mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 03:21:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Avica in Skipi in en kup mačk
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 28   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avica in Skipi in en kup mačk  (Prebrano 88652 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #120 : torek, 10.08.2010 : 08:58:19 »

Ma meni je tolk smešen Skipi ko plava...v bistvu on ni ravno velik ljubitelj vode in sam od sebe ravno ne gre plavat in aportirat igrač iz vode kot Ave. Ampak če gremo vsi v vodo, potem on najprej nekaj časa jezika na obali s svojim vuvuvuvu, na naša vztrajna vabila pa vseeno zaplava in pride do nas. In ker ni povsem sproščen in ziher vase, plava z repom in glavo v luft. Upam, da se bo lahko enkrat sprostil in plaval raztegnjen na gladini kot Avica Smiley. No, ampak vseeno je fino da se gre nekako prostovoljno osvežit v vodo.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #121 : torek, 10.08.2010 : 09:57:03 »

  Skipi Pipi, najboljši si!  Kiss
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #122 : torek, 10.08.2010 : 11:39:12 »

Tko - kot kamen - je plavala (oz. prvic v sezoni se plava) moja Spela. Ko mi je prvic sla v vodo, to je bilo v nekoliko narastlo Savo, sem ze zacela iskat plac kjer bom za njo skocila, pa ji je k sreci potem prispelo pribrcat do prvega zalivcka. Skratka ... normalnega plavanja se je naucila, ko je morala zaradi poskodovanih blazinic nosit cevlje. Verjetno je boljsi odriv v vodi zaradi vecje povrsine. Skratka, zdej plava kot gliser.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #123 : torek, 10.08.2010 : 12:16:03 »

Naša Missy tolk stegne vrat in glavo iz vode, da je kot pošast iz Lochnessa Shocked. V vodo gre pa samo, če oceni, da smo vsi noter in da mora res nujno (ne vem sicer zakaj že Roll Eyes) glih takrat priti do nas. Pomoje nas je nujno potrebno rešit iz grozne vode, al kaj predaja
Skratka samo v izjemnih situacijah. Repa pa ne moli ven

Skipi, čista desetka za slog Kiss Kiss Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #124 : torek, 10.08.2010 : 13:06:18 »

Skipi plava?HuhHuh?!!!!!!!!!?HuhHuh  Shocked  Shocked  Shocked

Bravo, Skipko!  bravo Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #125 : sreda, 11.08.2010 : 07:29:41 »

 

Bravo Skipi Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #126 : sreda, 11.08.2010 : 09:43:05 »

Skipi, dvojni periskop - spredaj, pa še zadaj. Vrhunsko! Afro bravo Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #127 : sreda, 11.08.2010 : 18:32:02 »

Super morske fotke, uživači ste Kiss!
A lahko še eno vprašanje - tistale jeklena vrvica od Ave (če sem prav videla je taka, kot jo mislim jaz nabavit)...
A je to po tvojem občutku dovolj dobra antigrizalna oprema, ali misliš, da bi jo bilo možno tudi obdelat in si utret pot na prosto?
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #128 : četrtek, 12.08.2010 : 09:02:18 »

Ja, tale "zajla" na kateri je Ave privezana je namenjena v bistvu prav temu, da je pes ne more pregriznit. Je pa oblečena še v plastiko, tisto se da pregriznit...

Čeprav moram priznat, da sem kar malo skeptična, če se je tvoja ne bo vseeno lotila in si pri tem poškodovala zobe...

Jaz imam zajle v bistvu čisto iz preventive, moja dva se niti navadnega štrika (slednega npr.) do zdaj nista nikoli lotila. Samo nočem tvegat, če ju pustim za krajši čas same, zato sem raje nabavila zajle. Pa še ful močne so...zadnjič se je Ave zagnala proti nekomu, ki jo je preveč blizu ogovarjal in gledal v oči, pa je vse lepo zdržalo. Tipa seveda ni več blizu našega šotora Tongue. Zato pa pravim da imamo čuvaja Roll Eyes.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #129 : petek, 13.08.2010 : 08:26:55 »

Hehe, čuvajka Avica Tongue.
Aha, hvala. Saj v moji prisotnosti bi bla tudi naša lahko magari na cvirnu in bi ostal cel. Mi tudi slednega pusti na miru, dokler sem v bližini.
Rabim pa nujno nekaj trdnega in zanesljivega, da greš lahko z mirnimi živci vsaj za dve minutki stran Roll Eyes.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #130 : nedelja, 05.09.2010 : 21:41:50 »

A se lahko naslov teme lepo prosim spremeni v "Avica in Skipi in en kup mačk"  Roll Eyes?

Od srede smo bogatejši še za dva muca, Jerryja in Šeko iz tele teme http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,37852.0.html

Jerry je bil včeraj pri veterinarju, da bi odkrili vzrok za izcedek iz oči in noska, pestila ga je pa še zaprtost, dehidracija, pa tudi apetita ni bilo pravega.

Po izvidih krvi smo pravi mladeniči, samo malo povišan sladkor imamo, kar pa vetka pripisuje stresu.

Smo dobili antibiotik, vitamine, Portalak (in smo se tudi že včeraj pokakali), pa špikamo se z infuzijo. Apetita je že malo več in upam, da se mu uspe poredit, saj je precej shujšan.

Mislim, da se pri nas kar fino počuti, psi ga ne motijo, pa svojo ljubo Šeki ima zraven, da se lahko stiskata cele dneve Kiss.

Šeka je tudi že ok, daje buce, prede, se po tleh po hrbtu valja in končno imam mačko, ki mi zna nazaj podajat žogico . Ona je pa zdrava, samo shujšat mora, ker je prava bajsa Tongue.
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #131 : nedelja, 05.09.2010 : 22:33:16 »

  Royalty, res  Kiss  Kiss   Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #132 : ponedeljek, 06.09.2010 : 07:23:22 »

Zelooo všeč nov naslov teme  Smiley Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #133 : ponedeljek, 06.09.2010 : 07:40:01 »

Kaj pa kaj mačji staroselci pravijo na "novi pridobitvi"?  Roll Eyes

Za Jerryja in Šeko pa samo  Kiss (ta je v bistvu zate!)
Zlata si, Royalty!
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #134 : ponedeljek, 06.09.2010 : 07:44:40 »

Zaenkrat so še ločeni, ampak so se pa že videli med vrati, pa povohali prek transporterja, pa ni bilo čisto nobenega pihanja iz nobene strani, samo radovednost. Tako da v bistvu niti ne vem kaj naj si mislim. A bo šlo res združevanje povsem gladko, ali se bo šele ob fizičnem stiku pokazalo kako in kaj...bom poročala Smiley.
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 28   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Avica in Skipi in en kup mačk
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines