mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:09:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group  (Prebrano 123581 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #480 : nedelja, 06.11.2011 : 22:41:56 »

Joj, kok bo pa zdaj imel mehko in svetlečo dlako Cheesy Grin.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #481 : nedelja, 06.11.2011 : 22:44:27 »

Z mojim bi bila par tisočletja, bogami. super

Ja, si kar predstavljam  Angry

Roy se je specializiral posebno za kuhinjske pulte in čisto nič se strese ali pa razbije. Vse varno prinese do svoje postelje in se tam masti.
Po novem neužitno embalažo še skrije.

Ni bil nikoli baš inteligenten pes (Italijan pač  Tongue ), ampak pri kraji hrane mu pa nese pisker.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #482 : nedelja, 06.11.2011 : 22:47:59 »

Ma ti tole pišeš samo zato, da jaz preberem, ko že Melija za vrat držim, da mu ga bom zavila, in da si potem premislim, češ, "mogla sem še slabš zadet", stoposto  Evil
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #483 : nedelja, 06.11.2011 : 22:50:56 »

Joj, kok bo pa zdaj imel mehko in svetlečo dlako Cheesy Grin.

Pa kakica bo tudi verjetno lepa rumena in mehka. In po možnosti ob 4h zjutraj!

Ma ti tole pišeš samo zato, da jaz preberem, ko že Melija za vrat držim, da mu ga bom zavila, in da si potem premislim, češ, "mogla sem še slabš zadet", stoposto  Evil

In še mastno smo plačali ta "zadetek"!

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #484 : ponedeljek, 07.11.2011 : 03:25:45 »


A bi kdo mogoče rad imel wemija, dostavim na dom. Gratis!
Ja! Jaz! Pa ful malo stroškov boš imela s prevozom, saj veš, sem na Krasu, blizu Wink
Prisežem, lahko NoJinx vprašaš, da sem zadnjč izjavila, da je to zame vizualno naboljši in najlepši možni pes (pa tudi, da ne vem ravno, kaj bi počela z njim) Cheesy

Ampak zdaj vem! Vse tiste krožnike raznih štrudljev, ki jih tašča prijazno znosi dol k nam, pa se naslednji dan čudi, češ:" Kaaaj, a nič ne jeste, a vam ni fino ali kaj?" Angry bi jaz lepo zvečer na pult postavila, zjutraj pa taščo na kafe povabila, da bi bila reva zadovoljna, ker "smo končno začeli cenit njene štrudlje in potice" Evil

za prdenje mi pa dol visi, tule piha burja, pa se vse hitro razkadi Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #485 : ponedeljek, 07.11.2011 : 11:07:02 »

ET ga takoj naroči k nam, imamo baje še dost za pokrast s pultov pa še umetnosti zakrivanja sledi bi jo naučil.
Škoda da ima občutljivo prebavo, drugače bi mu človek skoraj da pustil to osrečujočo dejavnost, ko mu je že v tako veselje Tongue.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #486 : ponedeljek, 07.11.2011 : 11:59:59 »

  vidiš, ma dolge kable, ma zdej, ko je dojel, postaja mojster! Še malo, pa ga boš lahko preimenovala v Lupin  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #487 : ponedeljek, 07.11.2011 : 12:54:48 »

krožnike raznih štrudljev, ki jih tašča prijazno znosi dol k nam, pa se naslednji dan čudi, češ:" Kaaaj, a nič ne jeste, a vam ni fino ali kaj?" Angry bi jaz lepo zvečer na pult postavila, zjutraj pa taščo na kafe povabila, da bi bila reva zadovoljna, ker "smo končno začeli cenit njene štrudlje in potice" Evil

Meli se milo priporoča za potice, če so orehove - tega doma ne sme jest, pa bi jih zelo rad, in se mu zdi grozna potrata, da to pr vas v kompost mečete  Cry Celo s taščo bi se sprijaznu, če ne gre brez!
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #488 : ponedeljek, 07.11.2011 : 14:01:38 »

mamaF, mi bi se morali nujno srečat, da te mine tole navdušenje nad wemiji  Tongue ( v resnici niso vsi slabi, jaz sem pač imela zelo "srečno" roko pri izbiri), ampak mislim, da Roy ne bi bil pretirano navdušen nad tvojim črnuhom Rokom (Roy špila šerifa, če se kakšen fant približa njegovi ljubici Carolini).

Sem pa 100% prepričana, da bi bila z E.T.najbolj idealen par pod soncem-seveda bi skrbnik zelo hitro pristal v umobolnici.


Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #489 : ponedeljek, 07.11.2011 : 14:30:41 »

Sem pa 100% prepričana, da bi bila z E.T.najbolj idealen par pod soncem-seveda bi skrbnik zelo hitro pristal v umobolnici.
Sej bi se skrbnika izmenjavala....  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #490 : ponedeljek, 07.11.2011 : 22:13:42 »

mamaF, mi bi se morali nujno srečat, da te mine tole navdušenje nad wemiji  Tongue ( v resnici niso vsi slabi, jaz sem pač imela zelo "srečno" roko pri izbiri), ampak mislim, da Roy ne bi bil pretirano navdušen nad tvojim črnuhom Rokom (Roy špila šerifa, če se kakšen fant približa njegovi ljubici Carolini).


Z veseljem! Saj ti pravim, na pogled od daleč pa iz knjig in tistih krasnih fotk na koledarjih itd. se mi zdijo poosebljenje pasje lepote Cheesy Do sedaj sem samo enega od blizu videla in ga celo čohala in to lani na Siciliji v enem kampu, samo ta se je obnašal kot tanajbolj priiiiidni nemški ovčarji od mojega inštruktorja Smiley Tista njihova dlaka in jantarne oči so strup zame Kiss
Ampak, ker vsaj v teoriji vem, da je ta pes lovec, jaz pa ne ravno, si ne bi v resnici upala niti razmišljati ... Ampak za srečanje pa jaaaaa, takoooj! Magari solo, saj je tudi moj Roko ljubosumen in zoprno čuvajski na "svojem". Mu je treba večkrat na oštro povedat, da hiša ni njegova, ampak od človekotov, ko pride slučajno kak pes na obisk Angry
Se bomo enkrat zmenile, da vas pridem kam obiskat kar lepo sama, brez Osebnega Stražarja Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #491 : torek, 08.11.2011 : 00:32:32 »

Prisežem, lahko NoJinx vprašaš, da sem zadnjč izjavila, da je to zame vizualno naboljši in najlepši možni pes (pa tudi, da ne vem ravno, kaj bi počela z njim) Cheesy

Potrjujem, res je to izjavila in res bi ji ga lahko vsaj malo posodila.  Grin Lahko recimo ti za en vikend vzameš Rokota, mamiF pa daš Roya na posodo. Me zanima katera bi prva poklicala, da hoče svojega psa nazaj!  Evil predaja
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #492 : torek, 08.11.2011 : 00:56:59 »

Ja, pa še vižlo sem omenjala zraven Weimija, a ni res. Ampak tudi za vižlo nisem bla čist ziher, kako bi jaz z njo (mirno) živela, glede na to, da imamo hosto in obiske gozdnih živali takorekoč čisto do hiše Smiley

Po mojem bi obe viseli na skajpu 24 ur na dan in zaskrbljeno ena drugo spraševali, kako se znajdeta naša "dojenčka" na počitnicah
Logiran

Unikatne tablice in portretki
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #493 : torek, 08.11.2011 : 12:31:16 »

Ja, pa še vižlo sem omenjala zraven Weimija, a ni res. Ampak tudi za vižlo nisem bla čist ziher, kako bi jaz z njo (mirno) živela, glede na to, da imamo hosto in obiske gozdnih živali takorekoč čisto do hiše Smiley

Glede hoste in divjih živali je pri nas večji problem Carolina kot pa Roy. On ne bo nikoli na polno zaštartal za srno/zajcem,...bo vedno obstal in počakal na ukaz. Nekaj malega je še ostalo v glavi od šolanja, tudi če ne delamo več nič v tej smeri.
Meni se zdi fajn, da ptičarja spraviš skozi (osnovno) lovsko šolo.

Je pa naš en lep primer primer kako se ne vzgaja psa. Odkar ne treniramo je čisto razštelan (se je po šefici vrgel), uboga ne nič, krade ko sraka, ampak uteče pa tudi ne (se bolj za maminim krilom tišči ).

Je bil weimi med ptičarji vedno moja prva izbira, danes bi si pa raje omislila kratkodlakega nemškega ptičarja. Na prvi pogled niso tako atraktivni kot vižle ali weimaranerji, ampak ko spoznaš par predstavnikov vidiš kako super vsestranski pes je to.

mamaF, mi smo absolutno za srečanje, ampak Carolina bi bila zelo razočarana, če ne bi bilo črnuha Rokota, ker ona je blazno družabna in še nismo srečali psa, ki je ne bi oboževal od prvega srečanja.
Bomo našli eno neutralno ozemlje, jaz bom pa psa spuščala posamično, pa bo vse ok.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #494 : nedelja, 11.03.2012 : 20:14:59 »

Roy praznuje 5. let

Iz majhnega


zraste veliko (in sitno  Tongue )



Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines