mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 06:49:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group  (Prebrano 123821 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #330 : ponedeljek, 22.02.2010 : 10:16:02 »

Shit. Upam, da ste OK...  Sad
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #331 : ponedeljek, 22.02.2010 : 10:29:39 »

Ojoj, sranje no Sad. Če imaš kaka navodila za prvo pomoč, bi mogoče kdaj prav prišla še komu...
Držimo pesti, da jo čimprej zrihtate in bo kmalu spet skakala okrog brez posledic!
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #332 : ponedeljek, 22.02.2010 : 13:49:54 »

Zgleda,da bomo zadevo preživeli brez posledic, je pa Carolina dobro zdelana.
Včeraj zvečer okrog sedimih smo imeli krizo, ko jo je nenadoma začelo boleti.
Je bila reva čisto panična od bolečine, je tekala po stanovanju, se histerično ovohavala in si grizla tace, vmes cvilila.
Vet je rekel,da ima sigurno hude bolečine v želodcu, ki smo jih poskušali omiliti s piščančjo župo in ranitalom.
Ob enajstih je revica na smrt utrujena končno zaspala.
In midva kmalu za njo, čisto na koncu z živci.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #333 : ponedeljek, 22.02.2010 : 13:55:12 »

Ja sranje no. Mater, kaj bi jaz takim kretenom naredila, k bi ga vsaj sam pomotoma pojedel. Idioti.

Upam, da boste kmalu zdravi.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #334 : ponedeljek, 22.02.2010 : 14:59:54 »

Če imaš kaka navodila za prvo pomoč, bi mogoče kdaj prav prišla še komu...

Zadeva je šla tako....Alan je zjutraj naložil oba psa v avto in ju odpeljal na en travnik, ki je ponavadi manj blaten od odstalih.
Tam so se igrali približno eno uro s frizbijem in tamala je očitno vmes nekaj pojedla (Alan pravi,da ni opazil,da bi kaj žvečila,tako da je očitno na hitro nekaj pobrala (ker točno ve,da ne sme pobirat po tleh)
Po prihodu domov je še jedla zajtrk (brikete s skuto) in potem je šla gnjavit mačke.
Približno 10 minut pozneje je prišla k meni in se usedla direkt pred mano. Sem takoj opazila,da se rahlo trese.
V prvem trenutku sem pomislila,da je mogoče preveč norela za frizbijem in da se zato trese (kot se meni včasih roke/noge tresejo, če nosim kaj težkega ipd).
Glupo, vem, ampak mi na kraj pometi ni padlo,da je lahko kaj drugega.
Vseeno pa sva z Alanom študirala,kaj bi lahko bilo. In ko je par minut za tem prvič trznila še z očesom, sem dvignila telefon in poklicala na veterino,kjer pa dežurni ni bil dosegljiv.
Jaz sem takoj poklicala Polono (je povedala,da je lahko poškodba hrbtenice ali pa da je kaj požrla, kar je bolj verjetno), Alan pa drugega veta v Vipavi, ki je takoj rekel strup.
Komaj smo odložili telefone, je Carolina bruhala in čez minuto smo bili že v avtu in dobesedno divjali proti Vipavi, kar je neslo mojo ubogo Toyoto.

Je dobila takoj celo serijo inekcij protistrupa-problem je bil,da nismo vedeli za kateri strup gre, zato nismo šparali, čez 10 minut smo ponovili, pa še domov smo nesli eno.

Vet je rekel,da je bilo ključnega pomena to,da smo pravočasno odreagirali. Od trenutka,ko sem prvič opazila,da se trese, do prve inekcije, ni minilo več kot 40 minut (pa še to se mi zdi veliko).
Če bi se naš vet javil, bi prišparali 20 minut.
K sreči je bila ves čas prisebna, jo je pa v avtu vidno pobiralo.

Ne znam z besedami opisati groze,ki sem jo doživljala med prevozom. Nisem vedela ali bi jokala, vreščala, preklinjala ali molila........pa nisem nič od tega,da ne bi Caroline še dodatno vznemirjala.
Najbolj me je bilo strah tega,da bi poginila še predno bi prišli do veta.

Je bila pa to dobra šola za vse nas, samo cena bi pa lahko bila grozljivo visoka za to lekcijo.

Nisem pa niti omenila,da si je v ponedeljek Carolina na sprehodu prerezala blazinico in sva končali pri vetu na šivanju. Smo imeli res en tak prijeten teden. Lips Sealed

Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #335 : ponedeljek, 22.02.2010 : 16:58:46 »

Ja, sranje, no ... Undecided Ampak glavno, da je vse ok!
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #336 : torek, 23.02.2010 : 08:51:07 »

Že celo tole leto je "prijetno"!  Lips Sealed

Mislimo na vas in pošiljam malce dobre energije v vaše konce!  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #337 : torek, 23.02.2010 : 09:20:58 »

Ja hudiča no..., hvala za poročilo o poteku, take stvari je fino vedeti.
Zares vam želimo, da bi čim prej popolnoma ozdravela Smiley
Logiran
Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #338 : sreda, 24.02.2010 : 09:22:20 »

king-roy, a lahko vprašam, kateri travnik je to, oz. kraj?  Saj domnevam, da si iz Goriške, ne?

Drugače pa, želim tvoji psičk da ne bi več doživela take izkušnje. Zveni res grozno.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #339 : sreda, 24.02.2010 : 09:28:15 »

king-roy, a lahko vprašam, kateri travnik je to, oz. kraj?  Saj domnevam, da si iz Goriške, ne?

V Šempasu, blizu šole.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #340 : četrtek, 18.03.2010 : 13:56:29 »

Mi smo včeraj imeli uvodno srečanje v pasji šoli in mi je res žal, da si nisem dala škrtoca na glavo, ker se je tamala resnično potrudila,da je prikazala celoten repertoar vseh prismodarij, ki jih obvlada v nulo.

Na poligon sem dobesedno prisurfala, ker se je Carolina odločila, da morava nujno prehiteti nemško ovčarko.
Potem smo se postavili v krog in ko je prečekirala sošolce, se je lotila kopanja luknje. Po opozorilu je kopanje nadaljevala za mojimi nogami (ne vem, a res misli,da je zadaj ne vidim  Undecided ).
Potem se je odločila,da hoče igračko, ki jo je imela sošolka in ko vlečenje v tisto stran ni zaleglo, se je vlegla na tla in se začela v tepih pozi počasi puzat proti sosedi/sošolki, misleč,da me bo pretentala. jezen
Potem se prišla na vrsto hrana in je reva prestradana skakala v luft in kazala cirkuške točke na dveh tacah, dokler nisem bila cela popraskana.
Sledil je sprehod v krogu ob levi nogi (beri skakanje po zadnjih tacah s ciljem, da pride do torbice s priboljški)
In ko res ni več vedela kaj bi počela, se je upičila v malega terierčka, ki je celo uro nadležno piskal in je tudi meni šel že pošteno na živce. Se je postavila v pozor, rep v zastavo, ga gledala v oči, renčala in opozorilno lajala.

Domov je prišla čisto razborita, z Royem sta se tepla še pol ure in potem je zadrnjohala tako po mornarsko.

In jutri gremo spet  Lips Sealed
 

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #341 : četrtek, 18.03.2010 : 13:59:25 »

Grin Točno takile scenariji gredo meni po glavi, ko pomislim na prvi april, ko začnemo še mi Grin.  Uboga pasja mama King-royka!
Me zanima, kakšna bi bila Carolinina plat zgodbe, če bi afna znala govorit Tongue.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #342 : četrtek, 18.03.2010 : 14:00:47 »

Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #343 : četrtek, 18.03.2010 : 14:07:01 »



Kaj se pa ti režiš - tvoja je bila prvi šolski dan cel angelček! Smiley

lp,k
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #344 : četrtek, 18.03.2010 : 14:07:52 »

Me zanima, kakšna bi bila Carolinina plat zgodbe, če bi afna znala govorit Tongue.

Verjetno se mi je maščevala, ker je morala popoldan z mano v salon k frizerki in tam ždeti debelo uro, ker nisem dobila varstva.
Sraka mala še vedno noče niti slišat o tem,da bi bila sama doma.



Ti se kar smej, so tile terier mixi od hudiča.
Še Roy se včasih teče skrit ob njenih domislicah.

Samo mačka od mame se na smrt boji, kroži okrog njega z varnostno razdaljo in cvili  Grin
("perzijca" pa itak zapiramo, ko pridejo psi-je zelo nasilen do vsiljivcev v njegovi hiši  Evil)
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines