mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:52:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Gaja aka ?
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Gaja aka ?  (Prebrano 4673 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« : ponedeljek, 10.11.2008 : 12:09:04 »

Mlado damo Gajo sem spoznala ko je prišla na obisk v službo ker... Hm, ker je šla lastnica na upokojenski izlet in Gaja tako zelo ne mara biti sama doma in bi jo vnukinji lahko prišli sittat šele po šoli in ker, oh je tako nerada sama doma  Roll Eyes

Izvedela sem da je Gaja horjulčica a se nihče ne spomne kako ji je bilo takrat ime. Gospa jo ima okrog dve leti. V arhivu sem pregledala teme pa nje nisem našla, tako da je morala biti oddana malo preden ste začeli z objavljanjem tem. Če se bo kdo spomnil njenega "popolnega nasmeška" prav, če ne lahko povem da je pridna, vzgojena kavč dama, ki nerada lula v dežju in ne mara biti brez povodca zunaj. Vanjo je poleg lastnice zaljubljenih še nekaj mlajših članov družine in če mora babi po opravkih je vedno nekdo tam, da Gajo obvaruje pred grozno samoto, ki bi jo lahko zajela v tisti urici  Wink Kljub nasmešku ali prav zaradi njega se je gospa takoj zaljubila vanjo.

Pleasure to meet you ma'm
http://i78.photobucket.com/albums/j103/vixivixi/accesories/DSCN2624Small.jpg

Vljuden nasmešek ob pozdravu (vixi se krivim zobkom samo nasmehne)
http://i78.photobucket.com/albums/j103/vixivixi/accesories/DSCN2623Small.jpg

Širok zadovoljen nasmeh (in vixi skoraj pomokri hlačke od smeha)
http://i78.photobucket.com/albums/j103/vixivixi/accesories/DSCN2620Small.jpg

In še dokaz, da je res Horjulčica  Grin Še dobro da imamo v službi kavč, ker res ne vem kako bi drugače zdržala celo dopoldne  Smiley


Se je spomni kdo?
Logiran

TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #1 : ponedeljek, 10.11.2008 : 15:37:05 »

Hja, če jo imajo dve leti, bi skoraj morala biti med temami. Naša Smetulja bo počasi 3 leta pri nas. TRI LETA, ojoj ... kako čas beži. Bom še jaz pobrskala za tole lepotičko.
T
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #2 : ponedeljek, 10.11.2008 : 15:50:17 »

Joj, je pa res faca, tale damica  Grin.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #3 : ponedeljek, 10.11.2008 : 16:28:04 »

res je cukr! Lubica mala, glede na zadnjo fotko brez dvoma horjulčica - gčede na postavco mogoče celo maček Wink Cheesy Grin Tongue?! Zato ka moja kuža, čistokrvna horjulčica, je taka suhica, da ...no lah pa rečemo, da izjeme potrjujejo pravilo, pa je rešeno. Smiley
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #4 : ponedeljek, 10.11.2008 : 18:45:47 »

Hahaha, kakšen nasmeh!!!  Grin Grin Grin
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #5 : ponedeljek, 10.11.2008 : 19:51:05 »

Hahaha, kakšen nasmeh!!!  Grin Grin Grin
Podpis!!

Me pa na eno Kajo spominja.. Tongue samo, da je druge barve pa malo mlajša je.. Roll Eyes Grin
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #6 : ponedeljek, 10.11.2008 : 20:48:15 »

Čisto lahko sem jo spregledala med poplavo objav, ker marsikje ni pisalo ali je maček ali kuža in slikice so bile na link... nekaj sem jih zagotovo spustila ker je bilo iskanje zamudno Smiley
Prav lahko pa ima tudi nekaj več kot dve leti, ker sem že jaz dolgo valjala slikice v računalniku. Sem jo poslikala, slike dala na služben računalnik in jasno pozabila da so tam. Info je po moje lahko tudi za pol leta faljen  Undecided

Nasmešek je pa čisto filmski in cel čas se reži Cheesy Res luštna punca in dobro se ji godi  Cool
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #7 : ponedeljek, 10.11.2008 : 20:49:29 »

Kakšen faconarček! Grin Kiss
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #8 : ponedeljek, 10.11.2008 : 20:59:20 »

Jaz sem pa mislila, da pretiravaš o filmskem nasmešku Grin, pa si imela prav, sem se do solz nasmejala. Srčica je Kiss
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #9 : ponedeljek, 10.11.2008 : 22:37:17 »

Ta se pa res tako smeji kot se je moja Kaja vcasih.  Kiss Lustna pikica. Smiley
Logiran

vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #10 : petek, 06.02.2009 : 09:16:52 »

Vixi se malo posipa s pepelom. Gospa sodelavka so se spomnili, da je dama iz Gmajnic ne iz Horjula (Ja iz zavetišča pač, kaj pa ona ve...  Roll Eyes )

Anyway, mlada dama ima fajn dom, kar pa nekaj šteje. Če s svojim popolnim nasmehom in ljubljanskim poreklom kvari kako povprečje in krši pravilo, naj se jo pomete v arhiv (ali nekam) meni se je zdelo luštno da bi vam Gaja pomahala, na, zdaj pa sploh ni Horjulska  Undecided Ni čudno, da se je nihče ne spomni  Grin
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #11 : petek, 06.02.2009 : 16:48:26 »

Sploh ob tako nepozabnem nasmešku je skoraj ne bi pozabili Wink Faca je Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #12 : sobota, 07.02.2009 : 09:32:41 »

Nasmešek je pa res dober  Cheesy Grin Cheesy. Gaja, osrečuj še naprej!

lp polonak
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #13 : sobota, 07.02.2009 : 15:25:13 »

zgleda res med tisočimi pasmami zmešan mešanček, tak pravi psiček za crkljanje, pa naj bo s Horjula ali Gmajnic  Kiss
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Gaja aka ?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines