi prof.Butinarju, ki mi je vse podrobno razložil in ponudil pomoč v primeru,če se bo Carolini poslabšalo.
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines